Ніки для Інстаграмма для дівчат: як підписатися оригінально, круто, як придумати красивий і топовий нік

Ніки для інстаграмма для дівчат і придумати вдалий варіант – питання, яке хвилює кожну бажає приєднатися до армії користувачів популярної соцмережі. Псевдонім – це частина образу, допомагає виразити себе на просторах віртуального світу. Тому створення ніка слід приділяти особливу увагу і підійти до цього заняття серйозно і вдумливо.

Як підписатися в Инстаграмі нік для дівчини

Пам’ятайте, що нік буде видно всім передплатникам і друзям, по ньому вас можна буде знайти в пошуку, відповідно, це впливає і на приплив фоловерів. Ім’я профілю буде висвітлюватися кожен раз, коли ви будете додавати фотографії в стрічку або сторіс – поставтеся до підбору відповідально. Але якщо псевдонім пізніше перестане подобатись, його можна поміняти в будь-який момент. Політика Instagram передбачає деякі обмеження на ніки:

Читайте також: Ніки для Інстаграмма для пацанів або хлопців ГЕНЕРАТОР НІКІВ

 • можна використовувати тільки латиницю;
 • максимальна довжина – 30 символів;
 • не можна використовувати пробіл і амперсанд (піктограму &). Для розділення слів зручно використовувати нижнє подчеркивание_ або точку (Anna.Belova);
 • нік повинен бути 100% унікальним;
 • заборонено вживати службові слова (follow і подібні).

Ніки для Інстаграмма для дівчат: як підписатися оригінально, круто, як придумати красивий і топовий нік

Найпростіший спосіб: написати своє ім’я та прізвище латиницею. Якщо ви Настя Смирнова, то це буде виглядати як AnastasiaSmirnova. Але от біда – такий нік, практично стовідсотково, виявиться зайнятий. Можна додати варіації у вигляді року народження AnastasiaSmirnova1996 або будь-якого іншого числа. Не любите цифри? Постарайтеся оригінально змінити ім’я або прізвище, наприклад StasyaSmirnova, NastenkaSmirnova, SmirnovaNastyuha, NastiSmirnoff і т. п. Варіантів безліч, головне – включити креативність і не зациклюватися на одній і тій же ідеї. Плюс такого ніка: вас можна досить легко знайти і ви свій псевдонім точно не забудете. Мінус: поєднання ім’я+прізвище в якості нікнейму досить поширене, тому виділитися з натовпу навряд чи вийде.

Достатньо навіть просто імені, щоб створити оригінальний нік:

Wonderful.Elena, ElenaPrekrasnaya, QueenLena, Lena_Kaluga, Lenka_Kolenka

Ще один поширений прийом: перетворити будь англійське іменник в дієслово (Travel-Traveler, Run-Runner, Love-Loving). Тепер до отриманого дієслова підставляємо своє ім’я:

RunnerKat, Inna_traveler, Galya.Reader

Часто використовується прийом написання імені навпаки, але такий нік не завжди буде звучати милозвучно – зате точно стане унікальним.

Який нік можна придумати в Инстаграме для дівчат

Не варто вибирати собі складносурядні ніки – запам’ятати, так і вимовити його з першого разу буде непросто. Подумайте: які предмети, герої фільмів/мультфільмів, персонажі ігор вам найбільше подобаються? Які дії, заняття доставляють задоволення і асоціюються з вашою особистістю? Кілька тверджень, яким повинен соответстовать нік в инстаграме для дівчини:

 • бути таким, що запам’ятовується;
 • бути оригінальним;
 • привертати увагу.

Ніки для Інстаграмма для дівчат: як підписатися оригінально, круто, як придумати красивий і топовий нік

Велика частина Інста-світу використовує для створення ніка англійська мова. Це цілком зрозуміло, враховуючи, що англійська – міжнародна мова, а аудиторія Instagram вже перевалила за мільярд користувачів з різних країн. Наслідуйте їх приклад, або пишіть російські слова в англійській транскрипції. Така манера приверне до профілю аудиторію з інших країн і може посприяти нових цікавих знайомств. Враховуйте, що до вибору потрібно підходити уважно, щоб уникнути незручних ситуацій з перекладом.

Красиві ніки

 • Представниці прекрасної статі – великі любителі солодощів. Якщо ви ставитеся до їх числа, можна підібрати для себе прикольний і «смачний» нік:
  SweetGirl (солодка дівчинка), HoneyBun(медова булочка), Sugar_shy(цукрова стесняшка), bitter_chocolate(гіркий шоколад), MarshmallowCloud(зефирное хмара), VanillaIceCream(ванільне морозиво).
 • Якщо ви велика шанувальниця своєї професії або основного заняття, є улюблене хобі, відобразіть це:
  Tireless_knitter (невтомна в’язальниця), loving_to_sew(любляча шити), happy_mom(щаслива мама), BrilliantProgrammer(геніальний програміст), cheerful_cook (веселий кухар).
 • Не обов’язково використовувати англійську мову, дуже красиво звучать італійський, французький, іспанський
  Favorite_del_destino(улюблениця долі), bella_bruna(прекрасна брюнетка)
  loStraniero (незнайомка) aspettando_la_felicita (в очікуванні щастя).
 • Дівчину-патріотку можна виразити любов до своєї батьківщини в псевдонімі:
  Albina_tatarka, Lesya_Ukraine, Russian_Girl, Dagestanka.

Ніки для Інстаграмма для дівчат: як підписатися оригінально, круто, як придумати красивий і топовий нік

Ідеї оригінальних ників

Улюблені героїні книг і казок можуть стати вашими супутницями у віртуальному світі:

Sveta_O’Hara, Masha.Belosnezhka, Rusalka_Alina, Germiona_from_Kazan.

Задайте нік, що складається з цифр або букв, які мають особливе значення для вас. Це можуть бути дата вашого народження, початкові літери улюбленого вираження, або просто повторювані однакові букви (v.v.v, C_C)
Хочете здатися милою і ніжною дівчиною? Вибирайте грайливі псевдоніми, але не захоплюйтеся. SexyChika швидше відштовхне і створить образ легковажної простачки, ніж приверне увагу потрібної людини. Класні варіанти:

KittyCat, fun_flower, pretty_Sophie, dreamer_white_blue_eyes.

Якщо з фантазією туговато, на допомогу прийдуть спеціальні програми-генератори ників. Потрібно ввести бажані параметри (ім’я і прізвище, або інші значущі слова) і програма видасть вам цілий список популярних псевдонімів на основі запиту.

Якою б нік для инстаграма дівчині ви не вибрали, головне – щоб він подобався саме вам і не викликав відторгнення.

Моя довідка - Корисні поради