Нововведення Instagram: спонсорські мітки

Нововведення Instagram: спонсорські мітки

Ще кілька років тому взаємовідносини між рекламодавцями і інста-блогерами не можна було назвати «прозорими». У зв’язку з цим, контролюючі органи почали пильно стежити за товарообігом на соціальній майданчику. І якщо в країнах СНД це носило поверховий характер, то в США відреагували вкрай жорстко і безкомпромісно. Навесні 2017 року торгова комісія оповістила 90 знаменитостей про те, що вони повинні додавати до рекламних постів (оплачуваним третіми особами) спеціальні мітки.

Instagram вирішив піти назустріч своїм користувачам. На майданчику з’явилася можливість додавання підпису «Спонсор публікації». Вони застосовні як для звичайних постів, так і для «Stories». І якщо блогер здобуває комерційні відносини з тим чи іншим брендом, він зобов’язаний використовувати даний інструмент.

Для чого це необхідно:

 • Наявність спонсорської мітки спрощує комунікацію між блогером і компанією;
 • Це робить нативну рекламу абсолютно легальною.
 • Нововведення Instagram: спонсорські мітки

  Але чи все так просто, як це може здатися на перший погляд? І наскільки альтруистична така турбота про користувачів? Насправді, ця ситуація має «подвійне дно».

  В Instagram крутяться шалені гроші. Великі обсяги коштів витікають повз рекламних кабінетів. Тобто, ніхто не може це контролювати, але таке бажання було давно. Ось і з’явилася задачка, яку потрібно вирішити. А саме – придумати інструмент для комунікації блогерів і брендів. З його допомогою набагато простіше здійснювати контроль над угодами. Більше того, за це можна брати «%».

  Впровадження даного інструменту привнесло відразу декілька змін у системі. Тепер рекламодавець може детальніше ознайомитися зі статистикою облікового запису того чи іншого блогера. І тепер не доведеться віддавати свої кровно зароблені грошики за «кота в мішку». Все прозоро. В майбутньому це сприятиме прогресу в області нативної реклами в Instagram.

  Читайте також:
  Як знайти групу в Инстаграмме: по темі і хештегам, основні способи

  Спонсорська відмітка в рекламному пості зміцнює довіру користувачів. Кожен бажаючий може перевірити, хто саме замовив рекламу у блогера, і що являє собою цей бренд (для цього достатньо клікнути на назву спонсора). Для компанії це додаткова реклама, адже не помітити підзаголовок вкрай складно. А ось новачки соціальної мережі і зовсім не могли зрозуміти, де звичайний пост, а де комерційний. Тепер ця проблема вирішена.

  Моя довідка - Корисні поради