Переймаємо досвід: ТОП англомовних облікових записів

Instagram з’явився в 2010 році. Вважається, що його поширення в Росії і російськомовних країнах почалося в 2012 році, коли з’явилися робочі версії програми російською мовою. Звичайно, багато користувалися англомовною версією, але для звичайного користувача комфортне використання соціальної мережі стало можливим на два роки пізніше Америки, а це досить великий термін. Тому закордонні власники бізнес-акаунтів вивели для себе придатні лайфхаки, які дозволяють отримувати пристойну аудиторію. Я дам вам ТОП-6 бізнес-акаунтів і на їх прикладі розкрию деякі фішки.

King Arthur Flour

У якої російської компанії, яка виробляє борошно, буде 359 тисяч передплатників? Це важко собі уявити. Я хочу вам сказати про те, як адміністратор цього профілю використовує хештегі. Там є такий свого роду конкурс – користувачі, які зробили випічку з борошна цього виробника і виклали фото на стіну з відповідним хештегом, отримують шанс бути опубліковані в офіційному профілі. Підсумовуємо лайфхаки з мітками, які ми можемо для себе вивести:

 • Унікальний хештег для бізнесу – необхідність.
 • Просіть поширити вашу мітку.
 • Робіть репости кращих публікацій.
 • Використовувати хештег і в своїх постах.

Переймаємо досвід: ТОП англомовних облікових записів

Dictionary.com

На цьому сайті ви можете знайти словники. У записі Instagram розміщуються тлумачення цікавих слів. Що ж ми можемо винести для свого аккаунта з цього?

 • Завжди підписуйте свої фотографії.
 • Не пишіть цілі полотна тексту.
 • Instagram не означає деградацію – передплатники можуть хотіти отримувати корисну інформацію і утворюватися. Причому тут бізнес? Розкажіть про те, як і з чого зроблений ваш товар, наприклад.

Переймаємо досвід: ТОП англомовних облікових записів

3M

Тут можна знайти контент про різні сторони життя: від наук і технологій до життєвих публікацій. Які корисні лайфхаки можна знайти тут?

 • Розкривайте різні сторони життя. Виробляєте меблі? Чергуйте фото її створення з інтер’єром.
 • Не розмінюйтесь на різні теми. Вони повинні відповідати загальній темі вашого облікового запису і бізнесу.

Переймаємо досвід: ТОП англомовних облікових записів

Trader joe’s

У цього продуктового магазину аудиторія налічує 1,5 мільйона передплатників. Це досить багато, правда? Вище я говорила про те, що не варто говорити про свою теми лише з одного боку. Цей аккаунт діє навпаки. Різноманітність тут в іншому:

 • Замість того, щоб розглядати свої продукти з різних сторін, адміністратор аккаунта волів урізноманітнити контент: фото чергуються з відео.
 • Потрібно вивчати свою аудиторію і знати, що їм цікаво. Trader joe’s знає, а ви?
 • Покажіть передплатникам, як ваші товари знадобляться їм, як впишуться в життя.

Переймаємо досвід: ТОП англомовних облікових записів

Sharpie

Назва перекладається як «маленька акула». Що ж можуть продавати тут? Це – бренд друкарських матеріалів. Що ж ми можемо винести з діяльності цієї сторінки? Тут, як і з нашим першим пунктом, є практика волати до креативу передплатників за допомогою спеціального хештега. Чого можна навчитися тут?

 • Закликайте людей до дії, спілкуйтеся з ними і надихайте на творчість.

Переймаємо досвід: ТОП англомовних облікових записів

TSA

Це аккаунт транспортної безпеки США. Несподівано, так? На цій сторінці ви можете знайти багато несподівано красивого і доброго контенту. Це урядова організація, але в Instagram вони відкривають закулісся і роблять спілкування державної структури з народом приємною. Чого можна навчитися? Наступного:

 • Визначте, що у вашому товарі унікального, і тисніть в кожному пості на це. В даному випадку це пости про мандрівників, меми з собаками, фото забавних втрачених речей і так далі.
 • Розкрийте зворотний бік вашого бізнесу. Розкажіть про те, як надаєте свої послуги або як у вас йдуть справи на складі. Великою популярністю користуються, наприклад, короткі ролики про те, як тату-майстри виконують свою роботу.
 • Розкажіть про свою команду, якщо вона, звичайно, є.

Переймаємо досвід: ТОП англомовних облікових записів

Отже, соціальні мережі далеко не відразу доходять до Росії і набирають популярність. Тому, користуючись цим упущенням, ми можемо навчитися багато чому. В цьому нам допоможе аналіз діяльності зарубіжних профілів, у яких була фора. В цілому аналітика і своєї і чужої роботи дозволяє добитися успіху в соціальних мережах. Тому візьміть пункти, про яких я писала, на замітку, і додайте свою роботу в Инстаграме. А щоб прискорити процес просування, можна скористатися послугами спеціальних програм по розкрутці в Instagram.

Моя довідка - Корисні поради