Обкладинки для актуального в Instagram: завантажити готові або зробити самому

Обкладинка для Актуальних Історій в Instagram – це невеличка піктограма, що розташована під описом профілю. Їх може бути декілька: від 1 до 20 штук.

Під кожною ховаються записи, які користувач перемістив з Історій в закріплені запису. Обкладинки для Актуального в Instagram також вважаються елементом оформлення.

Розповідаємо як зробити, звідки завантажити і де знайти, для тих хто прочитає повністю буде бонус — набір безкоштовних обкладинок для завантаження.

Як зробити обкладинку самостійно

Зовні обкладинка схожа на стандартний значок, який використовують на сайтах та блогах, щоб виділити розділ. Це графічний об’єкт, розташований на тлі: буває з підписом або без неї. Зробити обкладинку для Актуальних Сторі можна самостійно або завантажити вже готові зображення.

Способи, як зробити унікальні заготовки на Вічні Історії:

 • використовувати Photoshop або Pics Art (на смартфоні);
 • сервіс Canva і мобільний додаток Highlights;
 • відредагувати вже готовий макет через будь-який графічний редактор.

Для створення обкладинок вічних Сторіс в Instagram, користувачеві знадобляться заздалегідь завантажені об’єкти у форматі PNG (посилання на готові будуть нижче).

При створенні шаблону потрібно дотримати висоту і ширину, а також розмістити головний об’єкт посередині. Підбирають і фон обкладинки, на якому будуть видні графічні елементи.

Як зробити обкладинку для Актуального в Instagram, використовуючи Photoshop:

 1. Завантажити та встановити графічний редактор.
 2. Відкрити Файл – Створити.Обкладинки для актуального в Instagram: завантажити готові або зробити самому
 3. Вказати розміри – Готово.Обкладинки для актуального в Instagram: завантажити готові або зробити самому

Для створення зображення без фону, потрібно вибрати в налаштуваннях «Прозорий». Щоб додати фонове зображення: Файл – Відкрити. Щоб зробити обкладинку для Актуальних Сторіс, перейти в раніше зазначений розділ – Помістити.

З’явиться меню вибору файлів в пам’яті комп’ютера або ноутбука. Якщо об’єкт у форматі PNG, то він буде розміщений на картинці без зайвих рамок та кордонів.

Обкладинки для актуального в Instagram: завантажити готові або зробити самому

З об’єктами у форматі JPG роботи більше: треба видалити навколишній фон і помістити на новий. У цьому допоможе інструмент «Архівний пензель», яка видаляє зайві частини з фонового зображення.

Створюючи самостійно, можна зробити чорні обкладинки, які рідко з’являються в шаблонах Canva або Pinterest. Частіше з’являються рожеві і всякі жіночі обкладинки, які доступні в готовому форматі на скачування.

Читайте також:
Як додати чужу історію до себе в історію в Instagram: основні способи

Що потрібно знати про розміри картинок для Актуального

Обкладинки для постів в Instagram виконані з того ж розміру, що і стандартна публікація в Сторіс: 1080 X 1920. По середині картинці розміщують об’єкт, який буде відображатися на сторінці. Підійде квадрат, який вважається стандартним форматом для Инстаграма.

При розміщенні в обкладинках, користувач віддаляє або наближає об’єкт, повертає або розтягує. Функція переміщення доступна як при виборі, так і при її розміщенні. На екрані з’явиться гурток, в якому відкрито редагування і зміна положення.

Заздалегідь встановлений розмір обкладинки для Сторіс в Instagram використовує Canva, де є створення шаблону для Stories в Instagram. Також, користувач знайде цілий набір елементів для візуальної іконки.

Робимо єдиний стиль

Обкладинки для Сторіс в Instagram в єдиному стилі виглядають естетично привабливо. Частіше, вони відповідають стилю аватарки і оформлення Стрічки. Їх створюють з однакових графічних об’єктів, підібравши макети Canva або скачавши готові.

Щоб зробити однакові обкладинки для Актуального:

 • підготувати фон, який підійде до зображень будь-якого типу;
 • знайти однакові об’єкти у форматі PNG.

Обкладинки для актуального в Instagram: завантажити готові або зробити самому

Ще один варіант, як зробити обкладинки для Сторіс в Instagram в єдиному стилі – використовувати замість іконок короткий текст. Наприклад, на фотографії з родиною чи близькими вписати одне слово: Родина або скористатися англійською розкладкою.

Оригінальною буде ідея з використанням тільки однієї літери: F – family або T – travel. Але переміщати Актуальне з сусідніми можна тільки при розміщенні нового матеріалу.

Так, якщо користувач оновив який-небудь розділ – воно буде показано першим.

Під єдиним стилем також мають на увазі:

 • однакова колірна гамма. Тільки білі елементи, використання приглушених відтінків;
 • вибраний стиль. Написи або графічні елементи;
 • оформлення. Додатковий декор у вигляді геометричних фігур, кольорів і іншого.

Тобто, в красивих обкладинках для Актуального в Инстаграме заздалегідь підбирається стиль і набір декоративних елементів. Їх також скачують або створюють самостійно, промалювавши деталі через графічний планшет.

Під кожною обкладинкою знаходяться фотографії і відео, які користувач розміщував раніше. Публікації повинні відповідати загальному відтінку, з обкладинками і Stories в одному стилі.

Раніше опублікованих записів такий варіант не підійде. Після розміщення їх можна редагувати.

Як додати або змінити обкладинки в Актуальному

В розділі «Актуальне» можна додати головну картинку двома способами: попередньо завантажити її в Stories або перейти в меню редагування вічних Історій.

Читайте також:
Створення колажів в Instagram на Айфоне і Андроїд для Сторіс і постів

Як поставити на обкладинку Актуальне в Instagram з раніше опублікованого зображення:

 1. Натиснути підОписом» значок «+».Обкладинки для актуального в Instagram: завантажити готові або зробити самому
 2. Вибрати з Архіву раніше розміщені записи.
 3. Вказати першу – Підтвердити створення.

Щоб додати або змінити стару:

 1. Клацнути по іконці раніше створеного Актуального.
 2. Знизу, під фотографією натиснути три точки – Редагувати Актуальне.Обкладинки для актуального в Instagram: завантажити готові або зробити самому
 3. Вибрати: «Обкладинка» — в меню перейти по значку «Галерея».
 4. З файлів в Галереї вибрати потрібне зображення.Обкладинки для актуального в Instagram: завантажити готові або зробити самому
 5. Підтвердити редагування.

У тому ж розділі доступно зміна назви, видалення раніше завантажених фотографій. Але функція зміни порядку розміщуваних матеріалів відсутній. Все просто: фото та відео в Актуальному йдуть у хронологічному порядку, тобто відповідно їх дати публікації.

Можна додати або нещодавно створені Історії (менше 24-х годин назад), або збережені в Архіві. Попередньо, користувачеві потрібно вказати «Збереження файлів в Архіві», в Налаштуваннях Stories.

Можна додати мармурову обкладинку, білу, про любов і будь-яку іншу. Для попереднього перегляду Актуального немає, тому користувачу доведеться редагувати розділ, зберігати і повертатися знову, щоб змінити іконку.

Створюємо красиві обкладинки через Canva

З допомогою сервісу Canva можливо створити чорні обкладинки для Актуальних Історій в Instagram. Сайт доступний мобільного та комп’ютерної версії: вимагає авторизації через Google, Facebook або за номером мобільного.

Як зробити обкладинку для відео і фото в Instagram:

 1. Відкрити Canva – вибрати формат «Stories в Instagram».Обкладинки для актуального в Instagram: завантажити готові або зробити самому
 2. У правій панелі розділ «Фон» — вказати заливку або однотонний.Обкладинки для актуального в Instagram: завантажити готові або зробити самому
 3. В категорії «Елементи» вписати назву: Фото, Відео, Подорожі та інше.
 4. Зберегти по кнопці зверху у форматі PNG.

Картинка буде завантажена на комп’ютер в розділ «Завантаження» або на мобільний пристрій. Звідти можна додати в розділ «Актуальне» або відредагувати раніше створену обкладинку.

При роботі з зображенням, користувачеві буде запропоновано сітка, з допомогою якої просто розміщувати об’єкти посеред фону. Під час створення, потрібно вказати усереднені параметри, тобто елемент не варто розтягувати на весь полотно.

Читайте також:
Офіційний Instagram Анни Нетребко Юсиф Тьяго: нові фото і відео в 2019 році, на пляжі, останні новини, біографія, особисте життя

Впадають в очі обкладинки через Highlights

Мобільний додаток Highlights призначене саме для створення обкладинок в Instagram. У категорії доступних, можна знайти обкладинки в стилі мінімалізм, з квітами і темні.

Користувачеві доступно редагування фону, написів і графічних об’єктів. У каталозі є платні і безкоштовні варіанти, де заздалегідь встановлені налаштування в редагуванні.

Як створити обкладинку для Инстаграма в Highlights:

 1. Завантажити і встановити додаток Play Market або AppStore.
 2. Вибрати з каталогу безкоштовні варіанти.
 3. Змінити колір, натиснувши на інструмент палітра.
 4. Графічні елементи розташовані в порядку набору: тобто для одного шаблону є тільки один набір іконок.
 5. Зберегти в сховище смартфона.

Користувач не може редагувати, а завантажити готові обкладинки для Актуального в Инстаграма. Для цього потрібно вибрати варіант і просто зберегти на телефон без редагування.

Перевага програми в тому, що додаткові платні каталоги не залежать від базового статусу і доступні окремо: тільки певний набір фонів або графічних елементів.

Завантажити готові обкладинки для Актуального

Обкладинки можна скачати в Pinterest і WeHeartIt, або замовити індивідуально. В останньому випадку, шаблони будуть створені через графічні редактори. Ціна за роботу дизайнера залежить від складності та обсягу робіт, але не перевищує 500 рублів.

Завантажити великий набір обкладинок для Актуального

Також, заготовки можна взяти у блогерів, скориставшись функцією «Створити скріншот». Такий варіант спрацює, якщо обкладинка була розміщена не через налаштування редагування Актуального, а через публікацію в Stories. Користувачеві потрібно перегорнути раніше опубліковані записи до останньої.

Простіше завантажити в Pinterest, задавши параметр пошуку «HighLights». Сервіс пропонує не тільки безкоштовні одиничні варіанти, а цілий набори, які були створені іншими користувачами.

Завантажити з Pinterest таким способом:

 1. Зайти на офіційний сайт авторизуватися через акаунт Google.
 2. У рядку пошуку ввести «Актуальне» англійською.Обкладинки для актуального в Instagram: завантажити готові або зробити самому
 3. Подивитися доступні варіанти – під фотографією натиснути «Зберегти».

У мобільній версії ця функція розташована нижче, тому картинку потрібно прокрутити вниз. Щоб перейти в каталог, потрібно натиснути на кнопку з ім’ям автора. Такий варіант скачування не заборонений авторським правом.

Обкладинки для Актуального в Instagram краще завантажити цілим набором, в архіві RAR. Зображення будуть збережені на комп’ютер, потім потрібно перенести на мобільний пристрій і додати в соціальну мережу.

Моя довідка - Корисні поради