Не можу викласти історію в Instagram: можливі проблеми, що робити якщо вилітає

Завдяки одному з останніх оновлень користувачі отримали цікаву можливість ділитися цікавими моментами життя, не перевантажуючи основну стрічку у форматі Сторіс. З тих пір питання, чому не можу викласти історію в instagram, став актуальним і частим.Нижче будуть розглянуті основні причини і способи розв’язання проблеми.

Не можу викласти історію в instagram — вилітає

Причини неполадок у функціоналі сторіс найчастіше полягають в неполадках з боку користувачів соціальної мережі. При виникненні несправностей на серверах керівництво проекту поспішає повідомити користувачів і вирішити проблему максимально швидко.

Найчастіше користувачі стикаються з такими ситуаціями:

 • Історії не вантажаться з галереї;
 • Зникають з меню стрічки;
 • Вилітають при натисканні на кнопку відтворення.
 • Також крім технічних причин часто виникає неможливість перегляду сторіс друзів або, навпаки, передплатники не бачать вашого контенту. Це може бути пов’язано з помилково виставленими налаштуваннями приватності. В результаті вони не будуть запускатися в автоматичному порядку. Перевірити це можна, звернувши увагу на верхню частину стрічки. На відміну від активних приховані сторі не виділяються кольоровим кільцем, залишаючись сірими. Якщо користувач свідомо обмежив коло допущених до перегляду осіб, подивитися його сторіс через мобільний додаток без використання спеціального софту неможливо. Якщо ви самі приховали чиїсь історії, досить торкнутися аватарки людини, і утримуючи її, вибрати у випадаючому меню команду Показувати історії.

  Чому не виходить викласти свою історію в Isntagram

  Не можу викласти історію в Instagram: можливі проблеми, що робити якщо вилітає

  Багато користувачі пишуть в службу підтримки з проблемою «не можу викласти історію в instagram». Швидше за все, причина полягає в одній з наступних ситуацій:

  Старий телефон

  Сучасні смарфтоны дуже швидко застарівають як технічно, так і морально. В результаті потужний софт починає лагают, не підтримує функціонал в повному обсязі

  або взагалі не грузиться. Вихід один — купівля нового пристрою.

  • Неактуальна версія Instagram.

  Перевірити наявність оновлень можна у магазині додатків. Необхідно відвідати магазин додатків для конкретної ОС і перевірити наявність оновлень.

  • Застаріла прошивка телефону.

  Необхідно оновити Android або iOS до останньої версії.

  Проблеми в девайсі

  Збої на апаратному рівні (вихід з ладу відеокарти, процесора і т. д.) вирішуються шляхом звернення в сервісний центр.

  • Перебої з інтернетом.

  Якщо не виходить завантажити історію в instagram, варто перевірити стабільність з’єднання. Для цього треба відкрити браузер і перевірити, як інші сторінки завантажуються. Якщо інтернет не грузить, залишається тільки чекати, коли оператор усуне неполадку.

  • Перевантажені сервера.

  У цьому випадку необхідно почекати, коли спаде активність користувачів.

  Як вирішити цю проблему

  Більшість проблем, чому не виходить викласти історію в instagram і чому вилітає сам Инстаграмм, вдасться вирішити банальним оновленням мобільного додатку. Застарілі версії клієнта замінюються новими саме з метою уникнути таких проблем. В нових оновленнях регулярно допрацьовуються оптимізація і стабільність.

  Вильоти з історій також можуть бути пов’язані з браком оперативної пам’яті пристрою. Якщо задіяно відразу багато додатків та операцій, Instagram в цілому і Сторіс зокрема можуть вибиватися з-за надмірного навантаження.

  Не можу викласти історію в Instagram: можливі проблеми, що робити якщо вилітає

  Також слід перевірити чи вірно встановлено час і дата. Сторіс існують всього 24 години, тому навіть такий нюанс може мати вирішальне значення.

  Додатково варто переконатися в наявності вільного місця в смартфоні. Якщо є недолік внутрішньої пам’яті, програма навряд чи зможе функціонувати стабільно і вантажити історії. Правило стосується як Андройд, так і iOS. Перевірити наявність вільного простору можна у відомостях про влаштування.

  У частині випадків проблеми з вильотом з меню історій можна вирішити шляхом повної переустановки програми. В цьому випадку доведеться авторизуватися заново. Тому заздалегідь переконайтеся, що ви не забули логін і пароль від профілю чи маєте до них доступ.

  Часто проблеми з завантаженням історій пов’язані із застарілою прошивкою. До смартфонам на базі Андройд це відноситься менше. На подібних девайсах питання найчастіше вирішується перевстановлення Instagram і очищенням внутрішньої пам’яті. На «яблучної» продукції iOS 11 підтримують моделі п’ятого покоління і вище. Бажано встановити саме це оновлення. Тоді більшість проблем з лаганием Инстаграма зникнуть самі по собі.

  Моя довідка - Корисні поради