Перегляд закритого профілю в Instagram: секрети досвідчених шпигунів

Соціальна мережа Instagram дозволяє ділитися будь-якої бажаної інформацією про себе та свої захоплення. Інші користувачі можуть спостерігати за нашими діями на даному сервісі. Однак додаток все-таки передбачив функцію, завдяки якій користувачі можуть приховувати свої профілі від чужих очей, залишаючи доступ до фото та відео матеріалів тільки для передплатників.

Нерідко буває, що хочеться побачити прихований профіль людини, а запитувати дозволу і підписуватися на його аккаунт бажання немає. Саме про те, як зробити перегляд закритого профілю в Instagram і залишитися непоміченим, піде мова в даній статті.

Розробники Instagram роблять все для того, щоб людям було комфортно їм користуватися. Вони рахуються з авторськими правами і поважають конфіденційність. Якщо у користувача немає бажання публічно демонструвати свій аккаунт, то це його право, і розробники врахували це. Таким чином, у людей з’являється довіра до сервісу, що важливо для його творців. Тому переглядати закриті акаунти непросто, але, знаючи деякі хитрощі, цілком можливо.

Перегляд закритого профілю в Instagram: секрети досвідчених шпигунів

Подайте заявку

Самий простий спосіб отримати доступ до закритого профілю — подати заявку. Цілком можливо, що її схвалять, і ви отримаєте можливість переглядати публікації на законних підставах. Багато закривають облікові записи з-за спаму, тому, якщо власник профілю переконається, що у вас не рекламна сторінка, він може прийняти вашу заявку.

Вагомим аргументом для додавання в друзі є наявність загальних передплатників або хобі. Якщо ж і в такому випадку власник сторінки не відповів на запит, варто написати йому повідомлення і пояснити, чому хочете підписатися.

Перегляд закритого профілю в Instagram: секрети досвідчених шпигунів

Такий спосіб не годиться, якщо ви хочете переглянути акаунт колишнього хлопця, його нової дівчини або вподобаного незнайомої людини. Для того, щоб не опинитися в незручній ситуації, доведеться шукати інші хитрі способи.

Також читайте про те, як відстежувати чужі лайки.

Фейк сторінка

Один з найпростіших, але і одночасно тужних способів – це створити нову сторінку в Инстаграме, використавши для реєстрації чуже або вигадане ім’я. Таку сторінку дуже зручно використовувати, якщо ви хочете переглянути вміст акаунта вашого ворога, який однозначно відмовив би вам у доступі.

Для створення запасний сторінки ви просто реєструєтесь з іншого номера телефону або електронної пошти, вводите неправдиві дані і готово! Можете запитувати заявку. А якщо відомо, що людина з потрібним профілем принципово додає лише певну категорію людей, припустимо, тату-майстрів або любителів музики, то створіть акаунт з подібною тематикою.

Перегляд закритого профілю в Instagram: секрети досвідчених шпигунів

При цьому не варто забувати, що профіль повинен виглядати максимально правдоподібною. А значить, потрібно додати близько 10 фотографій і, звичайно ж, передплатників. Ось з цим може виникнути проблема — якщо ви не захочете просити підписатися своїх друзів чи у вас їх не так багато, то залишається лише автоматична накрутка.

Для набору необхідної кількості передплатників варто скористатися сервісом Likemania. З його допомогою можна накрутити хоча б 100 передплатників для більш натурального вигляду, але, а якщо ви хочете здатися популярним акаунтом, то доведеться накрутити побільше.

 

Перегляд закритого профілю в Instagram: секрети досвідчених шпигунів

Поради, як зробити сторінку схожою на справжню:

  • Зробіть вигляд, що ви «його знайомий знайомого». Можете знайти колишнього однокласника власника аккаунта або ж старого друга, з яким він тепер не спілкується. Візьміть його ім’я і фото – готово!
  • Зробіть вигляд, що ви цікавитеся тим же, що і об’єкт вашої зацікавленості. Підпишіться на тих же блогерів, зірок, оформіть акаунт у схожому стилі. Так людина подумає, що ви знайомий з його оточення і прийме заявку;
  • Дієвим способом може стати імітація популярного магазину або щось в цьому роді. Досягніть того, щоб цей чоловік подумав, що ви пропонуєте цікавлять його послуги або товари через Інтернет. Складність цього способу полягає в тому, що знадобиться придумати список товарів. Ну і знову ж, доведеться розкрутити профіль. Як ми раніше радили – краще вибирати перевірений сервіс Likemania. Можете додати різні фейкові конкурси або призи. Цілком можливо, що він зацікавиться;
  • І останнє і не менш ефективний засіб – це прохання про взаємні підписки. Зробіть вигляд, що ви намагаєтеся набрати собі живих передплатників і попросіть його допомогти вам з цим. Непогано буде розмістити відповідний хештег в своєму профілі. Багато хто погоджуються і приймають заявки, відповідно, теж підписуючись. І яке ж щастя! Ваші зусилля будуть виправдані.

Перегляд закритого профілю в Instagram: секрети досвідчених шпигунів

Використовувати сервіс «Гугл картинки»

Про цьому способі знають багато досвідчені користувачі інтернету. Секрет в тому, що всі фотографії, які потрапляють в мережу, індексувалися Google, що дозволяло спокійно переглядати і знаходити будь-які зображення, незалежно від того, чи відкритий у людини профіль в Instagram або ж ні.

Для перегляду фото з закритого аккаунта треба було вводити запит в рядок пошуку Google:

Перегляд закритого профілю в Instagram: секрети досвідчених шпигунів

Чому ми говоримо про це в минулому часі? А все тому, що зараз це спосіб не завжди працює. Але варто спробувати, можливо, вам вдасться знайти що-небудь.

Використовуємо соціальні мережі

Цей спосіб підійде для тих, хто не хоче шукати дірки в системі і створювати фейкові сторінки. Зараз легко можна скидати посилання на фото в різні соціальні мережі. Скористайтеся послугами спільних друзів або знайомих, які мають доступ до бажаної сторінці.

Якщо вам хтось відправить фото з закритого профілю цікавить людину, ви зможете його переглядати. Або ж ви можете самі знайти цю людину в якої-небудь мережі та перейти за посиланням. Багато користувачі викладають фото в соціальних мережах через Instagram. Перейшовши за посиланням, ви зможете переглянути фото.

Перегляд закритого профілю в Instagram: секрети досвідчених шпигунів

Запитання наших читачів

Перегляд закритого профілю в Instagram: секрети досвідчених шпигунів#1. Я перейшов по посиланню. Чи можу я подивитися закритий профіль цілком?

Ні, на жаль, лише деякі знімки.

Перегляд закритого профілю в Instagram: секрети досвідчених шпигунів#2. Існує спеціальна програма для стеження за ким-небудь?

Якщо ви з цікавості хочете простежити за колишнім і залишитися невпізнаним, то Zengram може допомогти. Правда це не додаток, а онлайн-сервіс і називається він «Инсташпион». З його допомогою можна дізнатися, кого лайкает хлопець або дівчина, які сторінки пріоритетні у вашого улюбленого людини і нема кого «на стороні».

Перегляд закритого профілю в Instagram: секрети досвідчених шпигунів

У вас залишились запитання або вам потрібна наша рада? Пишіть в коментарях і ми обов’язково вам відповімо! А також дивіться відео по темі!

Моя довідка - Корисні поради