Новини монетизації на Ютубі (YouTube)

Новини монетизації на Ютубі (YouTube)

У рекламодавців на відеохостингу Youtube з’явилася приваблива можливість підвищити кількість конверсій. І все це завдяки новим інструментам від Google Ads.

І якщо досвідчені користувачі можуть відразу ж приступити до справи, то новачкам рекомендується розібратися, як зробити монетизацію на Ютубі і детальніше вивчити умови монетизації на Ютубі.

Розглянемо «свіжі» функції докладніше.

Розширення

Широкий спектр розширень для оголошень у форматі відео – це одна з вагомих причин сподіватися на збільшення конверсії. Щоб вам було зрозуміліше, з чим він може мати справу, Google призводить наочні приклади. Продаж квитків може стати ще більш зручною:

Новини монетизації на Ютубі (YouTube)

При перегляді реклами кожен бажаючий може завантажити необхідний для роботи додаток і забронювати поїздку. Ці опції приєднуватися до вже існуючих форм для оголошень. І це неймовірно зручно – здійснювати важливі дії всього в пару кліків.

Вимірювальні рішення: що нового?

Для кожного рекламодавця важливо виміряти показники в різних секторах воронки. І чим простіше це на практиці, тим краще! Саме над цим вирішили попрацювати в компанії Google. Тепер у Display & Video 360 і Google Ads стануть доступні налаштування дослідження Brand Lift. Це допоможе найбільш детально ознайомитися з ключовими статистичними даними. Тепер всі основні показники реклами – у вас в кишені! А світом править той, хто володіє інформацією.

Brand Lift буде функціонувати протягом всієї рекламної кампанії, щоб творець оголошення міг спостерігати реакцію аудиторії на контент в різні періоди часу.

Що ще продемонструє Brand Lift

  • Кількість залучених користувачів;
  • Ціна за залучених користувачів.

Поточні зміни і новини у монетизації на Ютубі – це великий і важливий крок для компанії Google.

Читайте також:
Редактор фото онлайн з ефектами Instagram існує
Моя довідка - Корисні поради