Перевірка Instagram на накрутки — покроково

Перевірка Instagram на накрутки — покроково

Перевірка Инстаграма на накрутки

Накрутка показників активності в соціальній мережі Instagram – цілком звичне явище. Сьогодні цим нікого не здивувати. Багато користувачів вдаються до подібних хитрощів, щоб підвищити свою популярність на майданчику. Вони з легкістю отримують бажане (лайки, коментарі, передплатники), оскільки знайти бюджетне пропозицію від ботовода не складає ніяких труднощів. Ринок дійсно кишить пропозиціями такого роду. Давайте розберемося, як перевірити накручені чи передплатники в Инстаграме.

Для чого необхідна перевірка на накрутку Instagram? Перший можливий сценарій: припустимо, ви довірили свій Insta-профіль ЅММщику. Він прекрасно справляється зі своїм завданням, якщо аналізувати підсумковий результат. Але чи справді це його заслуга? Можливо, ви платите людині великі гроші, частину з яких він витрачає на накрутку. При цьому власних зусиль практично не докладає. Не дозволяйте себе обманювати.

Другий можливий сценарій: безпосередньо до вас звертається блогер. Користувач популярний в соціальній мережі, у нього сотні тисяч фоловерів. Він пропонує рекламу на своїй сторінці. Один комерційний пост коштує 50 000 рублів. Ви впевнені в доцільності такого вкладення? Так, у инстаграммера велика аудиторія, але ви бачите цю людину вперше. Його ім’я ні про що не говорить. Так чому б не перевірити Instagram користувача, в чесності якого ви сумніваєтеся?

Накрутка передплатників в Instagram

Вартість однієї рекламної публікації на майданчику визначається за допомогою показників 3:

 • Кількість лайків;
 • Кількість коментарів;
 • Кількість фоловерів.

Все це наочно демонструє величину аудиторії, а також її залученість в контент.

Рекламодавець не зможе пройти повз профілю з 600 000 передплатників і мінімум 30 000 лайків під кожною публікацією автора. Це виглядає дуже заманливо. Безумовно, вивчити таку аудиторію не представляється можливим. Хто ці люди? І хто з них активно діє на сторінці блогера? Щоб спростити завдання, досить вивчити саму динаміку передплатників.

Перевірка Instagram на накрутки — покроково

Підозріло різкий приріст фоловерів за найкоротші терміни завжди наштовхує на сумніви. Як таке можливо? Блогера згадав хто-небудь з селебріті? Цього не можна виключати. Але якщо ситуація повторюється на постійній основі, це свідчить про накрутці. При цьому не варто відразу ж звинувачувати блогера застосування нечесних методів просування сторінки. У будь-який момент ботів можуть нагнати на сторінку інші користувачі.

Це можуть бути конкуренти або звичайні хейтеры, які намагаються зіпсувати статистику свого «ворога». Так сказати, затьмарити його репутацію, що негативно позначиться на заробіток блогера в мережі. У будь-якому випадку, аудиторія такого инстаграммера виходить змішаної.

Ще один приклад динаміки передплатників:

Перевірка Instagram на накрутки — покроково

Ви можете спостерігати на графіку часовий проміжок в 14 днів, якому характерний швидкий приріст фоловерів. Без відписок також не обійшлося, але вони менш стрімкі. 14 днів – це 2 тижні. Кругла дата. В даному випадку не потрібно бути Шерлоком Холмсом, аби зрозуміти причину такої мінливої динаміки. На сторінці проводився Giveaway строком до 14 днів.

Конкурс стартує, тим самим залучаючи підвищену увагу випадкової аудиторії і ботів. Люди підписуються на сторінку, щоб спробувати свою удачу в великому Giveaway, а не для подальшого відстеження новин з життя популярного инстаграммера. Їм важливий дорогий приз, а все інше їх не стосується. Як тільки переможець конкурсу названий, більшість «випадкових» користувачів залишає профіль назавжди. Саме про це свідчить графік.

Накрутка лайків в Instagram

Перевірка Instagram аккаунта на лайки. Цього разу ми знову маємо справу з динамікою. Але для початку варто сказати пару слів про специфіку накрутки в Instagram. Новачки часто допускають одну і ту ж помилку при спробах накрутити показники активності аудиторії.

Вони «купують» нових передплатників, але зовсім забувають про не менш важливих цифрах на сторінці. Хіба можна привернути увагу рекламодавця акаунтом з 100 000 передплатників і контентом, який майже ніхто не лайкает?

Це виглядає неправдоподібно. Фоловерів багато, а активність – ніяка. Пости ігноруються публікою. Розміщувати комерційне оголошення в такому профілі недоцільно. Його не оцінять по достоїнству. А може, і зовсім не побачать. Ви хочете платити за такий результат? Навряд чи. Обходьте стороною профілі з «фейковими» цифрами.

Зверніть увагу на графік нижче:

Перевірка Instagram на накрутки — покроково

Здавалося б, і причепитися ні до чого. Опублікований пост набрав багато лайків в першу годину. У час, що залишився кількість «сердечок» збільшується, але вже не так швидко. Начебто все нормально. Але динаміка лайків у чесних блогерів виглядає дещо інакше.

Перевірка Instagram на накрутки — покроково

Основні відмінності між графіками:

 • Основна кількість лайків набирається протягом 24 годин після публікації запису;
 • У нічний час доби активність користувачів знижується;
 • Через 24 години кількість лайків збільшується, але повільно.
 • Щоб зрозуміти різницю, достатньо побіжно порівняти дві лінії на графіках. Будь-які різкі скачки динаміки викликають підозри. У той час як плавні вигини лінії більше схожі на «правду».

  Ще один приклад:

  Перевірка Instagram на накрутки — покроково

  Такий графік можна побачити в тому випадку, якщо користувач здійснював закуп лайків. Він вибирав однакову кількість «сердечок» в годину.

  Активність користувачів на самій сторінці може не викликати ніяких підозр. Там все буде виглядати досить реалістично. Але графік говорить сам за себе.

  Або ось так:

  Перевірка Instagram на накрутки — покроково

  Користувач здійснював закуп лайків поетапно, поступово нарощуючи кількість «сердечок». Здавалося б, блогер зробив необхідні заходи для того, щоб накрутка вийшла різноманітною, але графік все одно видає його дії.

  Як перевірити накручених передплатників у Инстаграме? Для цих цілей скористайтеся інструментом «Перевірка блогерів» в LiveDune.

  Перевірка блогерів Instagram на накрутки

  Почніть роботу з «Перевірка блогерів». Ви побачите список доданих на перевірку блогерів і статус перевірки.

  Перевірка Instagram на накрутки — покроково

  Щоб переглянути статистику профілю, клікніть по ніку. Щоб відкрити Інста-профіль – по аватарці. Збір інформації про обліковий запис відбувається швидко.

  Зазвичай це займає не більше 30 секунд.

  Відкриваємо сторінку блогера і дивимося зведені дані. Понад 1 мільйон фоловерів, 26 000 лайків на пост – чудо.

  Перевірка Instagram на накрутки — покроково

  Але варто лише звернути увагу на загальну інформацію про аккаунти, як висновки тут же змінюються. Ознайомтеся зі скріншотом. LiveDune додав користувача у чорний список. Блогер неодноразово вдавався до накрутці лайків. Не всі його лайки куплені – це факт. Але модератори банять навіть тих, хто накручує третину від загальної кількості лайків. Ви хочете співпрацювати з такою людиною? Вирішувати тільки вам.

  Як перевірити блогера на накрутки Instagram: додаткова інформація. Ознайомтеся з висновками і підказками.

  Перевірка Instagram на накрутки — покроково

  Залучення аудиторії

  Розрахуйте Engagement Rate для порівняння з середнім ER аналогічних профілів (визначаються за кількість фоловерів на сторінці). Якщо блогер просуває сторінку чесними методами, різниця між показниками буде несуттєвою. В іншому випадку користувач купує нових фоловерів або публікує нецікавий контент. При необхідності розрахуйте співвідношення лайків та коментарів в профілі.

  Наведемо приклад акаунт з реалістичними показниками:

  Перевірка Instagram на накрутки — покроково

  Динаміка набору лайків

  Тут можна переглянути всі публікації, за якими є динаміка заповітних «сердечок». Якщо дані відсутні на момент перегляду, вони почнуть збиратися. Результат буде доступний через кілька днів. Синя лінія на графіку означає існуючу динаміку набору лайків. Сіра лінія – те, як повинні були набиратися лайки при ідеальних умовах.

  Перевірка Instagram на накрутки — покроково

  Динаміка передплатників

  Як зростає кількість фоловерів у профілі:

  Перевірка Instagram на накрутки — покроково

  Різкий спад кількості фоловерів свідчить про недавнє проведення призового конкурсу на сторінці. Giveaway завершено – користувачі починають відписуватися. Це абсолютно нормальне явище. Звинувачувати в цьому блогера аж ніяк не можна.

  Акаунт блогера аналізується по 6 блоків. Вони надають всю необхідну інформацію про його сторінці. Перевірка за допомогою облікового запису https://pro.livedune.ru/bloggersCheck/index допоможе швидко зробити висновок про те, чи підходить цей користувач для співпраці. Ціна: 10 перевірок – 300 рублів, незалежно від кількості фоловерів на сторінці.

  Моя довідка - Корисні поради