Не завантажується історія в Instagram: основні причини і як видалити

Не завантажується історія в Instagram з різних причин. З подібною проблемою напевно стикався кожен инстаграмщик. Часто користувачі скаржаться, що в Instagram не вдається опублікувати історію, або не завантажуються сторіс інших людей. Подібні проблеми – не рідкість, особливо після виходу чергового оновлення програми. Пропонуємо розглянути найпоширеніші причини помилок і методи їх усунення.

Не завантажується історія в Instagram: основні причини і як видалитиНе завантажується історія в Instagram: основні причини і як видалити

Чому не вантажаться історії в Инстаграме

Є маса причин, чому не виходить завантажити сторіс. Найпоширеніші з них зводяться до наступного:

 1. Недостатня швидкість або якість інтернет-з’єднання. Якщо зв’язок у мережі слабкий або зовсім відсутній, то Stories не будуть відображатися або можуть різко пропадати. Для відновлення можна перепідключити Wi-Fi або інтернет, перезавантажити смартфон.
 2. Застаріла прошивка мобільного пристрою. За цим потрібно стежити, оскільки стара прошивка може привести не тільки до неполадок з Instagram, але і інших програм, так і самого телефону.
 3. Відкриті у фоновому режимі, додатки. Вони витрачають ресурси пам’яті смартфона, гальмують пристрій. В результаті Інста починає працювати з зависаннями, відмовляється показувати стрічку або Stories та ін.

Не завантажується історія в Instagram: основні причини і як видалитиНе завантажується історія в Instagram: основні причини і як видалити

Однозначно будуть виникати проблеми з роботою історій у власників телефонів зі старими версіями Андроїд, частіше додаток зовсім відмовляється працювати на подібних пристроях.

Навіть неправильно налаштоване час або дата можуть викликати конфлікт додатків, порушуючи їх працездатність. Що стосується чужих Stories, то іноді користувачі самі приховують їх, ось чому історія в Instagram не завантажується. Причин маса, тому треба індивідуально підходити до кожного конкретного випадку.

Що робити?

Перше рішення, яке приходить на розум, коли виникають проблеми з роботою програми на смартфоні, є перезавантаження.

 1. Перезавантаження пристрою – це рішення допомагає усунути виниклі неполадки, коли не вдалося відкрити історію в Instagram.
 2. Якщо перезавантаження не допомогла, то варто перевірити достовірність налаштування часу і дати, щоб виключити конфлікт.
 3. Перевірка оновлень. Якщо перед зникненням Stories було оновлення програми, то завантаження сталася з помилкою. Потрібно перевстановити програму, використовуючи безперебійне інтернет-з’єднання.
 4. Що робити, якщо історії не відкриваються. Перевірити працездатність програми на комп’ютері. Якщо на ПК подібних проблем немає, то можна користуватись Инстаграмом через нього.

Це тільки популярні вирішення проблем з доступністю сторіс в Instagram.

Чому Instagram не вантажить історії на комп’ютері

Інше питання, якщо фото і історія видаляється або не вантажиться на комп’ютері. Цьому може бути кілька причин:

 1. Stories доступні у всіх браузерах навіть без розширень. Але якщо проблеми виникли, то радимо встановити софт Chrome IG Story, тоді перегляд сторіс не викличе труднощів.
 2. Можливо, проблеми з браузерною версією програми. Рекомендується використовувати спеціалізоване додатка Instagram для Windows, яке містить повний функціонал, наявний в мобільній версії для айфон або андроїд.
Читайте також:
Автоматизація реклами ВКонтакте

Слідуючи простим рекомендаціям, проблеми з переглядом або завантаженням Instagram Stories можна швидко усунути.

Чому не публікується історія в Инстаграме

Инстаграмщики часто обурюються, чому не виходить опублікувати сторіс в Instagram. Подібним неполадок теж буває багато причин.

 1. Недостатня інтернет-швидкість або повна відсутність зв’язку. Для усунення потрібно перевірити мережу, перезавантажити джерело інтернет-зв’язку або перезапустити мобільний інтернет. На крайній випадок, варто дочекатися постійного інтернет-сигналу.
 2. Неполадки в роботі фотосоцсети. Часто з програмою виникають збої після оновлення версії. Для вирішення рекомендуємо перевстановити утиліту, завантаживши офіційну версію з AppStore або PlayMarket.
 3. Не працює сам Instagram. У подібній ситуації варто поцікавитися у інших користувачів, наскільки коректно у них працює Stories. Якщо в інших аналогічні труднощі, то потрібно почекати, поки працездатність буде налагоджена творцями.

Частою причиною відсутності доступу до сторіс виступає використання загальнодоступної Wi-Fi мережі або відмова в роботі роутера, навіть закінчився інтернет-трафік. Тому потрібно уважно підходити до вирішення питання.

Як видалити історію, яка не завантажується?

Якщо у инстаграмщика виникли складнощі з роботою сторіс, то крім оновлення програми і прошивки самого пристрою варто спробувати зайти в фотосоцсеть через комп’ютер.

 1. Спочатку запускаємо браузер.
 2. Шукаємо розширення, Chrome IG Story, встановлюємо.
 3. Заходимо на сайт Instagram, вбиваємо відомості, активируемся в обліковому записі.

Якщо доступ до Stories є, то можна продовжувати користуватися Инстой через ПК. Якщо ж історія не завантажується, то потрібно стерти публікацію. Як видалити подібні невдалі публікації. Для цього варто скористатися налаштуваннями дати та часу. Такий контент зберігається протягом доби, а потім сам піде. Але якщо хочете терміново позбавитися від нього, то потрібно перевести час на добу назад, тоді сторіс відразу піде автоматично.

Читайте також:
Як подивитися чорний список Инстаграме через комп'ютер і телефон

Не завантажується історія в Instagram: основні причини і як видалитиНе завантажується історія в Instagram: основні причини і як видалити

Дії розробників инстаграма спрямовані на покращення функціоналу соцмережі. Тому з кожним оновленням вони намагаються поліпшити продукт для користувачів, зробити його комфортним у використанні. Але подібні оновлення призводять до некоректної роботи утиліти, появу різноманітних помилок і недоліків, що потребують виправлення. Якщо проблема криється в самій фотосоцсети, то незабаром її усунуть самі розробники, адже це в інтересах творців. В інших випадках варто скористатися рекомендаціями вище. Тоді доступ до Instagram Stories знову відновиться.

Відео по темі:

Моя довідка - Корисні поради