Офіційний instagram Яни Кошкіної: нові фото і відео в 2019 році, біографія, особисте життя, до і після пластики, журнал Максим

Яна Кошкіна – відома особистість у вітчизняному шоу-бізнесі. Багато дізналися дівчину завдяки унікальної зовнішності: у неї тонка фігура, красиві довге волосся і пишний бюст. Вона не прагнула до популярності. Instagram Яна Кошкіна веде без помічників – всі посади, підпису та запис вона робить самостійно. Якщо ви захочете ближче познайомитися з її історією, обов’язково відвідайте офіційний сайт yana koshkina official. Дівчина веде його без таємниць.

Instagram Яни Кошкіної: фото та відео

Офіційний instagram Яни Кошкіної: нові фото і відео в 2019 році, біографія, особисте життя, до і після пластики, журнал Максим

Кошкіна – дівчина з цікавою зовнішністю. Багато і підписуються на неї, щоб насолодитися зовнішнім виглядом дами. Яна не хотіла стати зіркою, вона збиралася піти у великий спорт. Дівчина випадково відвідала зйомки серіалу в Санкт-Петербурзі. Там її помітив продюсер, настійно порекомендував надходити в акторська училище. Дівчина вирішила не випробовувати долю і скористалася порадою. Сьогодні Яна Кошкіна в Инстаграме є однією з найбільш відомих особистостей.

У соціальній мережі регулярно з’являється безліч фанатських пабликов, які розміщують фотографії Кошкіної. Вона багато раз помічала, що подібне їй дуже подобається – їй приємно, що вона цікава людям.

У відповідь вона регулярно спілкується з передплатниками, повідомляє їм новини з перших вуст. Якщо вам цікава Яна, підпишіться на неї. Зараз у зірки 1.5 мільйона фоловерів, їх кількість постійно зростає.

Яна Кошкіна в журналі Максим

Яна з самого дитинства активно займається спортом. В її фігурі немає жодної вади. Її тіло струнке, підтягнуте, рельєфною. Також її прикрашає пишні груди. Редактор чоловічого журналу Максим помітив дівчину і запросив на зйомки. Кошкіна відразу ж погодилася на пропозицію – і правильно зробила. Після публікацій до неї почало надходити багато пропозицій. Ніхто не засудив дівчину, батьки підтримали і сказали робити так, як вона вважає за потрібне. Яна Кошкіна maxim з собою зберігає досі, мріє, що покличуть на зйомки. Через 2 роки її покликали на розворот в Плейбой. Вона чекає, коли покличуть в Maxim.

Біографія Яни Кошкіної

Офіційний instagram Яни Кошкіної: нові фото і відео в 2019 році, біографія, особисте життя, до і після пластики, журнал Максим

Яна Кошкіна народилася у квітні 1990 р. у Санкт-Петербурзі. У північній столиці Російської Федерації дівчина активно займалася спортом, не думала про кар’єру актриси. Її батьки – звичайні люди, не пов’язані зі світом культури або бізнесу. Вони віддали її на синхронне плавання і художню гімнастику. Дівчинка показувала відмінні результати, часто їздила на змагання.

Тільки в старшій школі Яна зрозуміла, що спорт – це не її дорога. Вона вирішила, що хоче бути актрисою.

Її завжди цікавило, як люди можуть перевтілюватися в інших особистостей. Цьому посприяла рекомендація одного пітерського режисера, який випадково помітив її. Кошкіна з першого разу вступила в Санкт-Петербурзьку академію театральних мистецтв. Вона навчалася у Арвіда Зеланда. Диплом дівчина отримала в 2011, але на зйомки її ніхто не кликав. Щоб заробляти гроші, вона вирішила стати моделлю.

Перші зйомки в її житті проходили ще в шкільний період. Вперше дівчинка потрапила на екран телевізора в 2003 – вона знялася в епізодичній ролі в серіалі ОБЖ. Це не принесло їй впізнаваності або слави, після проекту до неї не надійшло жодної пропозиції. Але дівчина остаточно зрозуміла, що акторська стезя – її мрія. Яна Кошкіна в Инстаграме регулярно розповідає, як починалася її творче життя. Під час навчання в університеті вона була в епізодах у серіалах:

  • Інтерни і Слово жінці.
  • Вулиці розбитих ліхтарів.
  • Кухня і Світлофор.
  • Лісник і Дорожній патруль.
  • Молодіжка і Дружба народів.

Довгий час Кошкіна знімалася тільки в епізодах – на великі ролі її не запрошували. Тільки через кілька років її покликали спробувати себе в ролі серіалу «Прокинемося разом?». Вона виступала як помічника головного актора. Ця роль допомогла їй стати більш впізнаваною, до неї посипалося безліч пропозицій. Її відразу ж запросили у бойовик Користувачі, де вона зіграла коханку головного героя Роману Стахова. Також її можна помітити в детективному серіалі Хмуров, де вона була коханкою авторитету.

Тільки в 2014 Кошкіна отримала головну роль. На телеекрани вийшов серіал Другий шанс.

Дівчина в ньому була Аллою, мешканкою провінційного російського містечка. Вона не хотіла миритися з безгрошової і безперспективним життям, тому вирішила покинути село. Дівчині і 6 іншим обранцям випало безліч випробувань, які вони пройдуть і нарешті стануть щасливі. Критики вважають, що серіал вийшов добротним.

Особисте життя

Офіційний сайт Instagram Яни Кошкіної не відповідає, з ким на даний момент дівчина складається у відносинах. Журналісти пишуть, що зірка відомих молодіжних серіалів знаходиться в активному пошуку обранця. Вона не хоче жити з ким попало, дівчина шукає серйозні стосунки. Яна ніколи не була у шлюбі, у неї немає дітей. Єдине, вона кілька раз хрестила синів і дочок, подруг – її можна назвати матерію, але тільки церковної.

Кошкіна не веде самітницький спосіб життя – її регулярно можна зустріти на тусовках, фестивалях та вечірках. Всі звикли, що Яна з’являється на публіці у відвертих вбраннях – раніше громадськість була в шоці від вибору суконь і комплектів. Кошкіна захоплюється колекціонуванням іграшок, їй подобаються плюшеві ведмеді зростанням з неї. Їх їй привозять залицяльники і постійно дарують шанувальники.

Останні новини про Кошкіної Яни

Офіційний instagram Яни Кошкіної: нові фото і відео в 2019 році, біографія, особисте життя, до і після пластики, журнал Максим

Кошкіна регулярно з’являється на телевізійних екранах. Останнім часом її можна помітити на програмах від ТНТ, з цим каналом дівчина уклала тривалий контракт. Вона регулярно з’являється в топових серіалах, нехай і на епізодичних ролях. Дівчина веде активне соціальне життя, Яна Кошкіна в instagram yana koshkina official регулярно постить нові фотографії.

Зі свіжих ролей найбільшу популярність їй принесла картина «Любов з обмеженнями». Це комедія з елементами драми.

Суть полягає в тому, що уряд хоче знести будівлю, в якому розташовуються інваліди. Разом з Кошкіною у фільмі знялися Олексій Воробйов, Павло Прилучний, Ілля Глинников та інші. Картина користувалася величезним успіхом у прокаті, вона залишалася в ньому протягом року. Обов’язково подивіться фільм, якщо хочете подивитися на Кошкіну наживо.

1 квітня 2019 Яна Кошкіна випустила дебютний трек. Дівчина дійсно записала пісню, яка вже на цифрових майданчиках. Користувачі помітили, що стиль треку дивний: це суміш електромузики 90-их і шансону. Дівчина попросила не судити її суворо, адже це її перша робота. Сама королева фанери зазначила, що не збирається займатися музикою професійно – це лише цікавий досвід. Користувачі в коментарях пишуть, що її пісня краще, ніж у Бузової.

Потрібно зазначити, що досвід у виконанні пісень у дівчини вже був. У 2015 вона проходила кастинг на шоу Голос. До неї не повернулися, але Олександр Градський запропонував роботу в театрі. Йому сподобався її тембр. Він сказав, що в умовах проекту їй робити нічого, але в майстерні знайде їй заняття. Дівчина працює в його центрі досі.

Яна кошкіна instagram до пластики – фото

Багато хто думає, що привабливий зовнішній вигляд Кошкіної – заслуга пластики. Насправді дівчина не лягала на хірургічний стіл. Її зріст становить 174 см, вага – 52 кг Вона відрізняється настільки тонкою і привабливою талією. Груди Яни з самого дитинства була великою – вже в 9 класі у неї був 4 розмір, це можна побачити на старих знімках. Залишатися у формі їй допомагають інтенсивні фізичні навантаження, вона ходить в спортивний зал 3 рази в тиждень. Вона любить заняття в повітряної труби – так опрацьовуються всі групи м’язів.

Моя довідка - Корисні поради