Не працює звук в Инстаграме: на Андроїд і Айфоні, що робити

Звук в инстаграме не працює – з якої причини і що робити – питання, досить розповсюджений серед користувачів соціальної мережі. Це значно ускладнює використання ресурсу. Неможливо слухати, що кажуть у выкладываемом контенті. Складно переглядати відео в стрічці і в сторіс. У статті увазі представлені корисні поради, як відновити звук. Причини появи збою. Потрібно слідувати представленим у статті рекомендацій. Після можна повноцінно використовувати инсту.

Не працює звук в Инстаграме: на Андроїд і Айфоні, що робитиНе працює звук в Инстаграме: на Андроїд і Айфоні, що робити

Чому перестав працювати звук в Инстаграме?

Користувач стикається з відсутністю звуку в стрічці соціальної мережі. Потрібно виконати легкі і зрозумілі дії. Але перед цим вивчити причини появи несправності. Ось найголовніші з них:

 • Вимкнена опція звуку в смартфон або ПК. Буде потрібно активувати кнопку;
 • Відключені спеціальні Push-повідомлення в інсте. У подібному випадку потрібно зайти в аккаунт, викликати меню. Перейти в налаштування. Знайти відповідну вкладку. Тут слід включити оповіщення для подій, що відбуваються в соціальній мережі.

Якщо на руках у користувача Ксяоми або подібний пристрій, може бути активований нестандартний звук. В даному випадку його потрібно повернути на звичайний варіант.

Не працює звук в Инстаграме: на Андроїд і Айфоні, що робитиНе працює звук в Инстаграме: на Андроїд і Айфоні, що робити

 

Основні причини

Власники акаунтів стикаються з іншими причини зникнення звуку в соціальній мережі. Проблему потрібно усувати. Причин для її появи існує чимало. Слід розглянути популярні неполадки або неправильні налаштування:

 1. У інсте ролики запускаються після відкривання стрічки. Це зроблено для зручності користувача. Дозволяється моментально бачити, що розмістили користувачі. Якщо при відкритті відео, відзначається відсутність голосу, потрібно виконати кілька дій. Знайти на картинці значок з мікрофоном. Натиснути на нього. Зворотною дією голос ролика прибирається.
 2. Застарілий варіант програми суспільного ресурсу. Тут потрібно оновлення. Схема дії залежить від ОС пристрою. Діяти потрібно через Play Market або AppStore.
 3. При відсутності позитивного результату у процесі здійснення даних дій, потрібно перевірити звук на телефоні або планшеті. Регулюється подібна опція в стандартних налаштуваннях.

У масі випадків після виконання таких маніпуляцій проблема зі звучанням відео у соцмережі вирішується. Незалежно від того, чому не працює звук в инстаграме.

Чому в Инстаграме відео завантажується без звуку?

З відсутністю звуку нерідко стикаються користувачі ресурсу на ПК. Якщо проблема проявилася в веб-версії инсты, потрібно провести такі маніпуляції:

 • Браузер працює некоректно або застарів. Слід відкрити акаунт у браузерах Chrome, Opera або Firefox. Різні аналоги від Google не підійдуть. Не вийде повноцінно використовувати функції порталу;
 • Наявність несправних драйверів. Програми в подібному випадку працюють беззвучно. Щоб усунути збій, людині потрібно оновити ПЗ для материнської плати або для вбудованої карти. Користувачеві слід клікнути правою кнопкою миші на розділі Мій комп’ютер і перейти на сторінку з диспетчером пристроїв. У переліку встановлених приладів видно червоний хрестик. Це свідоцтво непрацюючої карти.

Якщо на ПК встановлено сучасний браузер, але немає звучання повідомлень, необхідно провести оновлення плеєра. Потрібно перейти на офіційний портал Adobe Flash. Вибирається відповідний варіант ОС. Активується Завантажити.

Не працює звук в Инстаграме: на Андроїд і Айфоні, що робитиНе працює звук в Инстаграме: на Андроїд і Айфоні, що робити

Вибирається пошуковик, де планується задіяти инсту. Тут варто звернути увагу на додатки додаткового характеру. Якщо немає необхідності використовувати антивірус, слід прибрати галочки. Після проведення завантаження важливо запустити спеціальний інсталяційний файл. Очікується закінчення інсталяції. Система запропонує закрити оглядачі в період перевстановлення.

Знову відкривається сторінка в мережі. Запускається відео. Якщо не працює звук в історіях instagram, можна судити про проблему в ноутбуці або ПК. Залізо варто перевірити на предмет пошкоджень. Але цю операцію бажано довірити фахівцям.

Пропав звук у Инстаграме на телефоні

Якщо проблема зустрічається на смартфоні, діяти потрібно в залежності від встановленої ОС і від того, чому вона виникла. Відсутність можливості зняти ролик з голосом або музикою часто ґрунтується на закритті доступу до мікрофону. При відсутності потрібного результату слід діяти за однією з поданих схем.

На Android

Власникам таких смартфонів потрібно виконати такі нескладні маніпуляції:

 • Здійснюється вхід в инсту;
 • Перехід у власний профіль;
 • Зайти в Параметри. Цей значок виглядає, як три розташовані вертикально точки. Потрібно натиснути на нього;
 • Повзунок слід перевести на пункт Звук вправо.

Після проведення подібної операції ролики програються і записуються з голосом або з музикою. Якщо результату немає, необхідно перевірити активність гучності на телефоні. Зробити це можна через налаштування в смартфоні.

На IOS

Якщо подібна проблема проявляється на пристроях даної ОС, в першу чергу слід перезайти в клієнт або провести його переустановку. Варіант дій у подібному випадку виглядає так:

 1. Відкривається розділ Параметри.
 2. Потрібно знайти вкладку Програми. Тут представлена інст. Потрібно натиснути на неї.
 3. У меню програма запропонує просто зупинити роботу. Можна видалити її, щоб вона пропадала.
 4. Слід вибрати видалення за допомогою натискання ОК.
 5. В App Store потрібно знайти соціальну мережу.
 6. У пошуку вводиться назва ресурсу. Натискається перше у переліку додаток.
 7. Активується Установка. Після цього завантаження здійснюється автоматично.
 8. Після завершення операції активується опція Відкрити.

Потрібно перевірити даний показник через налаштування. При успішному проведенні операцій користувач отримує крайній варіант утиліти. У ній виправлені всі помилки.

Гучність музики і відео на айфоне перевіряється через запуск ролика в стрічці або в історії.

Якщо не чути нічого після перезавантаження, можна судити про проблему в прошивці. В інших програмах буде простежуватися аналогічна несправність. При наявності позитивного результату варто зафіксувати суть проблеми. Щоб не стикатися з нею в подальшому, потрібно встановити автоматичне оновлення инстаграмм.

Чому немає звуку на відео в Инстаграме?

Причин відсутності звучання багато. Потрібно встановити їх, провести налаштування головних показників инсты. Відтворення дозволяється регулювати за допомогою вимикання та вмикання. Щоб провести активацію, слід торкнутися екрану в період програвання відео.

Далі рекомендується переміщати повзунок, вибрати комфортний рівень гучності. При необхідності вимкнути звучання процедура повторюється. Активувати відтворення дозволяється іншим способом. Для цього використовується клавіша, яка додає гучність. Робити її активної потрібно в процесі відтворення контенту.

Підводячи підсумки

Операції з встановлення і регулювання звуку виробляються легко і швидко. Для цієї мети потрібно уважно вивчити корисні поради в статті. Користувач ОС ios 13 або андроїд самостійно включить необхідні налаштування. Всі схеми дають можливість подарувати голос німого контенту.

Моя довідка - Корисні поради