Ніки для Інстаграмма для пацанів: круті, прикольні і класні

Ніки для інстаграмма для пацанів – самі оригінальні, сучасні і круті ідеї, а також кілька підказок, як придумати класний нікнейм – все це ви дізнаєтесь, прочитавши статтю. Створення імені профілю – важливий крок, від результату якого залежить кількість майбутніх передплатників і ваша популярність у соцмережі.

Нік для Інстаграмма хлопцеві

Творці Instagram обмежили довжину ніка 30 символами, але це не означає, що потрібно використовувати їх по максимуму, намагаючись впхнути всі немислимі слова. Головний чинник успішності ніка – стислість і простота. Не змушуйте ламати голову, намагаючись прочитати щось на кшталт MikhailDobrovSportsmenFromKiev. Кілька прийомів, які допоможуть придумати класний нікнейм:

 • Є хобі, улюблена справа? Відмінно, ідея для імені вже готова, залишилося доопрацювати. Припустимо, ви сноубордист і вас звуть Іван. Увімкніть творче мислення і подумайте, що з цього можна придумати: Vano_Snowboarder, snowboard_and_me ну і так далі. Плюс такого ніка в тому, що потенційний читач, побачивши ім’я вашого профілю, вже має короткий уявлення про те, чим ви любите займатися. Такий прийом допоможе швидше знайти аудиторію, яка з вами на «одній хвилі».
 • Деколи не потрібно нічого вигадувати – достатньо взяти власне ім’я і злегка з ним попрацювати. Плюс, якщо у вас воно у вас досить незвичайне і рідкісне – можна нічого не міняти і підписатися. Але власникам поширених імен такий спосіб підійде. Припустимо, вас звуть Олександр Гардер. Об’єднуємо два слова і отримуємо AlexHard. Звучно, оригінально, а головне – в результаті виходить унікальне ім’я.
 • Користуйтеся своїми досягненнями. Маєте звання чемпіона, неважливо з якого виду спорту, або докторський ступінь? Це привід для гордості і заслуговує відображення в инстаграме. Послухайте, як звучить: DoktorFedin, GrandmasterOleg. Титули можуть бути і жартівливими: GeneralNosov, MagistrKolyan.
 • Не переживайте про повторюваних іменах. Якщо ви прийшли з чимось на зразок Vasya_Ivanov, зрозуміло, що такий нік зайнятий. Проявіть креатив, змінити ім’я або прізвище, або поставте замість нижнього підкреслення якої-небудь символ. Наприклад: Vasilij.Ivanych, Vasek_Ivanov, Ivanov.V.I.
 • Читайте також: Ніки для інстаграмма для дівчат

  Ніки для Інстаграмма для пацанів: круті, прикольні і класні

  Красиві ніки для пацанів

  Гарний нікнейм не обов’язково складається з безлічі слів або символів. Іноді достатньо одного слова, щоб вийшов нік, якого точно ні в кого немає.

  • Використовуйте прикметники. Одна справа – невиразний Sasha, і зовсім інша – Alexandr_Velikij. Виберіть слово, яке найбільш повно вас описує та відображає внутрішнє наповнення. Який ви смішний, сумний, серйозний, задумливий, усміхнений?
  • Подглядите у інших. Погортайте відомих блогерів з вашим ім’ям. Звичайно, не потрібно повністю копіювати ніки (це і не вийде, політика Instagram передбачає виключно унікальні ніки), але якісь цікаві ідеї ви точно отримаєте.
  • Якщо з фантазією і креативом туго, на допомогу прийдуть спеціальні програми – генератори ників. Ви просто завантажуєте додаток, вводите ключові слова і отримуєте цілий список готових нікнеймів, з якого зможете підібрати щось підходяще.
  • Хочете обзавестися аудиторією, з прив’язкою до місця свого проживання? Можливо, має сенс вказати це в імені. Наприклад: Avdonin_Tatarstan, Denis_Msk, Nikulin.S.Piter.

  Круті ніки

  Зрозуміло бажання будь-якого хлопця показати мужність і привабливість. Але в усьому має бути міра. І нік начебто Sexy_Macho Giant_in_Pants не приверне до вашого профілю передплатників, а відлякає аудиторію жіночої статі. Приклад вдалого ніка:
  Polyarnyj_Volk, Sdelan_v_SSSR, Tot_samyj.
  І кілька порад, про те, чого краще не робити:

 • Не використовуйте в ніку лайливі вирази і нецензурні слова. За це можуть забанити.
 • Краще не вживати назви відомих брендів (Nike, Adidas та ін). Це також може призвести до блокування аккаунту.
 • Ніки для Інстаграмма для пацанів: круті, прикольні і класні

  Прикольні ніки

  Саме почуттям гумору можна підкорити аудиторію Instagram і дістати передплатників. Але пам’ятайте, що є заборонені теми, на які краще не жартувати, а «туалетний» гумор – ознака поганого смаку. Приклади смішних і прикольних ників:
  Alligator_Gena, Mr.Snowman, Cheburek_Petya, cowboy _without _boots.

  Моя довідка - Корисні поради