Не можу зайти в Instagram, пише вибачте, сталася помилка: що робити

Не можу зайти в Instagram, пише: «вибачте, сталася помилка» — одна з виникаючих помилок у користувачів Instagram. Причин порушення процесу роботи існує кілька. Одна з найбільш поширених — втрата інтернет-з’єднання. В такому разі проблема не пов’язана з самою утилітою.

Не можу зайти в Instagram, пише вибачте, сталася помилка: що робитиНе можу зайти в Instagram, пише вибачте, сталася помилка: що робити

Що робити, якщо при вході сталася невідома помилка мережі в Instagram

Не варто панікувати, якщо утиліта раптово перестала запускатися. Не варто також намагатися самостійно змінювати настройки ОС пристрою Андроїд або Айфон. Досить слідувати інструкції, яка буде описана нижче для усіх типів пристроїв.

Проблема може полягати на стороні самого сервісу Instagram. Тоді помилка проходить трохи пізніше.

Що означає невідома помилка мережі в Instagram

Порушення роботи в результаті «невідомої помилки мережі» пов’язано зі збоєм підключення до фотосети з допомогою утиліти. Що може впливати:

 • Стара версія додаток. Слід перевірити останні оновлення розробника.
 • Невірно встановлені налаштування мобільного пристрою.
 • Раптова втрата інтернет-з’єднання або перевантаження мережі.

В одних випадках помилка зникає через кілька хвилин, якщо проблема пов’язана з інтернет-з’єднанням. В інших випадках необхідно докласти зусиль для відновлення роботи програми. Про виправлення помилки написано нижче.

Не можу зайти в Instagram, пише вибачте, сталася помилка: що робитиНе можу зайти в Instagram, пише вибачте, сталася помилка: що робити

Чому сталася ця помилка?

Дефект виникає в результаті нестабільної роботи серверів Instagram, ОС пристрою або інтернет-з’єднання. Також, можливо, при вході введено неправильні дані облікового запису (пароль, логін).

Як вирішити проблему?

Помилка усувається в залежності від пристрою користувача. Перед виконанням будь-яких дій рекомендується уважно прочитати інструкцію, після чого поетапно повторити описані дії. Не варто самостійно приймати рішення і змінювати налаштування.

Не можу зайти в Instagram вибачте, сталася помилка

Для відновлення входу в додаток Instagram існує кілька способів, які дозволяють вирішити проблеми. Нижче описані пункти для кожного пристрою.

На комп’ютері

Користувачі ПК рідше стикаються з даною помилкою. Найчастіше порушення процесу буває викликано нестабільною інтернет-з’єднанням. Існує кілька способів відновити з’єднання з мережею:

 • Перезапустити роутер, якщо інтернет-кабель підключений до нього. Якщо кабель безпосередньо підключений до комп’ютера, необхідно перепідключити його.
 • Зателефонувати провайдеру і докладно розповісти про проблему.
 • Відключити VPN і припинити процес роботи програм, пов’язаних з роботою VPN.

Якщо ж інтернет працює стабільно, слід перевірити введені дані (логін, пароль) в соціальній мережі. Також не виключено, що сервіс підданий збою серверів. Найчастіше дефект проходить через деякий час.

На телефоні

Проблема може полягати в збої ОС самого телефону. Наприклад, бета-версії містять у собі чимало помилок, які впливають на процес роботи пристрою. Раніше від цього сильно страждали володарі iPhone на iOS 13. Крім цього існують ще причини, які необхідно перевірити. Що робити, якщо Instagram видає помилку при вході? Про це нижче.

Андроїд

Що робити якщо Истаграм видає помилку при вході:

 • Підключення до мережі. Перевірити підключення до інтернету досить просто. Необхідно перевірити, як працюють інші додатки, що вимагають виходу в мережу. Якщо їх робота стабільна, збій пов’язаний з Instagram. Якщо ж всі встановлені утиліти припинили процес роботи, слід налагодити підключення до мережі (перезавантажити роутер, зв’язатися з провайдером і т. д.).
 • Невірно встановлений часовий пояс в налаштуваннях телефону. Налаштування можуть збитися в результаті порушення роботи самого пристрою. Перевірити їх можна наступним чином: «Налаштування» => «Дата і час» => «Часовой пояс», після чого вибрати свій часовий пояс. Також можна вибрати пункт «Часовий пояс мережі».
 • Відключити VPN з’єднання. Для цього необхідно зайти в «Налаштування» => розділ «Бездротові мережі» => «VPN» => Вимкнути.
 • Очистити кеш-дані. Кеш-дані — це все сміття, який формується самим додатком. Для очищення кешу необхідно зайти в Налаштування = > Програми => Вибрати Instagram => «Пам’ять» => «Очистити».
 • Порушення роботи у налаштуваннях оператора. Для цього необхідно зайти в «SIM-картки та мобільні мережі» => Вибрати SIM-карту з підключеним інтернет-з’єднанням => «Точки доступу (APN» => Перейти в налаштування оператора => «Протокол APN» => Вибрати «IPv4/IPv6» => Перезавантажити телефон.
 • Видалити додаток і завантажити заново.
 • Оновити додаток в офіційному інсталятор (PlayMarket або AppStore). Також рекомендується встановити дозвіл на автоматичне оновлення утиліти. Для цього слід: зайти (двокрапка не потрібно!!!) в «Налаштування» => «Оновлення програми» => Вибрати Instagram => увімкнути Автоматичне оновлення Instagram».

Не можу зайти в Instagram, пише вибачте, сталася помилка: що робитиНе можу зайти в Instagram, пише вибачте, сталася помилка: що робити

Айфон

Розробники регулярно випускають оновлення ОС, які рекомендується своєчасно встановлювати щоб уникнути можливих помилок. Щоб перевірити телефон на наявність оновлень, слід зробити наступне:

 • Зайти в розділ «Налаштування».
 • Обрати підрозділ «Основні».
 • Натиснути на «Оновлення ПЗ».
 • Завантажити та встановити всі оновлення.

Після встановлення всіх оновлень в Instagram помилка входу на Айфоне усунеться.

Моя довідка - Корисні поради