Не можу підписатися в Инстаграме на людину з телефону і комп’ютера: чому, пише дію заблоковано

Не можу підписатися в Инстаграме на людину – подібна проблема виникає у деяких користувачів соціальної мережі незалежно від часу реєстрації, типу аккаунта та інших факторів. Нижче ми розглянемо основні причини появи помилки, способи рішення.

Не можу підписатися в Инстаграме на людину з телефону і компютера: чому, пише дію заблоковано

Чому я не можу підписатися на людей в Инстаграме

Найчастіше проблема з підпискою виникає із-за ряду причин:

 1. Тимчасове блокування акаунту з-за зловживання користувача лайками, підписками і відписками від аккаунта.
 2. Застосування програм для накрутки передплатників і лайків.
 3. Тимчасові неполадки на сервері соціальної мережі.

З телефону

У разі, якщо ви не можете підписатися на аккаунт людини в соціальній мережі Instagram, спробуйте повторити дію через деякий час. Застосовані автоматичні санкції до акаунта знімаються через деякий час, в результаті проблем з підпискою виникати не повинно. Якщо за добу ви підписалися більш ніж на 1000 сторінок інших користувачів, надалі можна робити підписки можна буде тільки через добу.

Щоб уникнути повторного блокування надалі, слід дотримуватися рада правил:

 1. Використовуйте тільки один сервіс для накрутки передплатників і лайків. Подібні сайти знають алгоритми роботи соціальної мережі, тому ймовірність блокування знижена до нуля. При використанні декількох сервісів ліміти порушується, акаунти блокуються.
 2. Якщо ваш аккаунт заблокував, процедуру просування варто тимчасово припинити до моменту зняття всіх обмежень.
 3. Здійснюйте прив’язку до акаунта інших соціальних мережах (Фейсбук, Вконтакті тощо);
 4. До акаунтів, які постійно оновлюють контент і викладають нові пости в соціальній мережі більше довіри, блокування вони піддаються рідше.
 5. Обов’язково проведіть процедуру верифікації аккаунта – в налаштуваннях соціальної мережі вкажіть адресу електронної пошти і номер телефону.

З комп’ютера

Не можу підписатися в Инстаграме «Дія заблоковано» – це помилка при використанні декстопной версії соціальної мережі виникає через:

 • Використання роботів для збільшення кількості передплатників;
 • Використання програмного забезпечення для автоматичної накрутки, яке заборонено умовами соцмережі;
 • Додавання логотипу Инстаграма до своїх фотографій;
 • Неправильна відмітка користувачів на фото;
 • Публікація особистої і конфіденційної інформації – фото паспорта, банківської карти та ін.

Не можу підписатися в Инстаграме на людину з телефону і компютера: чому, пише дію заблоковано

Досить не порушувати зазначені правила, тоді помилка про блокування не буде висвічуватися при здійсненні підписки на інших користувачів.

Що робити в такій ситуації

Якщо що ви порушили правила роботи соціальної мережі, то для зняття блокування досить усунути провокуючі фактори. Тривалість дії блокування індивідуальна в кожному конкретному випадку, іноді обмеження з аккаунта знімають протягом доби, іноді блокування триває протягом 7 днів. Тривалість напряму залежить від серйозності порушень правил роботи соціальної мережі.

Щоб дізнатися, скільки ще залишилося до зняття блокування, достатньо виконати заблоковану процедуру передплати на рахунок іншої людини.

Зверніть увагу на те, що тривалість блокування може бути збільшена у разі, якщо після накладання санкцій користувач продовжує порушувати правила роботи соціальної мережі.

Існує кілька базових правил, які допоможуть вберегти запис від блокування з боку соціальної мережі. Так, не потрібно ставити більше 100 лайків протягом однієї години, робити більше 60 підписок. Ще одне правило – правильно прописуйте хештегі при публікації відео і фотографій. Не потрібно писати одні і ті ж слова кілька разів, одного тега буде достатньо, щоб на аккаунт прийшли зацікавлені люди.

Не можу підписатися в Инстаграме на людину з телефону і компютера: чому, пише дію заблоковано

Якщо були порушені серйозні правила соціальної мережі (образа інших користувачів, публікація неприйнятного вмісту тощо), користувач зазнає постійної блокування з обмеженням доступу до аккаунту. При постійній блокувати користувачеві необхідно самостійно зв’язуватися зі службою технічної підтримки для зняття санкцій.

Моя довідка - Корисні поради