Не заходить в Instagram з комп’ютера, а з телефону заходить: основні причини

Не можу зайти в instagram з комп’ютера – на які чинники звернути увагу і що зробити – питання, яке цікавить власників профілів соціальної мережі. У статті можна отримати відповіді на такі запити. Розказано, які «ремонтні» операції потрібно провести, щоб без проблем зайти в аккаунт. Якщо слідувати представленим у статті радам, можна виправити проблему самостійно. Не доведеться звертатися в підтримку через комп’ютер.

Не заходить в Instagram з компютера, а з телефону заходить: основні причини

Не можу увійти в Instagram з телефону

Якщо користувач не може авторизуватися в записі, варто звернути увагу на такі фактори:

 1. Неправильно введений логін і пароль. В якості логіна можна використовувати мобільний або пошту.
 2. Якщо персональна інформація не змінювалася, варто перевірити, не зламали чи аккаунт.
 3. ОС нерідко видає невідому помилку мережі.
 4. Підключення до іншої мережі або використання вбудованого в смартфон інтернету.
 5. Прояв технічного збою.
 6. Переповнення телефону кешем або тимчасовими даними.
 7. Використання старого варіанту ресурсу.

У масі ситуацій допомагає проведення оновлення инстаграмм. Але, якщо жоден з варіантів дає результату, рекомендується діяти за однією з наведених нижче інструкцій.

Пише «вибачте, сталася помилка»

Не заходить в Instagram з компютера, а з телефону заходить: основні причини

При наявності напису Вибачте не потрібно підозрювати злом аккаунта. Проблема може виникати після того, як людина повторив спробу ввести пароль кілька разів. Якщо код доступу забутий, не потрібно писати у підтримку – не можу увійти в instagram. Варто провести такі маніпуляції:

 1. На сторінці авторизації слід натиснути на кнопку Допомогу зі входом.
 2. Тут слід вибрати рядок для введення ника.
 3. З’явиться перелік з опціями. Потрібно вибрати відправку СМС на мобільний. Підійде варіант входу через сторінку ФБ.
 4. Залишається перейти на платформу і слідувати представленим підказок.

Якщо було обрано варіант з відправкою листа, нерідко воно не приходить. Потрібно перевірити папку спам. При відсутності повідомлення і в даному місці, варто перейти на варіант надісланого СМС на мобільний. В цьому разі проблем з авторизацією не виникає.

Щоб уникнути помилок при вході в подальшому, варто перестрахуватися. Ідеальним варіантом буде додати до ФБ. Це стане гарантією збереження фото, передплатників та іншого контенту.

Пише «невідома помилка мережі»

Одна з поширених проблем, чому не заходить в instagram. Слід виконати такі операції:

 • Вибирається опція Забули пароль. Вона знаходиться на сторінці входу;
 • Вводяться персональні дані – мобільний або ім’я користувача;
 • Натискається відправка посилання на вхід;
 • Здійснюється перехід по надісланої на пошту посиланням.

Чому втрачено доступ до профілю – це поширений питання. Діяти потрібно за поданою схемою. Якщо пройти авторизацію не виходить, усувати проблему потрібно з підтримкою.

Пише «Підозріла спроба входу»

Щоб обійти баг – підозріла спроба входу, можна діяти одним із способів:

 1. Оновлюється, видалити або завантажити крайню версію. Діяти тут потрібно через Плей Маркет або AppStore.
 2. Очищення зібраного кеша. Робиться це через розділ з налаштуваннями. Слід перейти в Усі додатки инсты. Вибирається опція видалення даних.
 3. Можна підключитися до VPN і знову зробити вхід.
 4. Допоможе вирішити проблему скидання настройок смартфона до заводських опцій.

Схем дії по виходу з ситуації, що склалася, існує багато. Якщо проблема спостерігається у інших користувачів, потрібно почекати, коли роботи по оновленню закінчаться.

Не заходить в Instagram з комп’ютера

Не заходить в Instagram з компютера, а з телефону заходить: основні причини

Неполадки і збій в процесі авторизації можна усунути з ПК. Поширеною ситуацією, чому не можу зайти в instagram, вважається забування пароля. У даному випадку користувач повинен зробити такі нескладні маніпуляції:

 • Натискається опція Забули пароль;
 • Вводиться правильна електронна пошта;
 • В надісланому листі виходить і відкривається посилання. По ній потрібно перейти.

Далі необхідно дотримуватися представленим підказок. Якщо подібні стандартні дії не призвели до позитивного результату, варто перевірити якість з’єднання мережі. Робити це можна одним з методів:

 1. Змінити місце здійснення входу.
 2. Спробувати увійти з іншого пошукача.
 3. Допоможе перезавантаження роутера, хоча це допомагає рідше.

Якщо жоден з перелічених варіантів не дав позитивного результату, можна судити про заборони підключень до мережі. Рекомендується перевірити параметри контролюючого доступу в Інтернеті. Мова йде про такі параметри, як файрвол, проксі, ВПН. У подібних випадках потрібно представити инстаграмм всі необхідні дозволи.

Що робити в такій ситуації?

Якщо не вдається увійти, варто відновлювати доступ далі. Після невдалих спроб можна припустити, що потрібно видалити З соціальної мережі зі смартфона. Після цього потрібно провести установку утиліти заново.

Подібна переустановка дозволить автоматично працювати ресурс. Проходить оновлення вбудованого програмного коду. При цьому відомості про користувача, базова інформація про програму не пропадають. Відбувається збереження у файловій системі гаджета.

Якщо після виконання даних маніпуляцій спроба входу не відбулася, можна перейти до наступних дій. Перевіряється якість мережі. Для роботи програми потрібно постійне з’єднання.

При його відсутності діяти потрібно через розділ з налаштуваннями. Тут перевіряється факт підключення до Wi-Fi. Можна використовувати мобільні дані. Як тільки з’являється з’єднання з інтернетом, варто спробувати ще раз.

Підводячи підсумки

Instagram – це корисна соціальна мережа. Працює професійний довідковий центр. Можна написати їм – вводжу дані і нічого немає. На сторінках порталу у розділі довідкового центру користувач отримає відповіді. Якщо власник облікового запису втрачає або забуває доступ до профілю, можна вибрати запропонований варіант дії. Яка із схем дасть позитивний результат.

Моя довідка - Корисні поради