Особливості Telegram і види акаунтів

Особливості Telegram і види акаунтів

Месенджер Telegram є «дітищем» Павла Дурова. І вже він-то всіляко подбав про те, щоб його проект набирав стрімку популярність у користувачів з декількох країн. Треба зізнатися, це удалося їй сповна.

Телеграм використовують у Росії, Німеччині і навіть у США. Мессенджер дозволяє обмінюватися повідомленнями, медіафайлами і дзвінками. Майданчик працює швидко і постійно вдосконалюється.

У 2018 році в Telegram додалося близько 200 мільйонів осіб. В середньому, кожен день на майданчику реєструється від 550 тисяч нових користувачів. Вражає, чи не правда?

Можливості месенджера Telegram

Діставши аккаунт на даній площадці, ви відразу ж помітите ряд переваг перед іншими соціальними мережами.

Але чи все так прекрасно, як це може здатися на перший погляд? Навесні 2018 року на месенджер були накладені санкції і різного роду обмеження. Причиною тому послужило існування захищених каналів.

А адже це і є головна фішка майданчика, від якої не планує відмовлятися Павло Дуров. Він відмовився від сприяння Суду. За це йому загрожує блокування на території Російської Федерації.

Чим закінчиться справа – покаже час.

  • Діалоги і чати. Їх оформлення не має будь-яких суттєвих елементів. Майже всі вікна створено за аналогією з іншими месенджерами. Для роботи на майданчику доступні стандартні функції: обмін повідомленнями (письмові і голосові), відправка фотографій і документів, прикріплення смайлів і стікерів.
  • Групи. Ліміт учасників – 100 000 чоловік.
  • Секретні чати. Плавно переходимо до головної «родзинку» мессенджера. Користувачам доступна захищена листування. Її ніхто не може прочитати. В чатах є функція «Таймер». Вкажіть правильний час, і все «сліди» листування зникнуть у зазначений термін. Вони не підлягають відновленню.
  • Друзі. Ви можете запросити в Телеграм будь-якої людини з контактів мобільного телефону. Запрошення надсилається допомогою СМС або електронної пошти.
  • Мови. Telegram є багатомовний платформою. Кількість доступних мов визначається типом пристрою.
  • Видалення облікового запису. Ви можете вибрати потрібну дату для відкладеного видалення сторінки. Це відбудеться автоматично.
  • Додатковий захист. Щоб діти або інші родичі, які скористалися вашим телефоном, не могли потрапити в акаунт Телеграм, необхідно встановити пароль на додаток.

Види акаунтів на сайтах, де їх можна придбати:

  • PVA – це платні профілі, які потрібно активувати на сайті за допомогою СМС.
  • Авторег RU підлогу MIX – аккаунти для виконання дій через ZennoPoster.
  • Моя довідка - Корисні поради