Огляд сервісу Spamguardapp для захисту аккаунта в Instagram

Безлад може бути не тільки на робочому столі або в голові людини, але і в його Инстаграме. Боти, «мертві» і комерційні акаунти, відверті хейтеры можуть стати причиною знижених обхватів з усіма неприємними наслідками. Позбутися від всієї цієї «нечисті» можна тільки одним способом – очищенням профілю. Але як це зробити? Самостійно – довго і складно, а наймати фахівця – дорого. У 2015 році в інтернеті з’явився один цікавий проект: онлайн-сервіс Spamguardapp в автоматичному режимі проводить аналіз, очищення і подальшу захист облікового запису в Інсте від небажаних і неактивних передплатників, ботів і спаму. У цій публікації ми спробуємо розібратися, що вміє і так хороший цей ресурс насправді?

Основний функціонал Spamguardapp

Більшість користувачів заявляють, що SpamGuard створений виключно для власників бізнес-акаунтів, які просувають товари та послуги в Instagram. (Що таке бізнес-аккаунт, як його створити і що з ним робити читайте в статті за посиланням.)

Огляд сервісу Spamguardapp для захисту аккаунта в Instagram

Після ретельного вивчення функціоналу, ми зробили висновок, що цей сервіс буде корисний і звичайному Instagram-користувачеві, якому набридла нав’язлива реклама сотень магазинів, пабликов або комерційних агентів, вміло замаскованих під звичайних людей. Але про все по порядку. За заявами виробників Spamguardapp вміє:

 • Блокувати продають сторінки і акаунти виключно комерційної спрямованості.
 • Блокувати «мертві» і малоактивні Інста-сторінки, які знаходяться в числі ваших передплатників.
 • Обчислювати і фільтрувати всі види небажаних коментарів, спам та ін.

Основною «фішкою» сервісу є можливість вносити корективи в роботу фільтрів, які допомагають фільтрувати коментарі з мовної приналежності, визначеним словами, наявності посилань на сторонні ресурси.

Огляд сервісу Spamguardapp для захисту аккаунта в Instagram

Якщо ви власник бізнес-акаунту, то зможете позбутися від баласту (фейкових і неактивних абонентів), які ніколи нічого не куплять і не скористаються просуваються вами послугами. Якщо ви фахівець з просування в Інсте, то сервіс допоможе швидко навести порядок у всіх облікових записах, кількість яких сервісом необмежено. Завдяки роботі за розкладом і можливості постановки конкретних завдань, робота з обліковими буде проводитися в автоматичному режимі. Звичайному користувачеві Spamguardapp допоможе залишити передплатників тільки дійсно захоплених користувачів і живі коментарі без спаму і відвертого негативу, показавши потенційного рекламодавця якість своєї аудиторії.

Іншими словами, Spamguardapp вміє захищати користувача сервісу від усього зайвого, що заважає досягати цілей і завдань, поставлених при реєстрації в Інсте.

Як почати роботу з сервісом?

Користуватися Spamguardapp досить просто. Для початку роботи слід пройти процедуру реєстрації.

Огляд сервісу Spamguardapp для захисту аккаунта в Instagram

Оптимізація профілю відбувається за чотири кроки, зробити які допоможе вбудований помічник.

Огляд сервісу Spamguardapp для захисту аккаунта в Instagram

 • Додайте обліковий запис на робочу панель, натиснувши на кнопку «плюс» у верхній частині вікна. Вкажіть реєстраційні дані від аналізованого Інста-профілю.
 • Виберіть вигляд і запустіть процес аналізу.
  Огляд сервісу Spamguardapp для захисту аккаунта в InstagramЧерез деякий час сервіс надасть дані (із зазначенням ніка і аватарки) про ботах, комерційних, невзаимных і «мертвих» акаунтів.Огляд сервісу Spamguardapp для захисту аккаунта в Instagram
  Вам залишиться тільки проаналізувати отриману інформацію, занести в «білий список» ті профілі, які (на ваш погляд) потрапили під блокування сервісу за помилку. А про принципи аналізу аккаунта в Инстаграме і про те, як його здійснити самостійно, читайте в нашому матеріалі по посиланню.
 • Після завершення процесу налаштувань, система перейде до очищення вашого профілю від небажаних передплатників. Ви можете зупинити цей процес.Огляд сервісу Spamguardapp для захисту аккаунта в Instagram

  Важливо! Сервіс «свято шанує» ліміти Instagram. Саме тому він може самостійно припиняти процес очищення, захищаючи аккаунт користувача від блокування.

  По закінченні процесу система надішле відповідне повідомлення на адресу електронної пошти, вказану при реєстрації. Перемикаючись між акаунтами, ви можете створювати, запускати і зупиняти виконання завдань.

 • Останній крок – захист від спаму і небажаних коментарів.
 • Огляд сервісу Spamguardapp для захисту аккаунта в Instagram

  Безликі коментарі, такі як «Вау», «Це круто», «Класно» і ін. будуть видалені. «Хейтеров» і «тролів» ви зможете занести в «чорний список» і вони більше ніколи не зможуть залишати коментарі під вашими постами. «Автомодератор» блокує коменти, що включають стоп-слова з вашого списку. Вкажіть допустимі мовні групи, і коментарі на інших мовах будуть блоковані.

  Тарифи та способи оплати

  Сервіс Spamguardapp працює на основі платної підписки. Щоб зрозуміти якість і швидкість роботи сервісу, розробники надали користувачеві можливість безкоштовного аналізу (30% від кількості підписок/передплатників) і очищення (не більше 1000 передплатників/підписок в режимі тесту).

  Огляд сервісу Spamguardapp для захисту аккаунта в Instagram

  Вартість повного очищення розраховується сервісом на підставі кількості вашої аудиторії та активності на сторінці.

  Далі, користувач отримує можливість придбати захист свого аккаунта на 6 або 12 місяців. Знову ж таки, вартість розраховується автоматично для кожного профілю вона буде різна. Оплата послуг здійснюється шляхом перерахування необхідної суми на одну з електронних гаманців ресурсу.

  Переваги і недоліки

  Отже, як показав тест, достоїнств у сервісу Spamguardapp дійсно чимало, а саме:

  • хмарний сервіс, не вимагає завантаження та установки софта, може працювати без участі користувача;
  • багатомовна платформа;
  • безкоштовний тестовий режим;
  • простий інтерфейс;
  • можливість створення резервних копій;
  • можливість створення користувацьких налаштувань;
  • необмежена кількість оптимізуємих акаунтів;
  • можливість використання на будь-якому пристрої, як мобільний, так і стаціонарний ПК;
  • онлайн-захист профілю від небажаних коментарів в залежності від налаштувань;
  • створення користувачем «білих» і «чорних» списків;
  • звіти про виконану роботу безпосередньо на пошту клієнта;
  • можливість управління клієнтською базою.

  Огляд сервісу Spamguardapp для захисту аккаунта в Instagram

  І саме головне (на наш погляд) достоїнство полягає в тому, що, незважаючи на обов’язкову реєстрацію, сервіс не збирає персональні дані користувача.

  На думку більшості клієнтів, недоліки у ресурсу Spamguardapp теж є. Користувачів лякає:

  • введення реєстраційних даних від оптимізуємих Instagram-акаунтів;
  • відсутність інформації про фіксованою оплатою;
  • аналіз всього 30% аудиторії в рамках тестового режиму.

  Тим не менш, всі недоліки можна назвати умовними, так як ресурс реально оптимізує Instagram-аккаунт, підвищуючи його ранжування, що видно з публікацій у новинній стрічці.

  Аналоги SpamGuard

  Основними аналогами можна вважати сервіс Zengram і програму InstaRobot. Поговоримо трохи докладніше про них.

  Zengram

  Основним конкурентів ресурсу Spamguardapp можна вважати онлайн-сервіс Zengram, який вміє не тільки відписуватись, але і підтягує передплатників на вашу сторінку, накручує лайки і коментарі. Іншими словами – оптимізує ваш Instagram-аккаунт, хоч і дещо іншими способами.

  Огляд сервісу Spamguardapp для захисту аккаунта в Instagram

  Своїм клієнтам Zengram надає безкоштовний тестовий період, можливість аналітики і гнучкі налаштування просування. Чого не вміє цей сервіс, так це блокувати небажані коментарі і спам.

  Програма InstaRobot

  Даний софт призначений для мобільних пристроїв (так, його потрібно завантажувати і встановлювати на смартфон). У відповідності з вашими настройками бот швидко відпише від небажаних передплатників/підписок. Але, як і у випадку з попереднім сервісом, даний софт не вміє в режимі реального часу блокувати коменти хейтеров, обчислювати і видаляти спам і пр.

  В якості висновку

  У цій публікації ми детально розглянули унікальний (на наш погляд) сервіс Spamguardapp. У чому унікальність запитаєте ви, якщо маса ресурсів пропонує найширші можливості в оптимізації Instagram-облікового запису? Унікальність ресурсу полягає в тому, що в ньому зібрано все, що необхідно будь-якому користувачеві соціальних мереж: аналіз аудиторії, очищення від «сміття», автомодерация коментарів. Саме ці функції виводять Spamguardapp на перше місце в рейтингу користувача сервісів просування. А якщо вам потрібно залучити на свою сторінку передплатників, то ви завжди можете скористатися послугами перевірених ресурсів: Pamagram, Zengram, Doinsta.

  Моя довідка - Корисні поради