Офіційна сторінка Instagram Наталії Подольської: свіжі фото і відео в 2019 році, біографія, особисте життя, блог | natalia podolskaya

Якщо ти не сидиш у инстаграме, значить, просто не вмієш ним користуватися. Іншого пояснення немає. Ця соціальна майданчик майже захопила світ. Витіснити стандартні соцмережі їй не вдалося, але створити серйозну конкуренцію однозначно.

Instagram Наташа Подільська завела давно накопичилося більше 3 тисяч публікацій, але зупинятися на досягнутому дівчина не збирається. Рудоволоса дружина Преснякова-молодшого зібрала навколо себе значну армію передплатників, активно спостерігають за всім, що відбувається в житті білоруської співачки.

Офіційний Instagram акаунт Наталії Подольської

Офіційна сторінка Наташі називається просто по імені та прізвища: @nataliapodolskaya. Фолловят зіркову матусю більше мільйона користувачів.

Усміхнена і щаслива, дівчина ділиться емоціями і подіями з шанувальниками, на що останні відповідають лайками і позитивними коментарями. Є цікава тенденція: сімейні фотографії з чоловіком Володимиром Пресняковим і сином Артемом набирають більше сердечок, ніж окремі фото красуні.

Співачка знаходить час не лише для сім’ї, але й для творчості, про що красномовно говорить її инстаграмм.

Наталія Подольська біографія

Офіційна сторінка Instagram Наталії Подольської: свіжі фото і відео в 2019 році, біографія, особисте життя, блог | natalia podolskaya

Наталія Подольська (Natalia Podolskaya) з’явилася на світ в білоруському місті Могильові в далекому 1982 році. В сім’ї було троє дітей: двійнята Юля і Наташа народилися після старшої Тані.

Тяга до співу у дівчинки виявилася рано – з дитинства вона щось наспівувала, у старшому віці влаштовувала для домочадців імпровізовані концерти в маминих сукнях, туфлях і з гребінцем в руці.

Бачачи прагнення дочки співати і виступати, батьки віддають Подільську в ансамбль. Пізніше дівчинка у складі групи їздила на гастролі по Європі і стала лауреатом престижних музичних конкурсів в Білорусії.

Отримавши юридичну освіту, Наталя не змогла пов’язати життя з чим, окрім музики. Познайомившись з Тамарою Миансаровой, Подільська вчиться у неї вокалу, бере участь у сольному концерті співачки, після чого її демки чує продюсер Віктор Дробиш.

2004 рік ознаменувався проходженням кастингу на телепроект «Фабрика зірок-5», де талановита Наташа заграла новими фарбами, встигнувши випустити в рамках проекту сольний альбом.

Вже в 2005 Подільська представила Росію на міжнародному вокальному конкурсі «Євробачення» в Києві, але зазнала прикрої поразки.

Через кілька років Наталія приймає російське громадянство і щільно осідає у Москві. Після закінчення терміну контракту з продессерским центром Віктора Дробиша, Подільська розвивається самостійно.

Пізніше співачка бере участь у кількох телевізійних проектах: «Фабрика зірок. Повернення», «Цирк із зірками», «Дві зірки», програмі Іллі Авербуха «Лід і полум’я». Фотографії дівчина викладала в instagram «Наталія Подольська» (@nataliapodolskaya).

Особисте життя Наталії Подольської

Відомо про стосунки рудоволосої красуні з продюсером Ігорем Камінським. Незважаючи на суттєву різницю у віці, пара майже п’ять років прожила разом, після чого розпалася, а дівчина довгий час перебувала в пошуку.

Зараз сімейне й особисте життя артистки складається чудово. Зі своїм майбутнім чоловіком білоруська співачка познайомилася в 2005 році під час зйомок програми «Великі перегони». Зображуючи романтичні стосунки на сцені, Наталія Подольська і Володимир Пресняков перенесли ніжні почуття і в звичайне життя.

Через короткий час після знайомства пара почала жити разом, не оформляючи офіційно відносини. Церемонія одруження відбулася тільки в 2010 році в Москві. Інста цього моменту ще не застала, зате зараз співачка дарує шанувальників багато можливостей побачити свою сім’ю.

У 2015 році у щасливих батьків з’явилася дитина – сина зіркова пара назвала Артемієм. Сімейство частенько з’являється разом на заходах або проводить один з одним вільний час.

Наталія Подольська Instagram фото і відео

У своєму инстаграмм Наталія Подольська публікує особисті фотографії, кадри рук професійних фотографів, анонси майбутніх концертів і заходів, що сподобалися картинки і відео колег по сцені. У стрічці часто зустрічаються головні чоловіки в житті співачки: син і чоловік. Сімейні фото завжди віддають затишком і любов’ю, значить, все йде як треба.

Незважаючи на те, що професійні фотосесії іноді віддають певною відстороненістю від реального життя, всі фото Наташі наповнені посмішкою, позитивом і непередаваним щастям. Коли жінка щаслива – це відразу впадає в очі.

Приємно, що в останніх постах практично відсутня реклама. А в публікаціях рекламного характеру у співачки виходить настільки щиро «продати» товар, що відразу хочеться їй вірити, і бігти в магазин за непотрібної обновкою.

Всього розміщено більше 3 тисяч постів, які можна подивитися за запитом «Наталія Подольська instagram офіційний сайт».

Блог Наталії Подольської в Instagram

Офіційна сторінка Instagram Наталії Подольської: свіжі фото і відео в 2019 році, біографія, особисте життя, блог | natalia podolskaya

Наталія Подольська самостійно веде блог на офіційному сайті. Вона часто спілкується із шанувальниками, просить їх поділитися думкою з різних приводів, питає поради і прислухається до критики.

Такий ресурс, як інста, Подольська Наталія використовує і для вираження своєї громадянської позиції. Приміром, напередодні вибором молода мама запустила конкурс на краще селфи з виборчої дільниці. Переможець відправився з співачкою обідати в один з її улюблених московських ресторанів.

Як і багато знаменитостей, Подольська в инстаграме висловила співчуття рідним і близьким загиблих в Кемерово.

На своїй сторінці Наталія описує реакцію, відгук на різні події, не завжди розгорнуто, але сенс зрозуміти можна. Часто ділиться з передплатниками думками.

Сказати, що Наташа – природжена блогерша, немає, але якщо подобається спостерігати за розвитком людей з настільки насиченою біографією – вам безперечно варто підписатися на сторінку співачки. На фото в її очах завжди горить вогник, надихаючий і видає незвичайну енергію людини, а сімейні фото забирають в атмосферу затишку і тепла. Слідкуйте за оновленнями і не пропускайте новин з життя такого світлого!

Моя довідка - Корисні поради