Нік в Instagram для дівчини приклади красивих, крутих, класних імен користувачів

Підібрати нік для дівчини в Instagram-справжнє випробування, за задумом нагадує вибір відповідного вбрання перед походом в театр, кіно або ж в гості до друзів. Важливо зважити за і проти, визначитися з тематикою і стилістикою, змістом і навіть кількістю аксесуарів – і мова не про годинник і браслетах, а про спеціальні символи і цифри, здатних доповнити обраний образ.

Як правильно вибрати нік дівчині – ідеї та поради

Нік в Instagram для дівчини приклади красивих, крутих, класних імен користувачів

Цікаві Ніки для дівчат легко пов’язати або ж з ім’ям і прізвищем (@Xenia_Sobchack), або з розхожим в колі друзів псевдонімом (@Monetochka), або з улюбленими темами, хобі та повсякденними обов’язками (@Art-Istka, @Dance_Revolution, @HandMadeGenuis). Сполучення зустрічаються різні, але частіше для аккаунта намагаються придумати нік, пов’язаний з наступними ідеями і концепціями:</p >

 1. Алюзії на тварин, героїв з книг або мультфільмів. Русалочка, Білосніжка, рибка Немо, Лисиця, Дюймовочка.
 2. Прив’язка до роду діяльності. Якщо Instagram важливий з точки зору ведення бізнесу, то слова, на кшталт «Кондитер», «Колорист», «манікюр», варто вписати прямо в псевдонім. Випадкові гості аккаунта відразу ж розберуться в чому справа і не стануть задавати зайвих питань.
 3. Таблиця Менделєєва-поширене джерело натхнення. Назви елементів-Aurum, Oxygenium легко вписуються в тематику навіть стандартних сторінок, а там, де править епатаж і зовсім додають градус популярності.
 4. Музична група, актор, назва спортивної команди для дівчат нехай і не самий підходящий варіант, але навіть з такою основою легко поекспериментувати.
 5. Ще простіше відштовхуватися від розхожих слів або виразів. Live, Studio, Shop, Café – додавши апетитну або виразну другу частину з’явиться шанс запам’ятатися світу з ефектного боку.

Генератори красивих нікнеймів

Нік для Instagram складно підібрати без підказок з боку. Якщо фантазія не збирається підбирати ніяких ідей, варто заглянути на сторінки до конкурентів в Instagram або ж скористатися спеціальними генераторами, що підбирають значення на основі улюблених тем, слів або ж поєднань. У деяких ситуаціях нікнейм можна навіть утворити на основі імені або прізвища. До кращих генераторів відноситься:</p >

 • sninxo;
 • shara-games.ru;
 • randomes;
 • nickfinder.

розглянемо кожен окремо.

Sninxo

Наочний і гнучко настроюється сервіс, що дозволяє підбирати красиві псевдоніми дівчатам в напівавтоматичному режимі. З переваг-попередній збір індивідуальної інформації, що дозволяє додати індивідуальності кожному ніку. Хобі, інтереси, кількість символів – окремі деталі складаються разом по кнопці Spin і утворюють нестандартні комбінації, що виділяються на тлі конкурентів.

Якщо ж ще й натиснути на нікнейм в запропонованому списку, то система перевірить доступність в різних сервісах – Instagram, YouTube, Facebook.

Переклад інтерфейсу ще не з’явився – часом складно розібратися в незвичайних словосполученнях.

Shara-games.ru

Крутий нікнейм для дівчини, як не дивно, нескладно підготувати і на розважальному ресурсі, присвяченому змагальним симуляторам і голлівудським бойовикам. На сторінках Shara-Games передбачені мелодійні, зухвалі і агресивні комбінації російською та англійською мовами, та ще й зібрані з декількох окремих частин.

Нік в Instagram для дівчини приклади красивих, крутих, класних імен користувачів

Підбираються відповідні варіанти швидко, але адаптації під Instagram мало – ні доступність не перевірити, ні елементами соціального просування не скористатися.

Randomes

Відомий генератор чисел, паролів, списків і лотерейних комбінацій з недавніх пір пропонує ще й підбирати нікнейми – прикольні і не дуже, з перекладом на латиницю або ж в стандартному форматі.

Нік в Instagram для дівчини приклади красивих, крутих, класних імен користувачів

Перед підготовкою псевдоніма доведеться заповнити ряд текстових полів-визначитися з мовою, цифрами, буквами, коренем і навіть кількістю відповідних під запит варіантів (від 1 до 10 штук). В результаті виконаних дій система спробує підібрати ті речі, які вписуються в антураж соціальних мереж і навіть порекомендує почати все з нуля, якщо відразу ж дістатися до відповідного нікнейму не вийшло.

Nickfinder

Поширений і вкрай оригінальний сервіс для підбору Ніка, часто зустрічається в мережі в якості незамінного генератора нестандартних ідей. Nickfinder здатний складати тисячі ідей воєдино і відтворювати на світ зовсім вже цікаві комбінації, що дозволяють відразу виділитися з натовпу і запам’ятатися світу в незвичайному амплуа.

Нік в Instagram для дівчини приклади красивих, крутих, класних імен користувачів

Приклади красивих і оригінальних ників для дівчат

Прикладам ників не обов’язково слідувати в спробах підготувати звучний, мелодійний або неповторний псевдонім, але чому б і не зарядитися чужими ідеями хоча б заради нових асоціацій:

 • @Lucky_Lucy-Удачливая_Люси;
 • @Pink_Fox-Розовая_ліса;
 • @Wave_after_wave-Волна_за_волной;
 • @Art_Woman-Дівчина/жінка мистецтва;
 • @Life_Partner/Life_Owner – Партнер по життю/власник життя;
 • @Dark_Rose/Dark_Butterfly-Темна метелик;
 • @Like_Rain/Like_Pain – люблю/Люблю біль.

Фактично розглядати нікнейм для Instagram варто з декількох частин, де перша половина відведена під прикметник, а друга – під іменник, що підкреслює емоції, почуття або настрій. Схожим чином збираються нікнейми з імені та прізвища, професії (@Trainer_Irina), інтересів і хобі.

Нік в Instagram для дівчини приклади красивих, крутих, класних імен користувачів

Якщо ж не проблема зібрати все воєдино, то варто ризикнути, не забуваючи про наступні особливості:

 1. Довжина нікнейму не більше 10-15 символів (офіційно дозволено від 1 до 30, але краще скоротити назву до конкретного звучного слівця, легко запам’ятовується і настільки ж швидко відтвореного при спілкуванні з друзями або колегами, та й у передплатників не виникне проблем при вимові).
 2. Kisa, Baby, Sexy-минуле століття. Не рекомендується навіть близько підходити до слівців з лексикону 90-х.
 3. Перед використанням конкретних англійських слів (або ж французьких або німецьких) варто тричі переконатися в тому, як все перекладається на російську мову і чи не виникне двозначних ситуацій.

Як нікнейм впливає на профіль-популярні акаунти Instagram

Нік в Instagram для дівчини приклади красивих, крутих, класних імен користувачів

Ім’я користувача в Інстаграме-важливий параметр. За назвою профілю часто легко визначити, чи варто в принципі переходити на чужу сторінку і який контент можна надалі очікувати. Ті ж слова, на зразок Trainer або Tourist натякнуть на професію, рід діяльності або інтереси, а Art і Painter– на творчу жилку. За межами тематичних підказок розглядати нікнейм не варто, на просування псевдонім майже не впливає, адже в топі соціальної мережі вже давно @Buzova86, @Samburskaya, @annakhilkevich.

Псевдоніми та імена в Instagram для дівчат не єдиний, але вельми актуальний метод соціального просування, виражений в спробі завоювати нових передплатників за рахунок нестандартного і звучного нікнейму. І, хоча назва для профілю чи здатне конкурувати в значущості з тими ж публікаціями, обраної тематикою або описами, варто заздалегідь задуматися про те, як потенційній аудиторії полегшити процес запам’ятовування обраної комбінації з букв, символів і цифр.

Моя довідка - Корисні поради