Невидимі смайли для Instagram на андроїд: як їх ставити

Як такого форматування тексту в Instagram не передбачено. Тексти видаються у вигляді простирадлом, а важливе відділяється эмотиконами. Але невидимий смайлик для «Инстаграма», прихований від очей у стандартній галереї, може зробити профіль цікавіше і привабливіше. Варто лише розмістити його у відповідних рядках, і текст вирівнюється по центру або поділиться на абзаци.

Невидимий смайлик для Instagram

Ніякого секретного емодзі насправді не існує. Невидимий смайлик – це символ, який з якихось причин не підтримується платформою або пристроєм. Замість можливої мордочки або баклажана ви бачите пробіл, здатний пересунути текст на кілька кроків вперед.

Хто помітив цю особливість першим невідомо, але таємничий знак відкрив мешканцям «Инстаграма» нові можливості. З його допомогою люди:

 • розставляють у тексті відступи, як подобається. Стандартні опції програми цього зробити не дозволяють. Пропозиції склеюються в єдине неприпустимого полотно;
 • розташовують опис профілю по центру сторінки. У «Инстаграмме» текст у рядку «Про себе» стоїть по ліву сторону екрану. Зрушити його з допомогою звичайних прогалин не виходить – вони при збереженні втечуть.

Невидимі смайли для Instagram на андроїд: як їх ставити

Пересічному користувачеві невидимі смайли для «Instagram» навряд чи знадобляться, а от у бізнес-профілях і блогах без них не обійтися. Вони не просто прикрашають аккаунт, але і приковують увагу читачів до текстів і важливих думок. Зі спеціальними эмотиконами шанси, що ваш пост прочитають, ростуть.

Невидимі смайли в Инстаграмме на Андроїді

Знайти подібні знаки на «Андроїд» складно. Доведеться вручну перебрати всі символи, представлені на клавіатурі, і не факт, що якийсь із них відображатися не буде. Простіше піти іншим шляхом – скопіювати ті, що вже використовувалися іншими людьми. Варіанти у вас 3.

 • Шукати списки з готовими символами. Найпоширеніші і потрібні знайдете нижче по тексту.
 • Створювати самим. Зайдіть в повідомлення. Наведіть курсор миші на полі введення і додайте кілька пробілів. Виділіть порожнечу, скопіюйте і використовуйте за призначенням.
 • Красти у того, хто вже користується секретними эмограммами. Бачите шапку профілю по центру або абзац в описі – копіюйте пробіли перед текстом і зберігайте в нотатки. Відкриєте, коли вирішите оформити аккаунт або опублікувати «простирадло».
 • Врахуйте, що в мобільному додатку вирахувати «невидимку» неможливо. Квадратики на місці нечитаемого знака видно тільки з комп’ютера.

  Чи можна ставити невидимі смайли в Инстаграме

  Сам сервіс користувальницький креатив не заохочує, але й не забороняє. Ніяких обмежень на використання невидимих смайлів в «Инстаграмме» немає. Інша справа, що поза верстки вони марні – в коментарях такі емодзі ви просто не помітите.

  Невидимі смайли для Instagram на андроїд: як їх ставити

  Знадобляться іконки в 2 ситуаціях.

  • Потрібно розташувати опис профілю по центру. Роблять це з комп’ютера. Для початку вирушайте на веб-сайт «инсты» і авторизуйтеся під своїми логіном-паролем. У стрічці клікніть по фігурці людини у верхньому правому куті.

  Вибирайте «Редагувати профіль». Скопіюйте в буфер обміну вміст лапок –«?» – і вставляйте перед буквами у «Ім’я» і «Про себе». Внизу сторінки натисніть кнопку «Відправити». Ще раз зайдіть у профіль, поновіть сторінку і переконаєтеся, що хитрість спрацювала.

  • Хочеться поділити текст на абзаци. Копіюйте секретний эмотикон «?», опустивши лапки. Заходьте в «инсту». Якщо створюєте нову публікацію, тисніть «+» внизу додатки, вибирайте знімок. Від фільтрів переходьте далі, до поля з описом. Набирайте текст і в місцях, де повинні сформуватися абзаци, вставляйте піктограму з буфера. В кінці тапніте по «Опублікувати» і йдіть оцінювати результат.

  Довжину абзаців краще обмежувати однією думкою. Такий текст легше читати і сприймати.

  Якщо працюєте з попереднім постом, відкривайте його в стрічці і тисніть на три крапки у верхнього правого кута. Клікайте на «Змінити». У тому ж описі розставляйте невидимку в потрібних місцях, зберігайте і оновлюйте сторінку.

  Цим же способом можна виділити заголовок поста. Просто відріжте перша пропозиція від полотна іконкою, і тема поста буде видно відразу.

  Моя довідка - Корисні поради