Новий парсер від Зенграм для просування Instagram акаунтів

Практично кожен інтернет-користувач, який створив сторінку в Instagram, замислюється над тим, як ефективніше її розкрутити. Зенграм полегшив їм цю задачу. Він створив унікальний сервіс Парсер, що дозволяє використовувати всі доступні на даний момент способи такої розкрутки. Творці новинки врахували всі тонкості, з якими можна зіткнутися, якщо активно просувати аккаунт: як правильно вибрати параметри для просування, як залучити цільову аудиторію, як не викликати підозр у адміністрації Instagram, щоб не нарватися на бан. Все це спростило роботу і зробило розкрутку сторінок за допомогою Програми максимально швидкою і безпечною. Але про все по порядку.

Навіщо потрібен Парсер

Чим ефективніше розкручена інтернет-сторінка, тим більше користувачів на неї зайде, і тим швидше набереться аудиторія, зацікавлена в розміщеному на ній контенті. Але ефективна розкрутка досяжна при вірному виборі її стратегії. Саме це гарантує Парсер. До того ж він надає доступ до значної базі користувачів, що дозволяє зацікавити максимальне число передплатників.

Особливості використання

Назва Парсер походить від терміна «парсинг», широко відомого в IT-індустрії, що означає послідовний аналіз зібраного контенту. Унікальна методика дозволяє Парсеру оперативно обробляти і копіювати великі обсяги інформації, зібрані на просторах Мережі. Все це автоматично аналізується з виділенням фрагментів, відповідних параметрам, заданим користувачем.

Новий парсер від Зенграм для просування Instagram акаунтів

Спочатку такі параметри могли поставити лише спеціалісти, або люди, які мають технічну освіту, адже Парсер створювався з метою просувати сайти. Проте в даний час сервіс доступний абсолютно будь-якому користувачеві, навіть не має навичок програмування. Існує досить платформ, на яких можна відшукати готові патчі. Так що користувачеві досить зайти в налаштування і виставити там необхідні параметри.

Користуватися Парсером надзвичайно просто. У новинки від Зенграм є маса корисних функцій, максимально полегшують просування в Інтернеті. Зокрема, списками акаунтів, підданих парсингу, вона користується:

 • коли ставить лайки великої кількості чужих instagram-акаунтів;
 • коли підписується на велику кількість чужих instagram-акаунтів з метою викликати інтерес до конкретної сторінці.

До речі, парсинг можливий як облікових записів, так і для номерів телефонів передплатників.

Сервіс програми максимально «очеловечен» розробниками, щоб адміністрація Инстаграма не здогадалася: сторінка штучно розкручується. Так що використання Парсера не тільки полегшує роботу з розкрутки, але і не несе ніякого ризику. Більше інформації про парсингу рекомендуємо подивитися в нашій статті.

Як працює Парсер від Зенграм

Робота Програми залежить від параметрів, що задаються користувачем у відповідному розділі особистого кабінету. Для налаштування роботи з лайками і підписками заходять в розділ «Дії». При цьому розрізняють:

 • «Взаємні лайки», коли сервіс лайкает одне з останніх фото іншого користувача, якщо той поставив лайк на просуває сторінці.

Новий парсер від Зенграм для просування Instagram акаунтів

 • «Лайкати своїх», коли сервіс лайкает фото користувачів, які підписалися на цю сторінку.
 • «Лайкати коментарі», коли сервіс лайкает коментарі користувача в тому випадку, якщо лайкати його фото не можна.
 • «Лайкати коментарі своїх передплатників», коли сервіс ставить лайк під коментарями, залишеними до фото на просуває сторінці.
 • «Лайкати тільки коментарі», коли сервіс ставить лайк виключно на коментарях акаунтів.

Більш детально що дають лайки в Инстаграме, читайте в нашій статті за посиланням.

При роботі з підписками важлива функція відписок. Справа в тому, що ліміт підписок в Instagram дорівнює 7500. Але далеко не кожен власник аккаунта, на якого підписався сервіс, підписується у відповідь. Тому краще відмовитися від таких шляхом:

 • взаємних відписок, коли відписуються лише від тих, хто не підписувався на цю сторінку;
 • автовключення, коли відписка йде автоматично, якщо ліміт підписок вичерпався.

І шукати нових. Якщо власник просуває сторінки не хоче відписуватися від важливих для себе акаунтів, він може внести у білий список. Наступна важлива тут функція – «Приховати публікації». Вона приховує пости тих користувачів, на яких автоматично підписався сервіс, і залишає пости тих користувачів, на яких власник просуває сторінки підписувався сам, щоб не засмічувати йому новинну стрічку.

Новий парсер від Зенграм для просування Instagram акаунтів

Настройка панелі дії

Автоматично відправляти коментарі потенційно цікавим власникам акаунтів дозволяє розділ «Коментарі», а повідомлення новим передплатникам – розділ «Автодирект». І в тому, і в іншому випадку тексти становить власник просуває сторінки. Працювати відразу з декількома сервісами, входячи в Instagram за один ip на різних пристроях, що дозволяє налаштування Проксі.

Але найбільший інтерес для власника просуває сторінки представляють розділи «Критерії пошуку», де можна в тому числі налаштувати пошук по підлозі, і «Націлювання», що дозволяє вибрати ключові для пошуку готових взаємодіяти акаунтів пункти:

 • геотеги (див. «працювати по містам»), що дозволяють охопити регіон, місто, район міста і навіть конкретний будинок. Площа охоплення на картах виділяється синім кольором;
 • хештегі (вводяться без #) – для пошуку аудиторії за загальним інтересам;
 • акаунти (вводяться без @), що дозволяють сервісу взаємодіяти з їх передплатниками.

Все це дозволяє зробити сторінку в Instagram добре відомою, а також залучити цільову аудиторію до її змісту. Парсер працює з громадськими пабликами, сторінками зірок і блогерів, профілями конкурентів і т. д. Його перевагами із задоволенням скористаються як коучі та бізнесмени, які створили сторінку в Instagram з метою отримання прибутку, так і професійні блогери, для яких на першому місці спілкування і самовираження.

Новий парсер від Зенграм для просування Instagram акаунтів

Таргетинг по містах

Що дає Парсер підприємцям і коуч

 • Цільову аудиторію. Наприклад, коуч готується запропонувати серію бізнес-тренінгів. Йому важливо вийти на зацікавлених у них підприємців, кадровиків, людей, які бажають розпочати свою справу і т. д. Або бізнесмен відкриває фітнес-центр і рекламує у себе на сторінці заняття фітнесом як щось прогресивне. Йому важливо залучити людей, для яких спорт і здорове харчування не порожній звук. І коуч, і бізнесмен будуть задавати необхідні критерії пошуку. А Парсер – шукати акаунти осіб, яких теоретично можна зацікавити, орієнтуючись на розміщені під фотографіями хештегі, блоги інших користувачів, підписки на популярні сторінки Instagram про бізнес або фітнесі і т. д. А оскільки фітнес-центр зазвичай має конкретну адресу, програма відшукає людей, які постійно відзначають цей район в геолокациях.
  Новий парсер від Зенграм для просування Instagram акаунтів
 • Перелік відомостей про конкурентів. Неможливо отримувати прибуток, абсолютно не цікавлячись тими, хто задіяний у аналогічній галузі. Хоча б для того, щоб дізнатися про свої переваги перед ними. Якщо конкурент веде свою діяльність вже давно і заслужила бездоганну репутацію, у нього є чому повчитися. Наприклад, звернути увагу на те, як оформлена його сторінка, які відгуки залишають про нього клієнти та ін., А потім оформити власний аккаунт для продажу, більш цікаво описати товари або послуги, знизити ціни або збільшити асортимент продукції. Все це дозволить зацікавити нових клієнтів.
  Новий парсер від Зенграм для просування Instagram акаунтів
 • Що дає Парсер блогерам

  Популярність. Це головна мета всіх вирішили створити особистий блог. Для її досягнення необхідно не тільки ретельно працювати над контентом, але й грамотно проводити піар-кампанію. Популяризація сторінки в Instagram неможлива без залучення величезної маси передплатників. Підписуються зазвичай тоді, коли бачать в блогері однодумця. Останніх Парсер шукає з урахуванням місця проживання, віку, статі, інтересів.

  Критерії пошуку блогер вибирає відповідно до розставлених пріоритетів. Приміром, якщо він кілька днів тому змінив адресу і бажає швидше освоїтися в новому районі, для нього важливіше знайти друзів, що живуть поряд з ним. Якщо він чимось серйозно захоплений, йому важливіше знайти таких же захоплених людей, які викладають результати в соціальні мережі.

  При налаштуванні пошуку блогер може фільтрувати інші акаунти в Instagram за:

  • підпискам і передплатникам конкурентів;
  • комерційним або приватним акаунтів;
  • ключовими словами;
  • кількістю підписок.

  Всі відомості можуть вивантажуватися в текстовий формат.

  Покрокова інструкція

  Для початку роботи з Парсером від Зенграм необхідно зробити:

  • Крок 1. Перехід за адресою http://find.zengram.ru і пройти подальшу реєстрацію.

  Новий парсер від Зенграм для просування Instagram акаунтів

  • Крок 2. Додавання сторінки, призначеної для просування.
  • Крок 3. Запуск програми та виставлення налаштувань таким чином, щоб допомогти залучити цільову аудиторію.

  Всі необхідні відомості будуть надані після обробки. На швидкість роботи Програми буде впливати діапазон налаштувань.

  Перед тим як задати новий пошук, необхідно збереження файлу у форматі txt, оскільки в логах інформація залишатися не буде. Але в цілому проблем при роботі з Парсером не виникає. Сервіс поєднується практично з усіма пристроями, а розібратися з його інтерфейсом дуже легко.

  Новий парсер від Зенграм для просування Instagram акаунтів

  Початок роботи з Парсером

  Щоб запустити Парсер, достатньо натиснути на «Почати збір». Зупинка пошуку за ключовими словами можлива в будь-який момент. Швидкість збору даних така, що адміністрація Instagram не здогадується, що сторінка просувається штучно. Тому не прагне заблокувати акаунт.

  Випробувати всі можливості Програми можна завдяки його демо-версії. Вона володіє тими ж функціями, що і основна версія, однак служить лише обмежений термін. За допомогою демо-версії стає можливим безкоштовне тестування сервісу з оцінкою його ефективності.

  Для безкоштовного тестування демо-версії достатньо перейти по наведеної вище посиланням від Зенграм.

  В свою чергу ми повідомляємо своїм читачам про промокоде, що дозволяє тестувати Парсер: POINTS100. Якщо, зареєструвавшись на сайті Зенграм, ввести його на сторінці https://find.zengram.ru/, то можна отримати для просування 30 000 акаунтів.

  Моя довідка - Корисні поради