Офіційна сторінка в Инстаграме Насті Рибки (Вашкевич): хто це, фото і відео в 2019 році, останні новини, чому навколо неї так багато хайпи

Не кожна жінка готова дарувати любов людині середнього достатку. Кому-то подавай доларових мільйонерів, а деякі організовують тренінги для бажаючих таку рибку зловити. І все було б добре, якщо б не починали любителі тренінгів лізти в справи сильних світу цього. Невелика затравка перед тим, як поглянути на акаунт в instagram «Настя Рибка» – найвідвідуваніший, за її словами, инстаграмм в Росії.

Відома у вузьких колах миловидна дівчина наробила багато шуму, і зараз за її долею стежать сотні і тисячі людей. Тим не менш, популярність, отримана в силу життєвих обставин – справа йде і приходить, чи зможе білоруська модель запропонувати передплатникам причину залишитися?

Настя Рибка – хто це і чому навколо неї так багато хайпи

Настя Рибка – хто це? Ще зовсім недавно широкій аудиторії про дівчині не було відомо зовсім нічого, а сьогодні складно знайти людину, яка не чула про неї і хоч разочок не зазирнув в instagram.

Анастасія полює за заможними і впливовими чоловіками. Перейнявшись працями секс-гуру з Вітебська Алекса Леслі, дівчина стає добровільної наложниці в гаремі вчителя. Леслі відомий тренінгами по пікапу і зваблення. За словами Насті, він навчив її ремеслу, який привів в мережі спокусниці 6 доларових мільйонерів.

Історія хайпи почалася в 2017 році після публічного статевого акту, вчиненого Рибкою, її подругою з незнайомим чоловіком (дівчата заявили, що дія була частиною тренінгу гуру). Преса з усіх боків подія освітила, але Рибці здалося мало, і вона записала звернення до Навальному, обурюючись щодо розв’язування війни в Росії. На звернення Олексій, природно, не відповів (таких звернень до нього купа), але коли група «наложниць-активісток» у непристойному вигляді ввалилася в штаб, зацікавився і не поскупився на проведення журналістського розслідування.

Настя Рибка Instagram фото з Дерипаскою

Офіційна сторінка в Инстаграме Насті Рибки (Вашкевич): хто це, фото і відео в 2019 році, останні новини, чому навколо неї так багато хайпи

З цього моменту починається новий виток хайпи. Після опублікування результатів розслідування, стало відомо про книзі, виданій спокусником. Імена були змінені, але розумні люди через сторінку инстаграмм «Настя Рибка» докопалися, що одним з «клієнтів» Насті був мільярдер Олег Дерипаска. Фігурував у справі і заступник голови Уряду РФ Сергій Приходько. Бізнесмен негайно подав до суду на дівчину і її тренера за незаконне опублікування інформації про приватне життя.

Дівчина часу не гаяла і записала звернення до Президента Росії, призначивши йому зустріч і намагаючись заманити «інформацією про підлеглих». Про цей інцидент розповіли не тільки російські ЗМІ, але і закордонні – подія номер один. Крім того, Настя заробляла на проведення аналогічних тренінгів зі зваблення багатих і впливових, учасницею яких була колись сама.

Instagram Насті Рибки – останні новини

Що ми маємо зараз, які останні новини? Вітебський гуру і його «подруги» поїхали на черговий тренінг в Таїланд, де були затримані владою за звинуваченням у порушенні візового режиму та нелегальному ведення комерційної діяльності на території держави.

Настю Рибку і її обожнюваного тренера Алекса заарештували, помістивши в камеру попереднього утримання. Обом загрожує тюремний термін з подальшою депортацією в Росію.

Ув’язнені під варту, вони примудрилися написати відкритий лист до посольства США, в якому говорилося про володіння певними відомостями про втручання Росії у вибори Президента Сполучених Штатів Америки та іншими корисними даними. Не сказати, що Америка дуже зацікавилася, але і проігнорувати заяву не змогла, і тепер спостерігає за розвитком ситуації.

Зараз у пресі активно мусується тема про готовність Анастасії Рибки (Вашукевич) визнати провину, але розгляди тривають, і остаточні звинувачення поки не визначені. Чекаємо-с.

Крім того, за рішенням російського суду видалила всі спільні фотографії з Дерипаскою.

Фото і відео Анастасії Рибки в Инстаграме

Офіційна сторінка Анастасії Вашкевич (Вашукевич) ведеться під ніком @nastya_rybka.ru. Відображається 137 тисяч передплатників, але нещодавно дівчина опублікувала трафік сторінки – він зашкалює.

Анастасія Рибка, instagram якої зараз розривається від кількості відвідувачів постить нові фотографії з камери – пригноблений борець за справедливість. Примудряється навіть відео викладати, а кажуть, погано живуть в Таїландських КПЗ.

Анастасія Вашукевич (Рибка) instagram розглядає як майданчик для самопіару і донесення своїх думок та ідей. Часто фігурують зображення російських політиків першої величини.

Дівчина розміщує фотографії в напівоголеному вигляді – потрібно показати товар обличчям, щоб мільярдери знали, що беруть. Є багато кадрів з подорожей у різні країни, потрібно визнати, красивих, але відео-звернень більше.

Настя Рибка: біографія

Біографію стала знаменитою Насті можна побачити на багатьох сайтах. Відомості особливо не відрізняються.

Народилася дівчина в р. Бобруйськ Республіки Білорусь від 27 лютого 1990 року. У своїй книзі Вашукевич пише про те, що її виховувала прийомна мати – хірург.

Модель заочно навчалася на біолога, а працювала по професії менеджер з продажу.

Офіційна сторінка в Инстаграме Насті Рибки (Вашкевич): хто це, фото і відео в 2019 році, останні новини, чому навколо неї так багато хайпи

У Бобруйську у неї залишилися чоловік Микола і дитина. З сином Рибка не бачиться, хоча не позбавлена батьківських прав. Більш того, вона досі НЕЗАМІЖНЯ.

Проживаючи в Бобруйську, Анастасія була вражена творчістю Алекса Леслі і його секс-тренінгами. Як відомо, у нього своєрідне розуміння відносин, так і ставлення до жінок в принципі кульгає – не приховує наявність гарему, де частенько влаштовуються масові оргії.

По приїзду в Москву вона насамперед вирушила на тренінг Олексія, і затрималася.

Пізніше вона з’явилася в декількох програмах на телебачення, де відверто розповідала про життя і навичках, брала участь у модних показах в Москві.

Дівчина зізналася, що виконувала «ескорт-послуги» для багатих клієнтів. Очевидно, наслідки тренінгів вітебського гуру спокушання мільярдерів Алекса Леслі.

Анастасія Рибка, фото якої без макіяжу мають мало спільного з спокусницею, хайпанула на сформованій ситуації. Нікому не відома дівчина тепер має десятки мільйонів аудиторії, щотижня відвідують її акаунт у Інсте. Незрозуміло, в чому сенс, якщо в результаті вона опиниться за гратами?

Слідкуйте за черговими витівками скандальної блондинки на сторінці, підписуйтесь на обліковий запис @nastya_rybka.ru і першими дізнавайтеся, що може придумати дует Леслі-Рибка.

Загалом, нічого цікавого для себе не знайшли, але на смак і колір всі фломастери різні. 137 тисяч людей щось зачепило…

Моя довідка - Корисні поради