Перехід на особистий блог в Instagram з телефону і комп’ютера

Зробити особистий блог в Инстаграме можна через налаштування вказавши «бізнес-можливості» або зробивши блог з персонального профілю. Власнику доведеться підготувати сторінку: зайнятися оформленням, підібрати хештеги і вибрати тематику.

Перехід на особистий блог на Андроїді

Перевести профіль статус особистого блогу можна в налаштуваннях, вказавши «Бізнес-аккаунт». Як і для iOS, потрібен профіль у Facebook, щоб зв’язати обидва типи облікових записів. Якщо не пов’язувати, може виникнути проблема з брендованими матеріалами і створенням промо-акцій.

Як зробити запис в Инстаграме особистим блогом:

 1. Зайти в додаток – авторизуватись в особистій сторінці.
 2. «Налаштування» — Акаунт.Перехід на особистий блог в Instagram з телефону і компютера
 3. Перейти на бізнес-профіль.

Далі – інструкція, де можна вказати категорію сторінки, додати контактні кнопки дій. Приміром, додати email або номер мобільного. Якщо власник сторінки не бажає отримувати будь-яких повідомлень – можна залишити тільки адресу, реальний чи вигаданий.

В категоріях бізнес-аккаунта доступні розділи, як для приватного бізнесу, так і для створення особистої сторінки. Приміром, категорії «Особистий блог» або «заради Забави», які підійдуть як для розміщення фотографій, так і для створення спільнот.

Робимо особистий блог на Айфоне

Зробити особистий блог в Инстаграме закритим можна без бізнес-функцій. В такому випадку, власник просто редагує опис, додає цікаву аватарку і робить сторінку приватної. Але такий аккаунт не буде вважатися особистим блогом, а тільки персональним.

При створенні блогів або спільнот, налаштовують бізнес-послуги. Підключити нові функції на закриті сторінки неможливо: користувачеві потрібно переключитися на відкритий тип, а вже після – на бізнес.

Як відкрити сторінку Инстаграме через Айфон:

 1. Зайти в Настройки – Акаунт.
 2. Розділ: Конфіденційність – переключити на «Відкритий».Перехід на особистий блог в Instagram з телефону і компютера
 3. Підтвердити.
Читайте також:
Що робити, якщо неможливо завантажити зображення Instagram натисніть щоб повторити»

Тепер, інші користувачі зможуть підписатися без відома власника і подивитися публікації.

Але, якщо метою був саме приватний профіль, його можна встановити таким чином:

 1. Конфіденційність – Закритий.
 2. Перейти в «Редагувати профіль» — вказати новий опис.
 3. Додати в розділі «Про себе» інші контактні дані.

В розділ «Контактної інформації» можна вказати посилання на соціальні мережі, а також номер мобільного.

Перехід через комп’ютер

Перевести сторінку в статус «Особистого блогу» можна з допомогою комп’ютерної версії Инстаграма. Щоб підключитися, треба завантажити додаток з Windows Market. В оновленій версії, з’явився доступ до налаштувань сторінки, але без розміщення фотографій і перегляду IGTV.

Як підключити бізнес-послуги за допомогою комп’ютера:

 1. Зайти в Windows Market – вписати в рядок пошуку: «Instagram».
 2. Отримати додаток безкоштовно – Відкрити.Перехід на особистий блог в Instagram з телефону і компютера
 3. Ввести дані свого облікового запису – перейти в свій профіль.
 4. Натиснути на шестірню поруч із «Редагувати профіль».Перехід на особистий блог в Instagram з телефону і компютера
 5. У бічному меню знайти розділ: «Налаштування компанії».
 6. Перейти на особисту сторінку.

Або ж, якщо профіль був у статусі персонального, його можна закрити. У цьому випадку натиснути: Аккаунт – Закритий аккаунт.

Через комп’ютерну версію користувачеві доступно створення сторінки в Ads Manager, в Facebook і додаванням аккаунта компанії. Але зв’язати профіль із Инстаграмом можна тільки в мобільній версії.

Щоб спростити систему підключення профілів:

 1. Зайти в Facebook – натиснути на бізнес-сторінці.
 2. Налаштування – Instagram.
 3. Підключити – вказати дані від аккаунта.

Переходячи в Instagram, користувач зможе швидко переключитися на бізнес-послуги, використовуючи профіль з Facebook.

Закритий або відкритий особистий блог, який вибрати

Особистий блог відкритий відкриває для власника масу переваг: статистика, можливість просування промо-акцій та висновок публікацій на «Рекомендований». Закрита сторінка не призначена для роботи з аудиторією і більше спрямована на створення особистого фотоальбому.

Читайте також:
Сервіси аналітики Facebook

Приміром, створити напис: «Особистий блог» можна тільки у відкритому, з використанням бізнес-налаштувань. Такий запис не можна закрити чи обмежити інформацію іншим способом. Єдине, що може зробити користувач – вимкнути коментарі і заблокувати всіх, кого не хоче бачити у себе на сторінці.

У закритому блозі доведеться самостійно додавати нових передплатників. Можливість підписатися доступна через «Запити», з варіантами відповіді: Підтвердити або Відхилити. Також недоступна і статистика, щоб бачити приріст аудиторії і кількість охоплених акаунтів.

Якщо кількість передплатників понад 10.000 зробити особистий блог в Инстаграме можливо через профіль «Автора». Новий формат передбачає більш продуктивну систему відстеження аудиторії: загальна кількість підписантів і відписатися, покращений Директ і проста система роботи з брендами, компаніями.

Моя довідка - Корисні поради