Огляд способів та сервісів для розсилки повідомлень у Директ Instagram

За допомогою офіційного додатку Instagram робити розсилки на аудиторію незручно і заборонено системою. До того ж, в мобільній версії можна створити чати тільки з тими користувачами, на яких підписано. Огляд сервісів для розсилки в Директ Instagram допоможе у виборі оптимального інструменту для передачі повідомлень через ПК.

Для чого може знадобитися розсилка в Direct

Розсилка повідомлень в Директ Инстаграма допомагає в просуванні послуг, збір баз клієнтів і реклами. Така функція стане в пригоді власникам інтернет-магазинів, маркетологам і шукачам в пошуку роботи.

Але при роботі з сервісами і програмами потрібно дотримуватися правила:

 • підбір синонімів. Програми пропонують функцію створення шаблонів, щоб автоматична система Инстаграма не заблокувала за розсилку спаму;
 • таймінг. Між відправкою повідомлень потрібно дотримуватися пару секунд для імітації «реальних» дій користувача;
 • вибір бази без закритих профілів. Якщо вказати будь-які профілі – програма або сервіс також зарахують за надіслане повідомлення;
 • дотримання лімітів. Щорічно ліміти розсилки в Директ Инстаграма змінюються: в середньому 50 повідомлень на сторонніх користувачів і 70 підписки. Причому, між відправкою має дотримуватися час.

В автоматизованій системі розсилка стає простіше: заздалегідь вказані сторінки підписок і можливість завантаження бази або її вибір у відповідності з функціоналом.

Деякі з програм пропонують не тільки зробити розсилку, але і підібрати список потенційних клієнтів.

Робочі сервіси і програми для відправки повідомлень

У запропонованому списку три сервісу для ПК і один мобільний, з налаштуваннями синонімів і таймінгом. Причому, безкоштовна розсилка в Директ на багатьох сайтах запропонована лише в тестовому режимі, а додаткові налаштування можна купити тільки по платній підписці. Від якості сервісу і запропонованих послуг залежать надбудови і ймовірність отримати блокування.

Читайте також:
Що значить покази в статистикою в Instagram: що вони означають

Список сервісів для розсилки повідомлень у Директ Инстаграма:

 • Parasite. Сервіс автоматичного постингу, відправлення повідомлень і публікації фотографій;
 • iDirect. Простий сервіс для розсилки з різних акаунтів. Користувачам запропоновано безкоштовний тестовий період з можливість вивантаження бази;
 • Instaft. Програма для ПК, яка дозволяє створити не тільки розсилку Директ, але і привітальні повідомлення для кожного підписала документ;
 • PromoFlow. Мобільний додаток, що включає функції накрутки, розсилки повідомлень і автоматичної публікації.

Огляд способів та сервісів для розсилки повідомлень у Директ Instagram

Зробити розсилки через Директ можна тільки в онлайн-режимі. Будь-яка з програм підключається до профілю і виконується автоматичну відправку повідомлень.

У деяких із запропонованих варіантів, є одночасне підключення двох-трьох профілів. Але за роботу мультиаккаунта користувач повинен сплатити платну підписку.

Сервіс 1: Parasite

Паразайт заслужив особливу увагу у користувачів, які регулярно оновлюють базу клієнтів і розсилають рекламні оголошення. Серед переваг сервісу – повна автоматизація роботи з Инстаграмом. Спробувати функції можна безкоштовно, але на одному профілі і на сім днів.

Щоб відправити повідомлення або зробити розсилку:

 1. Зайти на офіційний сайт parasitelab.com/ru
 2. Зареєструватися з допомогою адреси електронної пошти і придуманого пароля.
 3. За допомогою кнопки: «Додати запис» підключити профіль з Инстаграма.Огляд способів та сервісів для розсилки повідомлень у Директ Instagram
 4. Підтвердити реєстрацію з допомогою листи в електронній пошті.
 5. Перейти в розділ «Директ» — вибрати користувачеві, якому потрібно надіслати повідомлення.

Але в цьому випадку відправляти повідомлення доведеться самостійно. Сервіс простий для читання повідомлень, відповідей і запитів. Щоб відправити повідомлення, потрібно перейти в діалог і ввести текст. У сервісі також можна додати картинку і вставити смайлик.

Спосіб 2: iDirect

Масова розсилка в Директ Инстаграма – головна особливість сервісу. Додавши особисті або бізнес-аккаунт, користувач зможе додавати базу клієнтів і розсилати повідомлення.

У безкоштовної версії доступна робота всього з однією сторінкою, сплативши преміум – до 10 обліковий записів. Залежить від типу куплених послуг, доступних слотів та стану балансу.

Щоб зробити розсилку Директ через iDirect:

 1. Зареєструватися на idirect.io (можна скористатися акаунтами соціальних мереж).
 2. Додати аккаунт – ввести логін і пароль від Instagram.
 3. В розділі «Аудиторія» створити нову базу даних – завантажити логіни користувачів.
 4. Перейти в розділ «Листування» — створити новий шаблон.Огляд способів та сервісів для розсилки повідомлень у Директ Instagram
 5. Вказати «Вибрати бази» — в «Виконуючих акаунтах» вказати свій.Огляд способів та сервісів для розсилки повідомлень у Директ Instagram
 6. Встановити налаштування таймінгу на відправку – Запустити.
Читайте також:
Як зробити Инстаграме кнопку Зв'язатися на свій аккаунт?

Залежно від зазначених параметрів, процес розсилки може тривати від однієї години до цілого дня. Користувачеві доступні стартові шість днів пробного періоду.

Програма 1: Instaft

Програма Instaft реалізована тільки для версії ПК на Mac OS і Windows. Щоб отримати доступ до розсилці, потрібно пройти реєстрацію і додати обліковий запис. В програмі можна створювати повідомлення для нових передплатників, шаблони з синонімами та варіантами повідомлень.

Як відправити повідомлення з Instaft:

 1. Зареєструватися на офіційному сайті instaft.com – перейти у «Завантажити для ОС».
 2. Запустити програму – ввести логін і пароль від створеного облікового запису.
 3. Додати аккаунт – Створити шаблон для автоматичної відправки.Огляд способів та сервісів для розсилки повідомлень у Директ Instagram
 4. Задати параметри: стоп-слова, білий список, кількість підписок і передплатників.
 5. Натиснути «Додати» — запустити процес розсилки.

З допомогою Instaft просто створити повідомлення для розсилання, а також вказувати налаштування. Програма працює у фоновому режимі і користувачеві не потрібно стежити за процесом.

Після реєстрації на сайті пароль буде відправлений на вашу адресу електронної пошти. Його можна змінити в облікового запису, зайшовши в веб-сервіс сайту.

Програма 2: PromoFlow

Мобільний додаток PromoFlow пропонує відправку повідомлень передплатникам, з урахуванням добового ліміту, взаємної підписки.

Користувач може вказати параметри: шаблонів (з добором синонімів і кількістю варіантів тексту), додати чергу відправки повідомлень, стоп-слова і чорний список контактів.

Щоб створити розсилку:

 1. Завантажити та встановити офіційний додаток з магазину контенту.
 2. Авторизуватися в своєму профілі – Розсилка.
 3. Три точки зверху – Шаблони.
 4. Створити публікацію з текстом.Огляд способів та сервісів для розсилки повідомлень у Директ Instagram
 5. Повернутися в меню – значок «Листи».
 6. Вибрати тип розсилки: по передплатникам, по облікових записів з файлу, по чатах, по підписки.
 7. Почекати старту завдання.

За розсилку стягується додаткова плата в розмірі балів на рахунку користувача. Їх можна купити або отримати за перегляд реклами в додатку.

Читайте також:
Як зробити закритий акаунт Instagram через смартфон або ПК

З допомогою налаштувань, можна вказувати кількість передплатників і підписок. Програма розрахує таймінг і буде відправляти рівно стільки повідомлень, скільки доступно облікового запису.

Запобіжні заходи від блокування і ліміти

У Инстаграме існують негласні ліміти, які повинні дотримуватися учасники. Для Діректа – не більше 130 повідомлень у день для різних акаунтів. Тому, в сервісах і програмах можна налаштувати розсилку, вказавши вік облікового запису.

Між відправкою повідомлень потрібно дотримуватися час – не більше 20 повідомлень за 60 хвилин. Якщо власником сторінки ліміт перевищений – він не зможе відправляти повідомлення протягом 24 годин. При недотриманні правил – блокування від 72 годин до повної.

Ліміт розраховується від дати реєстрації сторінки:

 • менше півроку – 60 повідомлень у день;
 • більше одного року – рекомендований 120.

Огляд сервісів для розсилки в Директ Инстаграма складений з урахуванням доступних функцій і позитивних відгуків від клієнтів. Кожен з варіантів можна випробувати безкоштовно і виділити для себе необхідний набір інструментів.

Моя довідка - Корисні поради