Нюанси орієнтування по соцмережі: пошук по геолокації Instagram

У Инстаграме можна розмістити досить мало інформації про себе. Якщо у ВКонтакте нам доступно близько п’ятнадцяти граф з даними, то в Инстаграме їх всього декілька. Тому і пошукова система фотосети досить мізерна, являє собою тільки рядок і кілька вкладок для типів даних, що вводяться, якщо ми шукаємо через телефон. У даній статті ми обговоримо пошук по геолокаціі в Instagram.

Як в Instagram відшукати профіль геометке?

Людям, які ведуть бізнес аккаунт, доступна можливість позначити в записі місце розташування свого магазинчика або складу, звідки можна забрати товар. І по цій мітці покупці можуть без проблем орієнтуватися по місту, знаходити вас. Однак, у разі пошуку ми стикаємося з невеликою проблемою – звичайно, можна ввести геометку, але у видачі будуть публікації з цього місця. Тобто, по суті, вся суть цих даних в профілі зводиться до чисто інформативною – в будь-якому випадку у видачі будуть тільки фото, недавні або по ТОПу. Про те, як може допомогти в Instagram пошук по місцю розташування аккаунта, ми поговоримо трохи пізніше.

Як знайти фотографії в Instagram за геолокації?

Перейдемо до того, як можна використовувати гео в своїх інтересах. На комп’ютері з цим стосовно ніяких проблем не виникне. Там ви вводите слово або геолокацію, і в списку буде взагалі всі – і хештегі, і геометки, і назви облікових записів. На телефоні все трохи по-іншому.

В даному випадку нам потрібно зробити наступне:

 1. Відкриваємо додаток.
 2. Тиснемо по вкладці з лупою в нижньому горизонтальному меню.
  Нюанси орієнтування по соцмережі: пошук по геолокації Instagram
 3. Ми побачимо рекомендації. Тиснемо по рядку над ними.
  Нюанси орієнтування по соцмережі: пошук по геолокації Instagram
 4. З’являться чотири вкладки: кращі, акаунти, мітки і місця. На тій, що називається «Кращі», ми також бачимо всі упереміш: хештегі, місця і профілі. Якщо вам важливо бачити саме місця, натисніть на відповідну кнопку.
 5. Запитуємо те, що нам потрібно.
  Нюанси орієнтування по соцмережі: пошук по геолокації Instagram
 6. В інтерфейсі, його верхньої частини, буде карта. Правда, переставити мітку там не вийде. А в нижній половині ми можемо знайти пости. Тут також є два фільтра: ТОП і недавні. У першому випадку сортування за сплеску уваги до фотографії, а в другому – з часу створення посади.
  Нюанси орієнтування по соцмережі: пошук по геолокації Instagram
Читайте також:
Вчимося шпигувати в Instagram: пошук людей по імені

Лайфхаки для пошуку фото з геометкам

Перейдемо до моїм невеликим рекомендацій до знаходження цікавих фотографій або акков по мітці розташування.

 

 1. Якщо шукаєте сторінку певного закладу, вкажіть місце аж до будинку. У такому випадку ймовірність того, що ви знайдете бажану, куди вище.
 2. Хочете знайти людину, але знаєте тільки місто, в якому він живе? Спробуйте найбільш популярні місця і пам’ятки. Звичайно, людина навряд чи ходить туди за культурним просвітництвом, але зазвичай поряд з культурними пам’ятками знаходяться парки, які ходять гуляти городяни.
 3. Деякі додають розташування у вигляді хештега. Якщо не виходить отримати бажане за допомогою гео, спробуйте написати його у вигляді тега, після решітки. Можливо, вийде так.
  Нюанси орієнтування по соцмережі: пошук по геолокації Instagram

Пошук по геолокації Instagram насправді дещо переоцінено. Втім, як і по тегам в цілому – результати видачі представлені у вигляді ТОПа, в якому отримати потрібний акк досить складно. Однак і цей спосіб може бути хороший. Для більш ефективної орієнтації по сторінках Instagram необхідно мати все ж трохи більше інформації.

Запитання наших читачів

Нюанси орієнтування по соцмережі: пошук по геолокації Instagram#1. Чому не виходить знайти аккаунт?

Є три можливі причини для цього. По-перше, акк закритий. В такому разі нікому, крім передплатників, публікації не будуть показані. По-друге, можливо, людина вас заблокував. І по-третє, його могли забанити. Порушення правил соціальної мережі просто так не проходить.

Нюанси орієнтування по соцмережі: пошук по геолокації Instagram#2. Як ефективно знаходити сторінки в Інсте?

Можна використовувати всю інформацію в комплексі. У цьому стане в нагоді, наприклад, аналізатор: там можна задати теги, місцезнаходження, теми і так далі, і за цими критеріями буде створено список підходящих Instagram-акаунтів.

Нюанси орієнтування по соцмережі: пошук по геолокації Instagram#3. За допомогою яких даних можна швидко відшукати потрібну людину?

Їх досить багато: нік, ім’я та прізвище, хештег, геометки, загальні друзі, номер телефону або інші соціальні мережі. Причому, корисніше всього саме нікнейм – в такому випадку вам навіть не обов’язково використовувати рядок у соцмережі, можна просто добудувати посилання «Instagram.com/».

Читайте також:
У кого найбільше передплатників у Инстаграме в світі на 2020 рік: список зірок

У тебе ще залишилися питання чи ти хочеш висловитися? Напиши все це в коментарях! А також не забудь подивитися корисне відео по темі.

Моя довідка - Корисні поради