Перехід на темну тему в додатку Instagram

Темна тема в Инстаграме не входить в стандартний додаток, але її можна встановити через розширення і сторонні програми. На відміну від стандартної світлої, вона була додана для вечірнього і темного часу доби.

Чорний фон в Android 10 і IOS 13 стане доступна через функції смартфона. Це не окремий параметр у розділі програми, а з’єднання з особливостями телефону і Instagram. На iOS – перейти в розділ «Дисплей» і вибрати «Темна тема». На Android: «Дисплей» — Додатково вказати тип дизайну. Разом з Instagram, зміниться інтерфейс смартфона. Щоб вимкнути функцію – потрібно прибрати раніше вказаний параметр.

Функція стане доступна тільки для пристроїв з новою операційною системою. На даний момент, чорна тема в Инстаграме підтримується в бета-версії.

Але є програми та інші способи, погнали!

Затемнюємо профіль Инстаграме

На Андроїді і iOS є різні способи, як включити темну тему:

 • використовувати програми;
 • перейти на інверсію зображення.

На комп’ютерній версії – тільки встановити розширення в браузер. Чорний фон в Инстаграме необхідний, щоб користувач зміг прочитати текст в темний час доби, без додаткового навантаження на зір. Такий формат оформлення вже був впроваджений в інші соціальні мережі, але ще не додано для Instagram.

На Android

Темна тема на Андроїд доступна через програми в Play Market. Єдиний недолік модифікацій – вони відкривають тільки браузерную версію. Тобто, зайти з офіційного додатку Instagram не вийде.

На Android Play Market, знайти Dark Theme For Instagram:

 1. Завантажити і встановити.
 2. Зайти – підтвердити правила користування.Перехід на темну тему в додатку Instagram
 3. Авторизуватися через Instagram.
 4. Почекати закінчення прогрузки.
Читайте також:
Як подивитися аватарку в Инстаграме - у повному розмірі: свого друга або себе

Після відкриється браузер з темною темою. Відміну від програми в тому, що функції налаштувань у веб-браузері недоступні. Користувач не зможе переключитися на бізнес-послуги або подивитися статистику. Але доступно розміщення фотографій, Stories. Додати відео у публікації або Історії неможливо.

На iPhone

Темний Instagram на Айфон можна зробити через параметри мобільного пристрою. Інверсія кольору дозволяє змінює кольори на екрані, на протилежні. Від 10-тій версії iOS, була додана додаткова функція: інверсія кольору тільки в додатках і на окремі вкладки.

Як її включити:

 1. Налаштування смартфона – Основні.
 2. Універсальний доступ – Інверсія кольору.
 3. Смарт – перемістити перемикач.

Класична інверсія змінює колір не тільки значків і написів, але і зображень. Тому, функція «Смарт» підійде для використання в Инстаграме: змінює тільки меню і вкладки в додатках.

Щоб вимкнути інверсію: заново перейти в розділ «Налаштування» і прибрати перемикач з активного стану. При необхідності, смартфон можна перезавантажити.

Плагін для браузера

Щоб встановити темний режим в браузері, користувачеві потрібно використовувати розширення.

У Google Маркеті є такі плагіни:

 • Темна тема для Instagram;
 • Night Mode for Instagram.

Обидва працюють з соціальною мережею і змінюють тільки фон, текст на екрані. Як скористатися плагінами:

 1. Перейти в Google Chrome.
 2. Відкрити: «Налаштування» — Додаткові інструменти.Перехід на темну тему в додатку Instagram
 3. Google Магазин – вписати в пошуку Dark Mode for Instagram.Перехід на темну тему в додатку Instagram
 4. Вибрати: «Отримати» — дочекатися установки плагіна.

Далі, потрібно перейти в соціальну мережу через браузер і натиснути на піктограму інструменту. Колір сторінки зміниться на темний, а можна відключити через клацання по іконці або видаленням плагіна з браузера.

Чому немає темної теми у стандартному додатку Instagram

Додаток Instagram запущено на різних платформах і щоб реалізувати інший оформлення, потрібно випустити масштабне оновлення.

Незабаром чорний фон буде включатися автоматично в темний час доби (якщо вказати це в налаштуваннях телефону) починаючи від Андроїд 10 і iOS 13.

Чому користувачі вибирають затемнений дизайн:

 • менше навантаження на зір. У темний час доби і при яскравому світлі;
 • стильне і лаконічне оформлення;
 • менше споживання ресурсів акумулятора.
Читайте також:
Є накрутка лайків в Инстаграме онлайн без реєстрації?

Один з рад, який застосовний до будь-якого пристрою: щоб знизити споживання заряду – потрібно зменшити яскравість екрану. У Инстаграме кращий яскравий і світлий дизайн, тому застосування при регулярній роботі споживає більше ресурсів.

Моя довідка - Корисні поради