Опитування в Инстаграме – як зробити голосування самому

Мрієте просунути свій instagram, але не знаєте з чого почати? На допомогу приходять нові інструменти, які з’являються в Instagram після кожного оновлення. До вашої уваги, для розкрутки instagram пропонують досить цікаву і сучасну опцію – «опитування». Замість стандартних історій, у вас є можливість безкоштовно створити рекламну кампанію.

Опитування в инстаграме користується не вірогідною популярністю серед активних власників сторінок в инстаграме і популярних блогерів. Опитування в історії в инстаграме створюється в кілька кліків, і в цьому переконаємося. Про те, як зробити опитування в історії инстаграма, читайте нижче.

Опитування в сторіс instagram

Для тих, хто не в темі, що таке опитування в инстаграме в історії, пояснимо. Опитування в історії – це питання з однозначною відповіддю. Наприклад, ви любите шоколадне морозиво? Так чи ні. Такі питання допомагають визначити цільову аудиторію вашого профілю і ваших публікацій, якщо ведете бізнес аккаунт. Так як питання для анкетування віддаються на платформі stories, то і доступні вони протягом 24 годин, тобто рівно добу ваші гості і передплатники зможуть взяти участь.

Якщо у вас профіль не закритий, то у створеному голосуванні зможуть взяти участь всі бажаючі. І ви легко зможете переглянути динаміку відповідь та результати голосування.

Увага! Опитування инстаграме доступні кожному профілю. Обмежень в експлуатації даної функції немає, і особливих вимог не пред’являється. Функцію питання з відповідями можна використовувати для проведення голосування. До такого хитрого ходу вдаються, блогери, коли хочуть підвищити активність і популярність свого профілю, створюючи інтригу.

Опитування в Инстаграме   як зробити голосування самому

Додаємо опитування в instagram

Кожного нового користувача цікавить відповідь на питання, як зробити опитування в сторіс і які питання придумати для історії в инстаграме. Нижче, покроково розповімо, як запустити власні опитування для передплатників.

  • Запустіть мобільний додаток instagram на своєму телефоні;
  • Торкніться своєї фотографії (аватарки) або проведіть пальцем по екрану праворуч, щоб перейти в розділ для додавання сторіс;
  • Додаємо фото, картинку, відео;
  • Далі торкаємося, значка стікерів, який розташований у верхньому правому кутку. Після торкання на нижній панелі з’явиться вікно з усіма смайлами і вибираємо активну кнопку «опитування»;
  • У діалоговому полі друкуємо питання і при необхідності змінюємо відповідь, якщо нас не влаштовує варіант так/немає, можна замінити на згодні/не згодні, за/проти – варіацій безліч. Для зміни відповіді, достатньо просто тицьнути на відповідь «так», встановивши курсор і замінивши текст;
  • Торкаємося кнопки опублікувати і через пару секунд ваші друзі і передплатники, побачать навколо атарки червону рамочка, яка буде свідчити про додавання нової історії. Торкнувшись вашого фото, щоб побачити, що ви опублікували, гості і передплатники отримають можливість відповісти на питання, таким чином, взявши участь в організованому вами заході.

Важливо! При створенні розмір поля для питання можна змінити. Для цього достатньо двома пальцями потягнути за краї в різні боки, збільшивши його розмір або, навпаки, до центру, зменшивши його розмір. Легким рухом пальцем, можна перемістити поле, по екрану змінивши його місце.

Який зробити опитування в инстаграме? Відповідь однозначна: цікаві опитування в історії инстаграма справа не легка. Але вони приносять свої результати. В першу чергу, щоб правильно вести зворотний зв’язок з клієнтами, необхідно визначити свою цільову історію. Цільова аудиторія, допоможе визначитися, який контент краще заливати на сторінки свого профілю для залучення та збільшення своїх передплатників.

Як голосувати

Особливої різниці між опитуванням і голосуванням в мережі instagram немає, все залежить від формулювання питання. Такі функції необхідні, якщо ви ведете активне віртуальну життя в соціальній мережі і хочете вважати себе блогером. Такий спосіб зворотного зв’язку допоможе вирішити з тематичною наповнюваністю профілю. За допомогою даного інструменту можна виявити у будь-який час доби, краще всього публікувати нові пости; провести голосування по темі на найближчий пост.

Блогери часто цю фішку використовують для пробудження активності на своїй сторінці. Такий хід відмінна реклама і просування вашого інтернет-магазину. Зверніться за допомогою вибору предмета гардероба, проголосувавши за 1 або 2 варіант, і просто спостерігайте за процесом.

За допомогою даного інструменту сторіс стане цікавіше. Не всі підписані люди на ваш аккаунт візьмуть активну участь, проголосовавши. Але щоб старання не пройшли дарма, опубліковані історії можна зберегти в альбомі актуально.

Альбом розташований на вашій домашній сторінці під аватаркою. Будь зайшов гість зможе переглянути і відповісти на поставлене питання.

Щоб проголосувати, необхідно зайти до користувача на сторінку, відкрити історії, прочитати інформацію і торкнутися варіант відповіді, з яким ви згодні. Також ви самі можете голосувати і відповідати на власні опитування і голосування.

Задавши питання з часткою інтриги, ви зробите голосування цікавіше.

Як дізнатися хто проголосував в instagram

Розробники не перестають нас дивувати. Крім створення та опублікування питань, що цікавлять вас, додаток веде цілу аналітику отриманих відповідей та кількості учасників.

Цю статистику може переглянути лише організатор даного заходу. Іншим виборцям, після вибору відповіді, буде доступний тільки відсоток тих, хто проголосував за один з варіантів. А ось вам, як власнику створеного сторіс буде доступна вся динаміка і результати опитування инстаграма.

Перед зникненням історії, як хочеться подивитися підсумки. Для цього торкніться своєї історії і проведіть по екрану пальцем вгору. Публікація зменшиться. А ви побачите всіх, хто дивився, а також яку відповідь був обраний кожним користувачем і загальний відсоток.

Зробивши скріншот результатів, ви можете поділитися ним в наступному посту і більш докладно обговорити в коментарях. Отримані підсумки, варто проаналізувати. Такі дані корисні для просування і розкручування своєї сторінки в соціальній мережі.

Крім опитування, можна використовувати ще один інструмент зворотного зв’язку «постав запитання». Суть полягає в тому, що вам задають питання, а ви них відповідаєте. Ваші відповіді публікуються в stories і кожен новий відповідь, просто доповнює існуючі публікації. Питання можуть самі різні. Відповідати можете за вибором.

При відсутності нових інструментів на вашому пристрої в мобільному додатку, то спробуйте оновити до останньої версії. Оновлення мобільних програм періодично необхідно встановлювати для стабільної роботи, усунення незначних помилок і появи нових функцій і можливостей.

Мобільний додаток доступно для пристроїв, що працюють на ОС android, iOS, windows. Для власника айфонів, є технічна вимога, що пред’являється до моделі 5 і вище.

Моя довідка - Корисні поради