NameTags — нова функція Instagram

NameTags — нова функція Instagram

У мобільному додатку Instagram тестується нова функція під назвою NameTags. Вона була розроблена відразу ж після впровадження портретного режиму Фокус з ефектом боке. А ви вже встигли оцінити нову фішку платформи?

Що ж означає «Іменна мітка» і для чого вона потрібна «простим смертним»? NameTags – це спеціальне зображення, за яким можна відслідковувати кожного користувача (якщо він його створив). Якщо пограти в асоціації, то NameTags трохи нагадує QR-код, тільки в профілі Instagram.

NameTags — нова функція Instagram

Нововведення дозволить безкоштовно просувати особистий аккаунт у соціальній мережі. І скільки б не існувало подібних способів, ще один ніколи не завадить! На даний момент NameTags тестується розробниками платформи. Поки що ви можете лише зрозуміти, як це виглядає, а також ознайомитися з деякими нюансами роботи. Так сказати, підтягнути теорію.

Тестування нової функції NameTags

Докладніше про те, як це працює. Один користувач створює зображення з QR-кодом. Інший користувач, щоб відстежувати попереднього, має можливість просканувати це фото допомогою камери в соціальній мережі.

На готовому зображенні буде відображатися особиста інформація инстаграммера. Тільки ті дані, які він вкаже на власний розсуд. У кінцевому результаті це буде нагадувати віртуальний бейдж.

Функція буде доступна всім користувачам популярної майданчики. Це нововведення відноситься до безкоштовних доробкам системи. NameTags – це чергова чудова можливість пропіарити свій персональний аккаунт в мережі. А це стане в нагоді не тільки знаменитостей, але і звичайним людям. Особливо за умови, що за це не доведеться платити.

Як працює NameTags

Функція NameTags активується після натискання спеціального значка. Він з’явиться незабаром, а поки що запасіться терпінням. Як буде виглядати іконка:

NameTags — нова функція Instagram

Що необхідно зробити далі? Коротка інструкція складається з таких пунктів:

  • Вибір фону;
  • Розміщення смайлів;
  • Або використання свого зображення з підбором фільтрів.

Так створюється унікальна «Іменна мітка» в Instagram. Збережіть зображення і поділіться ним зі своєю аудиторією.

Бета-тестування нової функції лише посилив інтригу серед инстаграммеров. Багато користувачів хотіли випробувати NameTags, однак протестована версія не дозволила створювати особисті підписи та сканувати мітки інших людей. Розробники запевняють, що впровадження NameTags відбудеться найближчим часом.

Моя довідка - Корисні поради