Офіційний Instagram Тітки Мотя (Наталії Давидової): фото та відео в 2019 році в Instagram, біографія, особисте життя

Проста російська дівчинка, як пише сама героїня, прославилася серед користувачів инстаграма своєю іронією і грою на певних стереотипах. Досить просто вивчити тьотю Мотю в инстаграме, щоб побачити дівчину, яка ідеально виглядала б у будь-якому сучасному європейському місті, в Європі чи в Америці. Профіль инстраграм пронизаний іронією, а тон йому задає вже одне її ім’я.

Інста Тьоті Моті: що вона постить

Справжнє ім’я дівчини Наталія Давидова, а профіль в instagram можна знайти під ніком tetyamotya. На фото соціальній мережі вона позує не тільки в різноманітних модних прикидах і постійно представляє увазі оновлені луки, але зачіпає у своїх постах теми, пов’язані з дозвіллям і материнством.

Не так давно блогерша народила, тема дітей займає в її профілі все більше місця і обсягу інформації. На даний момент на Тітку Мотю підписано близько мільйона чоловік. Серед передплатниць є звичайні модниці, які в будь-який час готові обговорити нові модні тренди, моделі, є велика кількість мам, що бажають спілкуватись на тему дітей.

Періодично в инстаграме тьоті Моті зустрічаються зображення, зроблені з подорожей, фото страв, жіночих уходових процедур, анонси нових відео, викладених в ютуб. Фото досить цікаво і іронічно коментуються, на підставі чого підписи до контенту викликають радість.

Якщо говорити коротко, инстраграм дівчата відповідає на запитання. Тематики бувають різними, починаючи від придбаних марок очок і закінчуючи годуванням дітей. Багатьом передплатникам припадає до вподоби, що Наталя постить цікаві фото, але не нехтує спілкуванням з користувачами. Вона дуже часто відповідає на питання, бесіди з дівчиною виходять більш теплими і позитивними.

Біографія Наталії Давидової (Тьоті Моті)

Офіційний Instagram Тітки Мотя (Наталії Давидової): фото та відео в 2019 році в Instagram, біографія, особисте життя

Наталія народилася в 1983 році в Смоленську. Отримала освіту вчителя російської мови і літератури. За словами самої Наталії, вона росла в простій робітничій родині, не ходила по фешенебельним магазинах. Тому близька до переважної більшості російських жінок, знаходить різні точки дотику, причому абсолютно невимушено.

Дівчина завжди любила модно одягатися і навіть вагітність не була перешкодою для цього. Досить кинути перший погляд на фото в соціальній мережі і стає ясно, що жіночність знаходиться в крові у Наталі. Дівчина виглядає стильно, молодо і доглянуто. Складно сказати, скільки їй років. Є фото в instagram Наталії тьоті Моті, де дівчина постає у вигляді елегантної жінки, є зображення, на яких вона, як юна дівчина. Волосся завжди доглянуті, а на обличчі присутня ледь помітний шар косметики. Саме ця здатність і свобода виховання молодого покоління приваблює в мережі величезна кількість молодих мам. Донька, незважаючи на свої роки, дуже мила і має певний талант артистичності. Багато пророкують їй цікаве акторське майбутнє, але вирішувати, звичайно ж, батьки.

Ще однією привабливою рисою профілю Наташі є можливість слідувати її прикладам в процесі підбору гардеробу для себе і своїх діток. Наряди підібрані таким чином, що діти виглядають дуже стильними і по-дитячому привабливими.

Описуючи особливості діяльності дівчини, можна відзначити, що на даний момент вона є блогером зі стажем, який має свій офіційний сайт. Згідно поширеній думці, даний вид діяльності, стане справжньою професією у сучасному трудовому кодексі.

Особисте життя

Наташа досить давно заміжня і щаслива в шлюбі. Її чоловік – олігарх, Іван Стрешинський. Зустріти його на фото досить складно, подружжя знаходяться ніби в різних світах. Незважаючи на такі відмінності, сімейство досить впевнено розростається. У дівчини два сина і підростаюча дочка. Дівчинка росте і починає все більше цікавитися особистим маминої якісною косметикою.

Доля родини Наталії досить часто овіяна таємницею. У користувачів виникає відчуття, що будь-які факти подружжя ніяк не відбиваються в профілі соціальної мережі дівчини. Чоловік Наталії Давидової не є медійної особистістю, не бажає давати будь-які інтерв’ю. Як свідчать численні знайомі Івана і його близькі, що він безпосередньо спрямований на захист свого вогнища від різноманітних домислів. Його цікавить підприємницька діяльність, вона націлена на отримання прибутку.

Хто це тьотя Мотя – instagram

У дівчини досить багато різних секретів, що дозволяють їй вигідно виглядати на самих звичайних фото, зроблених на телефон. Наталія відмінно розуміє, як максимально вигідно виглядати в кадрі інста, абсолютно не важлива одяг, нехай навіть в пальто на спортивний костюм. Тьотя Мотя в instagram на офіційному сайті буде позувати так, що ніхто не зрозуміє, що фото не є обкладинкою журналу. Якщо до загального стилю дівчини і вміння подати себе додати якісну фотокамеру і професійного фотографа, результат у вигляді якісного привабливого фото не змусить себе чекати.

У инстраграм приваблює фото іміджмейкера і текст. Письменницька форма повністю пронизана розумом і гумором. Саме це вирізняє сучасну стиліста з величезної кількості колег. Привабливою рисою соціальної мережі дівчини є наявність величезної кількості постів на тему діток, є інформація про їх здоров’я та стилі. Подібні пости пронизані ніжністю і теплом.

Офіційний Instagram Тітки Мотя (Наталії Давидової): фото та відео в 2019 році в Instagram, біографія, особисте життя

Завдяки постам і численних фото, Давидова вважається справжнім топ-блогером РФ. Діткам її дуже пощастило, їх матуся гарна і талановита, вони по-справжньому пишаються нею, що для самої дівчини є найвищою нагородою. Жінка постійно ділиться з користувачами новими луками, дає безліч рад по самим модним образів. В її характері не помічається гордовитості, неприємною зарозумілості, ні пресловутового певного положення. Дівчина дає світу й оточуючих позитив, не приховуючи свою біографію.

Висновок

Кількість користувачів у даній у Наташі Давидової тьоті Моті в instagram стрімко збільшується. Підкуповує безпосередність, з якої робиться посилання численним читачам. В постах вона може розповісти про жартах чоловіка, що він досить часто відпускає на її адресу. Він постійно натякає на те, що йому дуже пощастило, що дружина зовсім не ображається на висловлювання.

Тьотя Мотя або Наташа – дівчина-свято, модниця з обкладинки, справжня мрія в инстаграме. Автор блогу, присвяченого моді, визнається передплатникам, що деякі луки підходять для позування перед камерою і пересуватися щодня в ній абсолютно неможливо. Сміх і гумор присутні у всіх постах блогера tetyamotya.

Моя довідка - Корисні поради