Невзаємні підписки у Инстаграме (Instagram)

Невзаємні підписки у Инстаграме (Instagram)

Чому невзаємні підписки у Инстаграме потрібно видаляти

На це є кілька причин.

 • Коли на аккаунт підписано менше профілів, ніж читає він сам, це виглядає негарно і характеризує неуспішного инстаграмера.
 • Якщо аккаунт підписаний на занадто велику кількість сторінок, він починає нагадувати спамерських сторінку.
 • Аккаунт повинен залучати можливих передплатників, що ґрунтується на красивому описі, однаковому стилі постів і співвідношенням фоловерів і підписок.
 • Акаунти, що рекламують одяг або чай для схуднення, що не є активними і не несуть користі.
 • Відписуючись від неякісних профілів, користувачі мережі призводять до того, що спамерські накрутники перестануть існувати, власникам країні доведеться створювати дійсно цікаві профілі, що позитивно позначиться на всьому Инстаграме.
 • Невзаємні підписки у Инстаграме (Instagram)

  Як дізнатися невзаємні підписки

  Перший спосіб підходить для новачків, які підписані на невелику кількість сторінок. Подивіться в додатку Instagram і перевірте всіх, у кого ви числитеся в передплатників.

  Однак якщо ви підписані на тисячу профілів, то вручну перевіряти їх не зможете – доведеться скористатися спеціальними програмами.

  Програми для видалення невзаимных підписок:

  • Likegram;
  • для Windows Phone – Follower Tracker;
  • для власників пристроїв на Андроїд – UnfollowSpy;
  • для власників пристроїв на iOS – InstaFollow.

  Щоб почати користуватися додатком, вкажіть свій логін і пароль від профілю, після чого воно почне аналізувати сторінку.

  Невзаємні підписки у Инстаграме (Instagram)

  Скачувати та встановлювати дані програми можна тільки з Microsoft Store, Android Market і Apple Store. На цих майданчиках всі програми перевіряють модератори. При завантаженні додатків з неофіційних сайтів і форумів ви ризикуєте передати особисті дані шахраям.

  Додаток Likegram функціонує і без надання пароля. Також їм можна користуватися в браузері ПК. Потрібно лише пройти авторизацію, після чого сервіс почне аналіз сторінки.

  Читайте також:
  Чому немає діректа в Инстаграме на комп'ютері і телефоні: що робити

  Кількість підписок впливає на швидкість роботи програми.

  Після того як сервіс завершить аналіз, вам буде надано список акаунтів, які на вас не підписані.

  Різко відписуватися від занадто великої кількості сторінок не варто – це підозріло для Инстаграма. Сервіс може прийняти вас за бота і заблокувати.

  Instagram створений для людей і всіма способами бореться з роботами і автоматизованими програмами. SMM-фахівці провели дослідження і встановили, що максимальна кількість відписок за 24 години – 1000 профілів, а найбільше можливе число натискань кнопки «Відписатися» – 1 раз за 60 секунд.

  Для тих, хто веде свою сторінку в Инстаграме для розвитку бізнесу, рекомендується Likegram. Коли кількість передплатників досягне 7500, потрібно буде займатися подальшим розширенням аудиторії. Потрібно підписуватися на нові акаунти, видаляючи невзаємні підписки.

  Щоб спростити, прискорити і автоматизувати цей процес, в Likegram є функція «Unfollow», яка знаходиться на вкладці «Дії».

  Сервіс буде відписуватися від невзаимных підписок поступово – протягом тижня. Таким чином, ризик бути поміченим Инстаграмом і потрапити під бан зводиться до нуля.

  Моя довідка - Корисні поради