Перегляд фото закритих і відкритих профілів в Instagram без реєстрації

Без реєстрації перегляд фото в Инстаграме можливий з допомогою сторонніх сервісів або використовуючи другий аккаунт. Якщо сторінка потрібну людину відкрита, то перегляд записів без авторизації в сервісі.

Через інший обліковий запис

Створення фейкових акаунтів заборонено Инстаграмом, але користувачі легко обходять заборону, використовуючи інші реєстраційні дані. З допомогою другого аккаунта можна отримати доступ і дивитися фото та відео в закритих сторінках. Але для цього, доведеться підписатися на потрібного користувача і дочекатися підтвердження заявки.

Недолік приватних профілів в тому, що побачити контент не вийде без передплати і підтвердження. Власник має право відмовити в додаванні до списку передплатників. Тому, створюючи другу обліковий запис, бажано заповнити її не менш ніж п’ятьма фотографіями.

Як зареєструвати другу сторінку, якщо активна особиста обліковий запис:

 1. Зайти в Instagram – Налаштування.
 2. Прокрутити список вниз: «Вийти з облікового запису».
 3. Зберегти дані для входу.Перегляд фото закритих і відкритих профілів в Instagram без реєстрації
 4. Знизу натиснути: Реєстрація.

Або, якщо у користувача вже підключено кілька акаунтів:

 1. Натиснути зверху за розділом перемикання між профілями.
 2. Знизу: Додати обліковий запис – Реєстрація.Перегляд фото закритих і відкритих профілів в Instagram без реєстрації

Реєструючи нову сторінку, потрібно використовувати інші дані для авторизації: пароль, логін і адресу електронної пошти. Скористатися старим номером мобільного, який вже прив’язаний до іншої сторінки, не вийде. Instagram зажадає вибрати тільки одну обліковий запис, де буде вказано цей номер.

Після реєстрації – відшукати за допомогою пошуку профіль людини і натиснути: «Підписатись». Система покаже повідомлення, що потрібно дочекатися підтвердження заявки.

За допомогою програми Ghosty

Мобільний додаток Ghosty відкриває перегляд фото в Инстаграме без реєстрації і входу через офіційний сайт. Недолік полягає в тому, що подивитися можливо лише акаунти, які підписані на друзів або хтось із списку контактів оформив передплату. Тобто, подивитися сторінку, з якої ніхто з підписок не пов’язаний – неможливо.

Додаток доступний в Play Market, вимагає підключення до особистого профілю в Инстаграме:

 1. Завантажити і встановити додаток Ghosty з Play Market.
 2. Відкрити – підключити свою сторінку в Инстаграме.
 3. Перейти на вкладку: «Пошук» — вписати нікнейм.Перегляд фото закритих і відкритих профілів в Instagram без реєстрації
 4. Зайти на чужу сторінку.Перегляд фото закритих і відкритих профілів в Instagram без реєстрації

Якщо потрібної людини є підписка на одного – сторінка відкриється. При відсутності зв’язку через підписки або передплатників – отримати доступ до аккаунту не вийде.

У список пошукових запитів зберігають інформацію по всіх переходах і сторінками, куди заходив користувач. Додаткові функції входить перегляд публікацій з Стрічки.

Посилання на профіль

Дивитися відкриту сторінку можна без реєстрації. Користувачу достатньо перейти по посиланню в чужій профіль, щоб побачити всі публікації. Але з Stories такий варіант не підходить: система потребує авторизації, але є окрема стаття про те, як дивитися анонімно Історії в Инстаграме.

Щоб подивитися чужий, відкритий профіль:

 1. Знайти посилання або використовувати вказану адресу з соціальних мереж.
 2. Перейти на сторінку — переглянути список доступних публікацій.

При наявності профілю в соціальних мережах приховувати за анонімність при перегляді записів не потрібно. Instagram не відображає інформацію про гостей. Зате вона відображається в Історіях, які анонімно можна подивитися через плагіни для Google Chrome або мобільні додатки: InGrabber, Story Stalker.

Переглянути закриті акаунти неможливо без підписки або перегляду з допомогою додатків. Але користувачу варто уважно поставитися до ресурсів, де потрібно вказувати приватні дані для авторизації і скачування файлів.

Найпростіше дивитися без реєстрації фото в Инстаграме за посиланням, переходячи тільки по картинках з попереднього перегляду. Залишити коментар або залишити «лайк» в такому випадку не вийде.

Моя довідка - Корисні поради