Невідома помилка мережі Instagram: що робити і як вирішити цю проблему

Повідомлення в иинстаграм «невідома помилка» може вискакувати з кількох причин. Це може бути нестабільною інтернет з’єднання, зниження швидкості передачі даних, невірні налаштування, неполадки з боку веб-сервера. Часто збій стосується самого додатка або системних служб мобільного пристрою. Що робити в таких випадках? Можна зробити кілька маніпуляцій, починаючи від простої і переходячи до більш складних. Швидше за все, вирішення проблеми буде знайдено.

Невідома помилка мережі instagram – що робити

Якщо при вході в мережу Instagram видає невідому помилку, можна спробувати вирішити проблему наступними способами:

 • Перевірте налаштування роутера або самого девайса. Перезавантажте мережа Wi-Fi на 3-5 хвилин. Якщо у вас динамічний тип з’єднання, то часто після перезавантаження проблема зникає сама по собі.
 • Також варто звірити, чи коректно на телефон налаштований часовий пояс. Для цього можна скористатися сервісом 2ip. Крім IP він вкаже регіон і місто вашої присутності. Необхідно дізнатися, до якого часового поясу прив’язане розташування і виставити його в налаштуваннях часу і дати вручну. Після необхідно перезавантажити систему і перевірити, щоб пояс залишився правильним.
 • Часто помилку викликає VPN. Спробуйте просто відключити його.
 • Перевірити швидкість з’єднання з інтернетом можна за допомогою сервісів net, Яндекс Интернометр і 2ip.ru. Вони мають надійну репутацію, швидко видають результати і відрізняються достовірністю.
 • Якщо невідома помилка мережі instagram раніше вискакує, варто почистити кеш від усього тимчасового сміття і стерти всі прив’язані до додатка дані. Для цього треба зайти в розділ налаштувань і відкрити меню диспетчера програм. Далі вибрати потрібну програму, стерти весь кеш і дані. Також можна просто перевстановити Инстаграмм заново.
 • Можна спробувати підключитися до інтернету іншим способом. Наприклад, якщо до цього ви використовували WI-fi з’єднання, перейдіть на 4G або ж підключіться до іншого роутеру.
 • Якщо ви використовуєте мобільний інтернет, обов’язково перевірте установки точки доступу. У протоколі APN повинні бути виставлені значення IPv4/IPv6. Щоб протоколи заробили коректно, наприкінці треба перезавантажити смартфон.
 • Протестите вхід в Instagram за допомогою спеціального додатка Multi Accounts — Parallel Space. Софт дозволяє запустити дві версії одного додатки одночасно. Щоб запустити дублікат Instagram досить натиснути «+» , вибрати Instagram, щоб активувати команду запуску.
 • Своєчасно оновлюйте Instagram. Регулярно перевіряйте наявність оновлень або встановіть автоматичний апдейт.
 • Невідома помилка мережі Instagram: що робити і як вирішити цю проблему

  Важливо! Завжди стежте за тим, щоб на пристрої була встановлена свіжа прошивка і оновлюйтеся до останньої версії. Захід дозволить не тільки поліпшити продуктивність телефону, але і усунути дрібні баги. Instagram — сучасний інтернет сервіс, стабільну роботу якого забезпечують тільки актуальні версії ОС (iOS— 7.0. +, Windows Phone — 8.0 +, Android 2.2+).

  Помилка при перегляді статистики

  Опція збору і аналізу статистики дозволяє максимально ефективно використовувати можливості просування в соціальній мережі, проводити оцінки рекламної або маркетингової акції, актуальність контенту, рівень лояльності передплатників.

  Невідома помилка при перегляді статистики в instagram може вискакувати, якщо власник облікового запису не підключив бізнес-профіль. Користувачі простих особистих сторінок функцію застосовувати не можуть. Зробити перемикання на бізнес аккаунт не складно:

  • Перейти в «Налаштування»;
  • Знайти пункт «Переключити на бізнес-профіль»;
  • Вибрати сторінку Фейсбук, яку необхідно прив’язати до бізнес-аккаунту в Instagram;
  • Слідувати інструкції.

  Також якщо статистика не працює зовсім або видає некоректні показатли, слід звернути увагу на наступні фактори:

 • Нещодавнє перемикання на бізнес-сторінку. Для збору статичтсиечксих даних необхідно час. Також збір інформації не проводиться на раніше розміщений контент.
 • Закрита сторінка. У цьому випадку аналітика буде відображатися неправильно.
 • Нульова популярність облікового запису і відсутність коментарів та лайків.
 • Збої у програмі. Варто спробувати перезавантажити телефон або переподлкючить профіль.
 • Випадково відключення від бізнес-аккаунта. Перевірити це можна вищевказаним способом.
 • Невідома помилка мережі Instagram: що робити і як вирішити цю проблему

  Чому instagram пише невідома помилка мережі

  Питання, що значить невідома помилка мережі у инстаграме, часто виникає при спробі прив’язати сторінку Инстграм до бізнес-профілю Фейсбук. Виникає вона тільки при роботі на мобільних гаджетах. На ПК такої проблеми не існує.

  Якщо ви використовуєте девайс на базі Андройд, необхідно повернутися до заводських налаштувань (hard reset). Для кожної марки і моделі телефону процедура виконується по своєму.

  На девайси під управлінням Ios треба зайти в меню «Налаштування», вибрати розділ «основні» і скинути.

  Важливо! Перезавантаження пристрою носить незворотний характер. Тому якщо на телефоні зберігатися важлива інформація, обов’язково створіть резервну копію в хмарному сховище або на іншому носієві.

  Помилка при зміні пароля

  Помилка при спробі авторизації або зміну пароля може виникнути як унаслідок бана, злому облікового запису, використання проксі-сервера іл невідомо IP. Деякі дії можуть звернути на себе увагу з боку служб безпеки і викликати відмову в доступі на тимчасовій або перманентної основі.

  Невідома помилка мережі Instagram: що робити і як вирішити цю проблему

  Спробуйте наступні кроки:

  • Переконайтеся в правильному введенні даних;
  • Спробуйте відновити пароль через спеціальну форму (якщо лист з новим паролем на пошту не надійшло, швидше за все сторінка зламана);
  • Спробуйте зайти в додаток через інший браузер;
  • Перевстановіть додаток заново.

  Якщо вищевказані маніпуляції не допомогли, зверніться в саппорт. Адміни сайту знайде проблему, і допоможуть вирішити її найкоротший час.

  Моя довідка - Корисні поради