Парсинг аудиторії Instagram: простою мовою про складне

Використовуючи Instagram для бізнесу, підприємці-початківці повинні спочатку вибрати вектор розвитку і просування аккаунта бренду, послуги або імені, а потім скласти докладний план дій з чіткими часовими рамками. Для більшості видів активності в Instagram потрібні повторювані, монотонні дії, як, наприклад, масова передплата (відписка), розсилка рекламних повідомлень або збір інформації. Особливу увагу приділяють саме аналізу передплатників і зіставленням даних про них для визначення картини цільової аудиторії.

Що таке парсинг аудиторії Instagram?

Щоб не виконувати десятки одноманітних дій, пов’язаних з пошуком, збором та систематизації інформації про передплатників в Instagram існує спеціальне програмне забезпечення, яке дозволяє провести парсинг аудиторії Instagram за допомогою обчислювальної потужності комп’ютера.

Парсинг аудиторії Instagram: простою мовою про складне

Це не тільки значно економить час і сили власників сторінки або працівників у сфері просування, але і дозволяє отримати більш точні відомості в найкоротші терміни – ймовірність «людського фактора» знижується до нуля.

Спеціальні програми парсери – це програмні інструменти, які потребують завантаження на комп’ютер або використання спеціальних сайтів, які автоматизують рутинну роботу і годинні заняття одноманітними діями. Парсери – незамінні помічники в процесі розкручування, просування і вдосконалення публічного профілю в Instagram, а також його вмісту.

Про роль парсингу в просуванні у нас є спеціальний матеріал, і ми рекомендуємо ознайомитися з ним.

Сервіси парсинга аудиторії в Instagram

Сервіси, які здійснюють парсинг аудиторії Instagram, виконують наступні корисні функції:

 • Збирають інформацію про потенційної цільової аудиторії, формують портрет покупця і споживача послуг.
 • Систематизують і збирають в одній базі контакти передплатників: номери телефонів (якщо зазначено), адреси електронних скриньок.
 • Автоматично прибирають «сміття»: ботів, неактивні занедбані сторінки, інші комерційні акаунти тих, хто не проявляє ніякої активності, не впливає на показники охоплення і залученості, не залишає лайків та коментарів.
 • Займаються масової підпискою і проставленням відміток «Мені подобається».
  Парсинг аудиторії Instagram: простою мовою про складне
 • Автоматично постять записи по заздалегідь зазначеному графіку.

Далі в цій статті ми розглянемо популярні і перевірені сервіси для парсингу аудиторії Instagram.

Онлайн-сервіс

Кращим на думку покупців і експертів став сервіс DoInsta, який у режимі онлайн займається парсингом аудиторії. Його відрізняє простота і лаконічність інтерфейсу. У ньому немає нагромадження різних незрозумілих починаючому користувачеві функцій. Парсинг і просування настроюється в межах кількох дій. Достатньо лише передплатити користування послугами, налаштувати потрібні параметри, і не можна моніторити роботу ресурсу. Поки діє підписка, достатньо буде спостерігати, як на вашу сторінку підписуються все нові і нові реальні люди, тим самим розширюючи свою аудиторію і збільшуючи обсяги продажів.

Парсинг аудиторії Instagram: простою мовою про складне

Безкоштовний ресурс

З безкоштовних можна виділити багатофункціональну, а головне безкоштовну програму для парсингу аудиторії в Instagram – SmartChecker. У перелік її можливостей входить наступне:

 • Підтримує проксі.
 • Перевіряє валідність.
 • Збирає дані про власника сторінки: його ім’я, стать, країну та місто, а також номер і эмейл (якщо користувач сам їх вказав).
 • Надає загальну інформацію про акаунті: кількість публікацій, кількість фоловерів і читаних сторінок.

Звідки можна спарс акаунти?

Для того щоб сформувати якісну цільову аудиторію, знадобиться спеціальна база з контактами потенційних фоловерів. Є кілька шляхів, як їх можна отримати. До цій базі висуваються певні вимоги, серед яких:

 • Орієнтованість на ваш споживчий сегмент. Тобто в списку інтересів потенційних передплатників повинна бути тематика ваших товарів або послуг.
 • І «чистота». Це означає, що в цій базі повинні бути реальні облікові записи живих людей, які мало підписуються на комерційні і публічні профілі (до 3 підписок в день), і цікавляться тими записами, які вони читають.

Ці два чинники формують якісні показники бази фоловерів. Взяти її можна, наприклад, на сайті – www.instaspell.ru. Це велике сховище тематичних сторінок у Инстаграме з їх аудиторією. Його відмітна особливість – сортування за інтересами, що дає можливість точно і правильно підібрати фоловерів, які зацікавляться вашим продуктом.

Висновок

Автоматичний парсинг аудиторії Instagram – це простий і ефективний спосіб просування і розкручування акаунтів в автоматичному режимі. Він підійде, як для початківців сторінок, так і для профілів-старожил, які вже мають міцний «кістяк» з активних фоловерів, але не проти його розширити.

Також ознайомтеся зі статтею про те, як дивитися статистику Instagram профілю в додатку.

Моя довідка - Корисні поради