Неможливо приєднатися до прямого ефіру в Instagram

Прямий ефір у Инстаграме – одна з функцій через яку, користувач може спілкуватися з друзями, клієнтами і відвідувачами сторінки.

У можливості входить: передача текстових повідомлень, стікери, лайки, підключення друзів. Можна самостійно підключитися до прямого ефіру в Инстаграме, якщо хтось з друзів його почав.

Як запустити в ефір Инстаграме

Запустити трансляцію можна через розділ «Stories» і перегорнувши доступні режими. Для запуску потрібно стабільне підключення до мережі, дотримання правил проведення.

Інструкція, як запустити ефір:

 1. Авторизуватися в Инстаграме.
 2. Натиснути на кнопку «Історія».Неможливо приєднатися до прямого ефіру в Instagram
 3. Перегорнути режими під кнопкою «Пуск».
 4. Вибрати «Прямий ефір».

Користувачеві доступні маски: стандартні або від блогерів. Їх можна приміряти під час трансляції і вибрати до його початку. Натиснувши на кнопку «В ефір», соціальна мережа перевірить підключення до мережі. Якщо перевірка пройшла успішно – друзям і знайомим прийде повідомлення «@name вийшов у прямий ефір».

У користувача, який проводить трансляцію на сторінці з’явиться червона окантовка на аватарці, значок «Play». Натиснувши по аватару, можна відразу перейти в прямий ефір і спостерігати за діями власника профілю. Зйомка можлива з фронтальною та основною камери, а під відео чат з’явиться зі смайликами і рядком введення.

Вимоги і правила проведення

Як і в інших соціальних мережах, Instagram стежить за діями користувачів у прямому ефірі.

Глядачі можуть подати скаргу, якщо творець трансляції:

 • використовує нецензурну лексику або ображає глядачів;
 • зображення порнографічного характеру;
 • насильство або погрози;
 • продаж або пропаганда наркотиків, зброї;
 • переслідування і цькування.

Неможливо приєднатися до прямого ефіру в Instagram

У список причин для скарг входять всі пункти, які не вітаються Instagram ні у публікаціях, ні у Історіях. Якщо творець трансляції порушив правила – його прямий ефір буде завершений, а профіль заблоковано.

Читайте також:
Як зробити прискорене відео для Инстаграма на телефоні або комп'ютері

Неможливо приєднатися до прямого ефіру в Instagram

Щоб запустити трансляцію, смартфон повинен відповідати технічним вимогам програми. Приміром, обсяг оперативної пам’яті повинен становити не менше 2 Гб, а швидкість передачі даних в Інтернеті – не менше 1 Мб. Для якісного відтворення відео рекомендовані фронтальні камери від 5 Мп.

Використовуючи маски або стікери, навантаження на ОЗП смартфона збільшується. Це може привести до уповільнення картинки на екрані, втрати з’єднання і перегріву мобільного пристрою.

Як запросити друзів

На відміну від інших соціальних мереж, в Инстаграме можуть вести трансляцію відразу дві людини. Тобто, створюючи прямий ефір, з’явиться кнопка: «Додати друга».

З її допомогою можна запрошувати передплатників, знайомих і друзів, коли ті не знаходяться поруч. Іншому користувачеві прийде запит на додавання його в трансляцію, а також дозвіл на доступ до відеокамери й мікрофона.

Щоб запросити друга на трансляцію:

 1. Перейти в «Історію» — почати трансляцію.
 2. Знизу знаходиться рядок інструментів – натиснути на іконку з двома смайликами.Неможливо приєднатися до прямого ефіру в Instagram
 3. Ввести нікнейм користувача або додати зі списку гостей – Відправити.

Крім простого запиту, можна відправити приватне повідомлення у Директ або відповісти на питання з Stories.

Остання функція можлива тоді, коли власник сторінки раніше створював Історію з питаннями. Тобто, з розділу Stories питання будуть перенесені в прямий ефір.

Інструкція, як приєднатися до трансляції одного:

 1. Натиснути на значок повідомлення про трансляції.Неможливо приєднатися до прямого ефіру в Instagram
 2. Внизу екрана буде значок з двома смайликами – відправити запит на підключення.

Якщо друг прислав запрошення – натиснувши на спливаюче повідомлення можна додати до його прямий ефір. Екран розділиться на дві частини, де в другій буде трансляція від гостя.

У налаштуваннях трансляції можна:

 • заблокувати одного глядача;
 • відправити «Помахати». У іншого користувача з’явиться повідомлення «@name помахав тобі»;
 • заблокувати отримання будь-яких коментарів;
 • заборонити доступ на додавання в трансляцію.
Читайте також:
Як видалити передплатників у Инстаграме - Легкий спосіб

Глядачі можуть переключитися з розділу «Прямий ефір» в Історії. Посилання на трансляцію можна надіслати другу, натиснувши на значок передачі повідомлення.

Помилки і проблеми при підключенні

Підключаючись до трансляції, користувач може отримати оповіщення: «Ефір зупинений».

Проблема виникає в таких випадках:

 • творець трансляції зупинив мовлення;
 • з’єднання з інтернетом нестабільно;
 • потрібно оновити версію мобільного додатку.

Якщо неможливо приєднатися в прямому ефірі, значить користувач заблокував можливість підключення. Ефір може не працювати, якщо не дотримані технічні вимоги.

Наприклад, версія Android нижче 5 Lollipop або об’єму оперативної пам’яті недостатньо для завантаження відео-файлу.

Опція подвійного ефіру недоступна для нових аккаунтів. Створюючи трансляцію на іншій сторінці, запросити нещодавно зареєстрованого одного не вийде.

Іконка з двома смайлами буде неактивною, а в розділі «Запросити гостя» — значок сірого кольору. Додати можна після підтвердження адреси електронної пошти і двох тижнів в соціальній мережі.

Неможливо приєднатися до прямого ефіру в Instagram

Ще одна причина, чому приєднатися до ефіру в Инстаграме неможливо – відсутня прив’язка до Facebook або підключений VPN. Останнє впливає не тільки на географічне положення, але і швидкість передачі даних.

Моя довідка - Корисні поради