Офіційний instagram Марії Кохно: нові фото і відео в 2019 році, біографія, особисте життя, і полсле пластики, будинок 2

Марія Кохно – яскрава і цікава особистість, яка стала популярною після приходу на Будинок-2. Цей проект дозволив їй здобути широку публіку, стати медійної персоною. Сьогодні вона професійно займається візажем, заробляє на рекламі Инстаграме. Дівчина активно викладає туди нові фото і відео. Зазначимо, що Instagram Марія Кохно веде самостійно – за неї це не роблять менеджери або помічники. Будучи на вибування на телестройке любові, Машу багато разів збиралися вигнати – телеглядачі постійно рятували її через голосування.

Фото і відео Марії Кохно в Instagram

Офіційний instagram Марії Кохно: нові фото і відео в 2019 році, біографія, особисте життя, і полсле пластики, будинок 2

Instagram Маші Кохно регулярно поповнюється новими фотографіями і відео. Дівчина любить красуватися власною фігурою, майже кожен день постить знімки в білизні або спортивних костюмах. Публікації у соціальній мережі вона робить щодня. Велика частина з них – це звичайні селфи, які Марія робить самостійно. Передплатників у дівчини багато, більше мільйона. Аудиторія постійно зростає за рахунок колаборації з відомими людьми.

Часто на сторінки Кохно можна побачити знімки з іншими учасниками телестройки. З багатьма вона зберегла добрі стосунки, продовжує спілкуватися досі.

Стрічку дівчата розбавляють знімки з мамою. Марія регулярно викладає знімки з відпочинку або вихідних на природі. Якщо подивитися її стрічку, то здається, що вона веде активне соціальне життя.

На офіційному сайті Instagram Марії Кохно регулярно з’являються знімки з чоловіком, він дарує їй дорогі речі. Якщо вам цікава життя цієї персони, обов’язково підпишіться на неї. У стрічці з’являться записи дівчини. Багато говорять, що люблять Марію за її простоту і відкритість – це звичайна людина, яка робить все для щастя.

Фото до і після пластики Марії Кохно

Офіційний instagram Марії Кохно: нові фото і відео в 2019 році, біографія, особисте життя, і полсле пластики, будинок 2

Фото Марії Кохно з Будинку-2 до та після пластики змушують багатьох здивуватися. Вже після першого виходу в світ багато користувачів помітили, що дівчина виглядає штучно: на її віях були величезні волоті, губи роздулися, на обличчі була контурна пластика. Просунуті юзери інтернету без праці знайшли в мережі докази власних припущень. Вони отримали фотографії, на яких Кохно була натуральною. Це була приваблива і симпатична дівчина.

Сьогодні Маша більше схожа на ляльку Барбі, вона втратила свою родзинку – немає індивідуальності. Критики багаторазово заявляли їй, що вона встановила занадто багато філлеров, а лікар поставив їх неправильно. Особливо неприємні користувачам губи – вона регулярно отримує в коментарях шквал агресії з цього приводу.

 • Багато хто впевнені, що Маша проводила пластику скул – в один час на обличчі з’явилася помітна асиметрія.
 • Відомо, що дівчина зважилася на операцію з видалення грудочок Біша – це природні жирові відкладення за щоками, без них вони стають запалими, створюється ефект худорлявості.
 • Ринопластика – найбільш популярна операція серед учасників Дому-2. Кохно не стала винятком і також провела її на собі. Дівчина заявила, що вона робила цю операцію не за власним бажанням, а через дорожньо-транспортної пригоди.
 • Операція по звуженню крил носа – однієї операції на носі їй здалося недостатньо, вона вирішила провести повторне втручання.

Біографія Марії Кохно

Марія Кохно – відома в рунеті дівчина. Вона має мільйонну аудиторію у Инстаграме. Дівчина прославилася завдяки проекту від ТНТ – Будинок 2. На ньому вона провела 2.5 року, дозволили їй знайти любов. Вона була на межі вильоту, але її рятувало голосування. Відомо, що офіційна прізвище Маші Іванова, але вона часто заявляє, що вона – Крайцер. Дівчина народилася 13 лютого 1989 року в Самарі. Там вона виросла, а для вступу у вищий навчальний заклад переїхала в Москву.

Батьки Марії – заслужені артисти Російської Федерації. Можливо, творчі коріння і підштовхнули дівчину піти на проект, щоб придбати популярність.

З ранніх років дівчина виявляла інтерес до музики – вона не боялася сцени, з 6 років брала участь у виставах. Мама відвела дівчинку в музичну школу по класу скрипки. Цим вона займалася все життя. Після закінчення школи Марія поступила в московську консерваторію імені Чайковського. Завдяки цьому вона кілька років грала у Башмета в симфонічному оркестрі.

 • Маша рано вийшла заміж – вона офіційно оформила стосунки в 18 років. Її обранцем став дорослий чоловік, який на 15 років старше її.
 • До 20 років Кохно почала активно робити пластичні операції – можливо, дитячі комплекси змусили її міняти зовнішність. Вона збільшила губи, змінила ніс, підтягла обличчя і навіть змінила вилиці.
 • Багато заявляють, що Маша стають більш штучною. Якщо подивитися фото до і після пластики, можна здивуватися. Дівчина кардинально змінилася, перестала бути схожою на себе.
 • У першому шлюбі Маша перебувала 8 років. Після повноліття вона вийшла заміж за чоловіка старше її. Всі сварки і труднощі в сім’ї дівчина списувала на недоліки зовнішності. Вони підштовхнули її на пластичні операції.

  Мама зірки, Марина, заявляла, що за удаваного зайвої ваги Кохно довела себе до анорексії – її лікували лікар.

  Щоб врятуватися від негараздів, дівчина вирушила на Будинок-2. Цей проект дозволив їй по-новому поглянути на життя, позбутися минулих переживань і знайти нову любов. Вона закохалася в Андрія Чуєва, але не склалося. Тоді дівчина перейшла на Дмитра Лукина, вона довгий час зустрічалася з ним. Вони були дивними: повна ідилія регулярно змінювалася скандалами і бійками. З-за них молоді кілька разів потрапляли в ізолятор.

  Якщо ви подивіться нові фото на сайті Instagram, ви зрозумієте, що зараз молоді не перебувають у шлюбі. Їм не вдалося зберегти почуття, але Маша встигла познайомити обранця з батьками. Їх любов згубила недомовленість і загальні образи один на одного. Після розставання Кохно не поставила на собі хрест – вона почала активно шукати нові відносини. Їй це вдалося – на проект прийшов молодий хлопець Роман, у них швидко зав’язалися стосунки. Сьогодні вона щаслива з ним, але разом і після телестройки.

  Будинок 2

  Офіційний instagram Марії Кохно: нові фото і відео в 2019 році, біографія, особисте життя, і полсле пластики, будинок 2

  Дом-2 – телевізійний проект, зробив людей популярними. Завдяки йому Марія Кохно змогла придбати широку аудиторію, набрала передплатників у Инстаграме і тепер активно заробляє на цьому. Цікаво, що на проект дівчина прийшла одруженої – вона 8 років тому вийшла заміж. Маша заявила, що втомилася від сімейного побуту і хоче знайти нові емоції. Це і спонукало її піти на телестройку.

  Будучи на проекті, Кохно ініціювала розлучення з чоловіком. Тут вона знайшла нову любов – Дмитра Лукіна.

  Вона відразу ж познайомила з мамою, але почуття у молодих не склалася і їм довелося розлучитися. Сьогодні дівчина знаходиться у серйозних відносинах з Романом Гришенко. Він на кілька років молодший обраниці, але її не зупинила різниця у віці.

  Останні фото Марії Кохно в инстаграме в Будинку 2

  Марія Кохно з Будинку-2 – активний користувач соціальної мережі Instagram. Вона щодня викладає нові фотографії і відео на офіційній сторінці. З стрічки ви зможете познайомитися з особистим життям дівчини, її побутом і турботами. Іноді Маша викладає відеоролики, як вона фарбується – не дивно, адже нещодавно вона отримала диплом сертифікованого візажиста.

  На останніх фотографіях з її сторінок можна побачити обранця зірки – Романа. Це новий хлопець з Москви, прийшов по додаткового набору. Він регулярно з’являється на її сторінці, з них Маша знайшла щастя. Більшу частину стрічки займають її селфи, які вона може публікувати постійно. У Интаграме marynova888 часом з’являються рекламні пости – вони у дівчини коштують недорого.

  Моя довідка - Корисні поради