Офіційний instagram Крістіни Орбакайте: дивитися нові фото і відео співачки в Instagram в 2019 році, біографія, особисте життя

Крістіна Орбакайте – відома російська співачка. Вона стала впізнаваною не тільки з-за того, що її мати Алла Пугачова – жінка успішно розвивається як самостійна співачка. Свою кар’єру дівчинка почала зі зйомок у фільмі «Опудало». Він швидко розлетівся по всьому СРСР, завдяки чому Христину почали впізнавати. Якщо ви хочете подивитися на її життя, Крістіна Орбакайте Instagram веде активно – на її сторінці регулярно з’являються нові знімки. На даний момент її передплатниками є більше 1 мільйона чоловік.

Крістіна Орбакайте Instagram нові фото і відео

Офіційний instagram Крістіни Орбакайте: дивитися нові фото і відео співачки в Instagram в 2019 році, біографія, особисте життя

У Инстаграме Крістіни Орбакайте ви знайдете величезну кількість знімків. Жінка ділитися фото і відео зі знімальних майданчиків, концертів. Паралельно вона викладає особисте життя – жодних таємниць від передплатників немає. Зірка рідко записує сторі, але фанати не відчувають дефіцит інформації. Орбакайте часто постить відеоролики з маленькою дочкою і чоловіком. Якщо ви захочете стежити за нею більш активно, підпишіться на Instagram зірки.

Instagram фанатів Крістіни Орбакайте

У соціальній мережі Инстаграмм існує кілька десятків фан-пабликов Христини. На позитивно ставиться до їх створення, адміністраторів найбільших особисто вітає з днем народження. Христина підписується на багато подібні сторінки, вона багаторазово заявляла, що їй цікаво все, що роблять її фанати. Найбільш популярними сторінками є:

 • @kristinaorbakaitepage.
 • @k_orbakaite.
 • @orbakaite_kristallik.
 • @orbakaite_love.

Ці фани Крістіни Орбакайте в Instagram постять останні новини про зірку. Ви можете підписатися на них, щоб оцінювати творчість активних прихильників її творчості. Регулярно Христина виходять на зв’язок з адміністраторами групи і готує для них сюрпризи.

Останні новини про Крістіни Орбакайте

Христина – сімейний чоловік, для якого внутрішні цінності на 1 місці. Але вона встигає вести активне світське життя. Співачка регулярно з’являється на масових заходах, телешоу, програми, знімається в концертах. У 2017 вона знімалася в Смаке, Блакитному вогнику, Поки всі вдома. В інший час жінка завжди знаходиться в родині, вона любить подорожувати по світу разом з рідними.

Біографія Крістіни Орбакайте

Офіційний instagram Крістіни Орбакайте: дивитися нові фото і відео співачки в Instagram в 2019 році, біографія, особисте життя

Крістіна Орбакайте народилася 25 травня 1971 року в Москві. Батьки дівчини відомі особистості: мати – Алла Пугачова, Примадонна вітчизняної сцени, батько – Міколас Орбакас – відомий циркач і трюкач. З-за щільного графіка батьки віддали маленьку дівчинку на виховання бабусі – її відвезли в литовський селище Швянтойя, де вона зростала до 5 років. Незабаром Алла і Міколас розлучилися, Пугачова забрала доньку назад у Москву.

Щоб дівчинка не відчувала постійну відсутність матері, її віддали на музику і танцювальну пластику.

Христина з дитинства росла талановитою дитиною. В 7 років її запросили на «Веселі нотки» – відому телепрограму. Багато запам’ятали її по тому, наскільки тонко вона заспівала «Сонечко сміється». Коли Христина трохи підросла, її покликали заспівати «Нехай говорять» на Ранкову пошту. Першою професійною роботою стали зйомки у фільмі “Чучело”. Це дійсно революційний фільм, який прославився далеко за межами Радянського Союзу. Дівчинка самостійно записалася на кастинг, потай від мами. Роль дісталася їй чесно.

У Орбакайте вийшло чудово зіграти цю трагічну роль Олени, якій довелося відстоювати свої інші погляди на світ. Особливо Христина сподобалася західним критикам, вони відзначили, що у неї великий талант, їй пророкували відмінну акторську кар’єру. Багато разів її порівнювали з юною Меріл Стріп. У 1992 Орбакайте багато разів пробувала себе в різних напрямках. Більше року вона подорожувала по Російської Федерації разом з театральною трупою Рецитал. Одного разу її помітив режисер і запросив на зйомки фільму.

Акторська кар’єра дівчини тривала недовго. У 1994 вона вирішується на запис першого власного альбому – збірник «Вірність».

На пісні їй записують декілька кліпів – тут допомогла Алла Борисівна, в той час на подібне потрібен був величезний бюджет. Це дозволило Христині стрімко набрати популярність. Вона не відмовляється від театральних починань, пробує себе в Художньому Театрі столиці. За досягнення у світі мистецтва її навіть нагородили спеціальною премією. Дівчина настільки захоплена акторською грою, що вирішується надходити в театральну академію. Їй це вдалося з першого разу – її відразу зарахували на курс Віктора Андрєєва. В якості дипломної роботи вона представила гру в театрі імені Ермолой. Вона була однією з дівчат-селянок. Незважаючи на подібні досягнення, Орбакайте відмовилася від кар’єри актриси і продовжила співочу діяльність.

 • Христина починає записувати пісні, які моментально стають хітами. Вона без праці збирає повні зали.
 • Разом з мамою і чоловіками їм вдалося зібрати найбільш престижний американський концертний зал. На той момент вона була у відносинах з Володимиром Пресняковим.
 • У 1996 записує студійний альбом, на який записує 4 кліпу. Вони швидко набирають популярність серед глядачів.
 • Алла Борисівна Пугачова надає величезну допомогу дочки. Вона сама знайшла кілька пісень для майбутнього альбому, який вийшов в 1998.
 • У 1999 вона дає 2 сольних концентру в честь ювілею матері.
 • 2001-2005 роки стали для Христини вирішальними. Вона зробила величезний прорив, ставши справжнім гігантом вітчизняної сцени. За цей термін вона впустила 3 альбоми, пісні з яких досі не втрачають популярності. Вона регулярно гастролює по Росії і зарубіжних країн. Нерідко вона відвідує Сполучені Штати Америки, де її творчість користується популярністю серед переселенців. У 2002 її запросили на міжнародний фестиваль в Монте-Карло, де дали чергову премію. Крістіна Орбакайте в Instagram кілька разів фотографувала її.

  Особисте життя Христини Орбакайте

  Офіційний instagram Крістіни Орбакайте: дивитися нові фото і відео співачки в Instagram в 2019 році, біографія, особисте життя

  Крістіна Орбакайте має цікаву особисте життя. В її родині всі люди носять різні прізвища:

  • Чоловік – Михайло Земцов.
  • Дочка – Клавдія Земцова.
  • Син – Дені Байсаров.
  • Син – Микита Пресняков.

  Співачка 3 рази була заміжня. Вперше вона пов’язала життя з Володимиром Пресянковым – співаком, вихідцем із ще однієї відомої родини. Вони почали зустрічатися, коли дівчині виповнилося 16 років. У 18 вона народила першого сина Микиту. Молоді недовго були разом, через кілька років розлучилися. Їм вдалося зберегти хороші відносини, Микита однаково часто спілкується з матір’ю і батьком.

  Через 3 роки після розлучення з Пресняковим Орбакайте почала жити разом з бізнесменів Русланом Байсаровим. У них народився син Дені.

  Розійтися мирно їм не вдалося – вони довго судилися за право проживати з дитиною. Суд залишив його разом з батьком, але з умовою, що мати в будь-який час може відвідувати його. У 2005 Христина знайшла справжнє щастя. Подорожуючи по Америці, вона познайомилася з російським американцем Михайлом Земцовим. З ним вони офіційно одружилися, незабаром вона народила доньку Клавдію. На сьогодні вони щасливо живуть разом.

  Крістіна Орбакайте – сформована особистість, яка міцно закріпилася на вітчизняній сцені. Її не можна назвати просто донькою відомої співачки Алли Пугачової. Вона успішно функціонує як самостійний суб’єкт, її знають і люблять мільйони. Гонорари Орбакайте знаходяться на рівні світових зірок, графік гастролей розписаний на кілька місяців. Інста Крістіни Орбакайте при цьому скромна.

  Офіційний Instagram акаунт Крістіни Орбакайте

  На офіційному сайті Instagram Крістіни Орбакайте ви знайдете її особисті фотографії і відеозаписи. Це єдине місце, де ви зможете дізнатися співачку ближче. Вона веде сторінку самостійно, регулярно підписує свої знімки великими міркуваннями або новинами. Її паблік цікавий, у неї понад 1 мільйон передплатників. Аудитори кажуть, що у Христини максимально активна аудиторія серед зірок вітчизняного шоу-бізнесу. Оцінити останні новини ви можете саме в Інсте або на іншому сайті.

  Моя довідка - Корисні поради