Офіційні добові ліміти в Instagram на всі дії

Ліміти Инстаграма в добу вираховуються за датою реєстрації профілю, наявності бізнес або особистого статусу. Для нових сторінок присутні обмеження на публікацію фото, лайки і коментарі, повідомлення в Директ.

Профілями, які були зареєстровані більше року тому, запропоновано більше функцій і можливостей.

Ліміти на передплату та відписку

Вимоги щодо акаунтів посилили з 2018 року, а в 2019 – з’явилися нові правила щодо тих, хто просить «лайки і підписку». Тобто, цілком очікуємо спад на Like Time і Follow&Follow.

Для користувачів, чий профіль був зареєстрований менше шести місяців тому:

 • підписки: 30 в годину і не більше 720 в день;
 • відписки: не більше 1000 на взаємні і не взаємні (загальний показник).

Максимальна кількість підписок на одному профілі – не більше 7500. Якщо досягнуто ліміт підписок в Инстаграме – користувачеві потрібно поступово відписуватися, але дотримуючись добову норму. Такі правила були введені через накрутки та отримання передплатників іншими, неофіційними методами.

Для акаунтів старше півроку: 60 підписок і відписок у годину, максимальна кількість – 1400.

Якщо користувач не дотримується ліміт відписок і підписок в Инстаграме, то на сторінці з’явиться повідомлення: «Повторіть спробу пізніше». При блокуванні, з’являється вікно з написом: «Дія заблоковано. Профіль буде розблоковано в зазначений день».

Залежно від типу порушення, блокування може бути на 24 години, на 72 і вічна. В останньому випадку користувач повинен створити нову сторінку, щоб продовжувати публікувати фото, спілкуватися з друзями і дивитися відео.

Читайте також:
Чому не працюють хештеги в Инстаграме

Ліміти повідомлення у директ

На особисті повідомлення також є ліміти, що обмежують активність ботів і спамерів. При цьому, діють не тільки при особистому листуванні, але і в чатах. Тобто, відправляти в групову бесіду надто багато повідомлень не можна. Але ліміт на день не працює на аудіо та відео спілкування.

Максимальна кількість повідомлень у день: 100 для передплатників і стільки ж, щоб не підписаних користувачів.

Інтервали для розсилки:

 • 650 секунд для розсилки на нових облікових записів;
 • 400 секунд для відправки повідомлень з профілів «старше» одного року.

Кількість можливих діалогів і ліміт на повідомлення в Директ – 30 нових. Тобто, в одній бесіді користувач може відправити до 100 текстових листів, а створити нових чатів – не більше 30.

Окрему увагу варто приділити посилань в повідомленнях – не більше 6 за день. Такий текст розцінюється як спам і може бути видалено автоматично. Перед посиланням обов’язково відправити одне або два привітальних тексту. Інакше на аккаунт буде накладено бан або тимчасове обмеження функцій.

Ліміти на лайки і коментарі

Ліміт лайків в Инстаграме також оцінюється за «віком» профілю:

 • не більше 600 для нових облікових записів;
 • не більше 1200 для старше одного року.

Те ж стосується і дії: Підписка+Лайк. Навіть на підписані профілі не можна ставити лайків більше, ніж зазначено в ліміті. Окремі правила для нових профілів були введені в 2019 році: між здійснюваними діями повинен бути інтервал у 36-48 секунд.

Протягом доби, користувач не повинен перевищувати ліміт 800 дій.

Обмеження діють до 20 днів, а кількість розміщуваних публікацій в ці дні – не більше трьох. Після цього, потрібно почекати тиждень, тобто не публікувати і не ставити лайки, щоб не потрапити під блокування або тимчасовий ліміт. При розміщенні коментарів, потрібно використовувати різні словоформи і пропозиції. Як і у випадку з Діректом, однакові текстові повідомлення будуть видалені і заблоковані.

Коментарі та згадки користувачів додатково прораховуються Инстаграмом.

Читайте також:
Як накрутити передплатників ВКонтакте: повне керівництво

Ліміт на коментарі для нових профілів в Инстаграме:

 • не більше 60 на годину для старих записів. Проміжок між коментарями – від 9 до 15 секунд;
 • не більше 30 в годину і 620 за весь день для нових.

Для згадок є окремий ліміт – не більше 5 штук в кожному коментарі і до 50 за добу. Але краще не досягати зазначених показників, тобто ставити лайків та коментарів менше. Ліміти в соціальній мережі регулярно змінюються, тому стежити за черговими оновленнями не так просто.

Ліміти на розміщення Сторіс, відео, постів

Єдиний ліміт, який застосовується до Сторіс в Инстаграме – не більше 100 публікацій в добу.

При цьому, користувач може перевищити показник, але дотримуватися «час відпочинку». За одну хвилину можна додати лише 5 тимчасових публікацією. Обмеження полягає тільки в швидкості Інтернету, навантаження на сервера і тривалістю розміщення.

На відміну від Stories, є ліміт на кількість публікацій в стрічку:

 • нові профілі – до 3 в день (зареєстровані менше двох тижнів тому);
 • пів року – до 10 за добу;
 • більше року – до 15 штук.

Ліміт на відео і фото виконаний — стандартна блокування дії. Тобто, користувач отримає повідомлення: «Дія недоступне». Обмеження не залежить від типу опублікованого контенту, але користувач може отримати блокування, якщо пост не відповідає правилам Инстаграма.

Окремої уваги заслуговують публікації, які закликають поставити лайки і отримати за це винагороду. Залишаються спірними і не завжди за їх публікацією слід блокування.

Безпечна робота з Instagram

Щоб не потрапити під блокування і не перевищувати ліміти, застосовують:

 • платні та безкоштовні Proxy;
 • анонімний доступ через

Instagram використовує перевірку IP-адрес за спам-активності. Один з сервісів, який допоможе у перевірці своєї адреси – Spamhaus.org.

Читайте також:
Як в Инстаграме відповісти на коментар користувача?

Інструкція, як перевірити свій IP в базі:

 1. Зайти на сайт.
 2. Ввести у верхньому рядку свій IP – натиснути «Look up».Офіційні добові ліміти в Instagram на всі дії

Сервіс перевірить браузер видасть інформацію щодо кількості запитів з однієї адреси. Якщо IP не входить в базу заблокованих – можна ставити лайки та коментарі, реєструвати другий профіль. При цьому, не можна часто міняти геолокацію або підключатися в іншій країні до Instagram, без підтвердження своїх даних. Соціальна мережа потребує авторизації через номер мобільного або адресу електронної пошти.

Ліміти для Инстаграма у добу – спосіб, як уникнути блокування і залишатися активним користувачем.

Моя довідка - Корисні поради