Невідома помилка мережі в Instagram: ремонтуємо соцмережу

Зараз складно уявити собі людину, яка не користується сервісами, додатками і програмами. І кожна з цих речей може працювати неідеально. Проблеми трапляються, і це нормально. А ось питання про те, як їх виправляти, залишається актуальним. Поговоримо про те, що таке «Невідома помилка мережі» в Instagram і як від неї позбутися.

Що значить «Невідома помилка мережі» в Instagram при вході

По суті, якщо ви при вході бачите повідомлення про те, що з’явилася невідома помилка, причин може бути кілька. Найчастіше це проблеми з інтернетом – нестабільне з’єднання, низька швидкість або раптовий обрив. Рідше – проблеми з боку сервера. Також варто враховувати, що поширеними проблемами є збої самого Instagram і системних служб пристрою. У будь-якому випадку, знаючи, чому в Инстаграме «Невідома помилка мережі», можна її вирішити.

Невідома помилка мережі в Instagram: ремонтуємо соцмережу

Як від неї позбутися?

Ми розібралися, чому не виходить зайти в Instagram – невідома помилка мережі може не пропускати нас. Тепер розглянемо можливі вирішення цього питання. Те, що в соціальну мережу не увійти, не означає, що це вирок.

 1. Перевірте налаштування інтернету. Якщо користуєтесь Wi-Fi, перезавантажте його. Коли мова йде про динамічних IP, часто присвоєний вам адресу і є причина, чому не виходить зайти в свій аккаунт.
 2. Переконайтеся, що дата і час на пристрої настроєні правильно. Насправді, дуже часто, якщо Instagram при вході пише «Невідома помилка мережі», справа саме в збилася дати та часу.
  Невідома помилка мережі в Instagram: ремонтуємо соцмережу
 3. Якщо користуєтесь VPN, відключіть його. Взагалі не раджу користуватися проксі в Instagram – соцмережу відстежує геолокацію по IP і, якщо підключення йде з далекого від вас сервера або, наприклад, цей айпішнік був скомпрометований, вас можуть заблокувати або накласти тіньової бан.
 4. Перевірте швидкість підключення з допомогою, наприклад, Яндекс.Интернетометра.
 5. Почистіть кеш програми. Зазвичай це робиться через відповідний розділ у налаштуваннях пристрою. Він є і в iOS, і на Андроїд.
  Невідома помилка мережі в Instagram: ремонтуємо соцмережу
 6. Перевірте наявність оновлень, встановіть останню версію.
 7. Видаліть оновлення. Так, цей пункт суперечить попередньому. Але потрібно враховувати, що, якщо у вас старий пристрій, нові додатки з ним можуть працювати некоректно.
 8. Ніж постійно користуватися старими версіями софта, краще оновити свій телефон, якщо така можливість є.
Читайте також:
Як знайти людину в Инстаграме якщо не знаєш нік але знаєш ім'я і прізвище, але знаєш ВК

Інші поширені проблеми при вході в Instagram

В Instagram «Невідома помилка мережі» – не єдина проблема, яка може виникнути. Поговоримо про інших поширених баги.

 

 1. «Oops, an error occurred». Спробуйте увійти через Фейсбук, програму для Windows або браузерную версію. Після авторизації тимчасово заблокуйте акк. Через кілька годин проблема повинна зникнути. Також може спрацювати перевстановлення програми або відкат пристрій до заводських налаштувань.
  Невідома помилка мережі в Instagram: ремонтуємо соцмережу
 2. Проблема при перегляді статистики. Можливо, ви перейшли на бізнес-аккаунт недавно. Варто почекати. Через якийсь час все має бути знову робочим.
 3. Підозріла спроба входу. Найчастіше в такому випадку достатньо підтвердити, що ваш профіль.
 4. «Вибачте, сталася помилка». Це не «Невідома помилка мережі» Instagram при вході, звичайно, тут просто якась неполадка. Зазвичай достатньо змінити пароль. Щоб зробити це, авторизуйтеся через Фейсбук.
  Невідома помилка мережі в Instagram: ремонтуємо соцмережу
 5. Не приходить СМС. Якщо немає коду, також можна це виправити тимчасової блокуванням профілю. Для цього авторизуйтеся через веб-версію або з допомогою Фейсбуку.

В Instagram «Невідома помилка мережі». Що робити? Можливостей вирішення цієї проблеми багато. Немає нічого, що могло б перешкодити вам продовжувати занурюватися в безодню своєї залежності від соціальних мереж.

Запитання наших читачів

Невідома помилка мережі в Instagram: ремонтуємо соцмережу#1. При реєстрації пише, що пошта вже зайнята, а коли намагаюся з її допомогою авторизуватися, пише, що з такою поштою сторінка не зайнята. Чому і що робити?

Використовуйте для реєстрації номер телефону, а потім прив’яжіть аккаунт до іншої поштою. Ця, мабуть, соцмережею вже не сприйметься.

Невідома помилка мережі в Instagram: ремонтуємо соцмережу#2. При завантаженні відео виникає проблема, який би файл я не пробував залити. Як виправити?

Найчастіше проблема в самому пристрої. Оновіть версію операційної системи або програми.

Невідома помилка мережі в Instagram: ремонтуємо соцмережу#3. Чому я не можу обробити зображення в Інсте? Вилазить «Помилка обробки фотографії, звіт відправлений».

Читайте також:
Як вийти з Інстаграмма на телефоні: на айфоне і андроїд якщо запам'ятав аккаунт

У мене для вас погані новини – вам пора купити новий телефон. Найчастіше така проблема зустрічається на Android 4 і старше.

Щоб задати питання або висловитися — пишіть у коментарях. А також дивіться корисне відео по темі.

Моя довідка - Корисні поради