Налагодження та запуск реклами в сторіс Instagram самостійно

Реклама в соціальних мережах – зручний спосіб просування власних товарів і послуг. Але щоб зробити рекламу в Сторіс Инстаграма, користувачеві доведеться грунтовно підготуватися: визначити цільову аудиторію, скористатися макетами або зробити власний і запустити кампанію.

Аналіз аудиторії для реклами

У Инстаграме можна скористатися стандартним інструментом: рекламні кампанії або створити подію через Ads Manager в Facebook.

Другий варіант складніше, але краще в реалізації: налаштування Історії, показів, вибір цільової аудиторії і можливість контролювати просування.

Налагодження та запуск реклами в сторіс Instagram самостійно

Цільова аудиторія – найважливіший показник при запуску реклами. Це категорія користувачів, які побачать рекламу і можливо, скористається пропозицією.

Розрахунок виконується за такими критеріями: вік, соціальний статус, інтереси, фінансове становище, географічне положення.

Подивитися і підготувати аудиторію можна з допомогою таких сервісів і способів:

 • скористатися переглядом аудиторії в самому Instagram. У налаштуваннях знаходиться розділ «Статистика», де вказана підкатегорія: «Аудиторія»;
 • сторонні сервіси: PicaLitics, Minter iO, iconosqure.

При створенні рекламної кампанії, користувач може вибрати базу через TXT файл або скористатися стандартними налаштуваннями всередині Manager. У параметрах користувач може задати: віковий діапазон, стать, місця, мови, додати відразу кілька груп аудиторії.

Щоб самостійно спрогнозувати цільову аудиторію, власнику блогу потрібно знати:

 • зразкові інтереси і бажання своїх клієнтів. Подивитися за контенту, який зібрав найбільше відгуків;
 • вікова група. Від 18 до 25, від 30 років, до повноліття і універсальна, що охоплює всіх;
 • фінансові можливості і соціальний статус. Мами в декреті, молоді люди, підлітки, дорослі.

Налагодження та запуск реклами в сторіс Instagram самостійно

Після того, як цільова аудиторія визначена, можна переходити до налаштування рекламної кампанії.

Налагодження реклами в Сторіс

Головне – зв’язати сторінку Instagram з Facebook до того, як реклама буде запущена. Якщо профілі пов’язані, майданчиках для розміщення з’явиться: Стрічка і Stories. Але, щоб робити рекламу в Instagram Сторіс, користувач повинен заздалегідь створити бізнес-аккаунт.

Читайте також:
Аккаунт учасника в Instagram - що означає і для кого підходить

Тільки в бізнес-акаунті можна прив’язати сторінку з Instagram і налаштувати показ кампанії. Авторизувавшись в Facebook, потрібно перейти в «Створити сторінку», в правому меню знизу.

Щоб зробити рекламу в Сторіс для Инстаграма:

 1. Зайти у веб-версії Facebook – авторизуватись.
 2. У правому меню, знизу, розташована кнопка «Створити рекламу».Налагодження та запуск реклами в сторіс Instagram самостійно
 3. Соціальна мережа зажадає підключення до Instagram – підтвердити.
 4. Ввести назву підкатегорії, оголошення – перекине на сторінку з редагуванням.
 5. Вибрати в налаштуваннях потрібний профіль для просування, а праворуч – тип розміщення.

Також, Instagram запустив рекламу в Stories через кнопку: «Швидке просування». Функція знаходиться ще на стадії тестування, тому користувачам рекомендовані настройки тільки через AD Manager.

Зі створенням рекламної кампанії можуть виникати помилки: якщо користувач створював раніше, але не оплатив або профіль заблокований системою. Інформація з’явиться у статусі «Платежі», в розділі «Налаштування». Окрему увагу варто приділити зв’язці з Ad Manager, де інформація по аккаунту може відрізнятися.

У налаштуваннях можна додавати картинки і текстову частину. На попередньому перегляді видно розміщення публікації у соціальній мережі. Користувач може підібрати інший формат, але важливо, щоб він відповідав політиці Instagram: відсутність дискримінаційних висловів, відповідність параметрам висоти, ширини і ваги.

Запуск рекламної кампанії в Instagram

Для запуску рекламної кампанії користувач повинен переконатися:

 • зображення або відео відповідає вимогам. 1200х628 пікселів або 1,9:1;
 • рекламний аккаунт в Facebook створено;
 • сторінки зв’язані між собою;
 • рахунок поповнений і правильно встановлені параметри оплати.

Макети для реклами в Сторіс можна створити з допомогою «Креативний центр». Щоб запустити рекламу, потрібно перейти в розділ «Оплата» та вказати запитану сервісом суму. Крім оплати основного рахунку, користувачеві доведеться заплатити комісію у відповідності з вимогами.

Мінімальна ставка за створення реклами – 1 долар на добу, термін – 5 днів. Тобто, користувач витратить близько 5 доларів за просування, на ціну також впливає передбачуваний охоплення. Чим менше заявлено відвідувачів, тим менше ціна за один клік.

Читайте також:
Як видалити передплатників у Инстаграме одним кліком які підписалися на мене

Налагодження та запуск реклами в сторіс Instagram самостійно

Як налаштувати рекламну кампанію після заповнення полів, потрібно використовувати попередній перегляд і показ реклами в тестовому режимі. Таким чином, користувач побачить всі недоліки запущеної кампанії.

Як запустити рекламу:

 1. Перейти в Ads Manager – вибрати створену групу оголошень або публікацію.
 2. Перейти у «Правка» — Опублікувати.

Якщо при створенні виникли помилки – система сповістить користувача. Приміром, не було додано опис або ж відсутнє посилання на дію. Але в Stories буде не відразу опублікована, а відправлена на перевірку. Якщо при створенні враховувалися всі вимоги Instagram, користувачеві прийде відповідне повідомлення.

Шаблони і приклади реклами

Готові шаблони для реклами можна зробити за допомогою сервісів Canva і Crello. Макет – це заздалегідь підготовлений формат, доступний в Facebook «Креативний центр». Надалі, макет імпортують в публікацію та налагодження реклами.

Приклади реклами Сторіс в Инстаграме можна подивитися також в сервісах створення шаблонів.

Як в Canva зробити рекламу для Stories:

 1. Зайти на www.canva.com через веб-версію або скористатися мобільним додатком.
 2. Авторизуватися через Google або Facebook.Налагодження та запуск реклами в сторіс Instagram самостійно
 3. У налаштуваннях публікацій вибрати: «Історія Instagram».
 4. У бічному меню з’явиться доступні шаблони, а на полотні – інструменти для редагування.Налагодження та запуск реклами в сторіс Instagram самостійно
 5. Зберегти зображення на ПК.

Після – повернутися в «Креативний центр» і завантажити отриманий результат. Ліворуч буде показано попередній перегляд, встановлений за таймингу.

Власник сторінки може створити кілька макетів для реклами і використовуючи «Управління», публікувати їх в різний час. Але для кожної рекламної кампанії буде окрема оплата. Тому, соціальна мережа рекомендує створювати не поодинокий приклад реклами, а відразу кілька в каруселі.

У «Креативному центрі» доступні кнопки дій, які будуть показані під фотографією. Потягнувши за нижню рядок, клієнт буде перекинуто на вказаний творцем URL. Це може бути посилання на саму сторінку в Инстаграме, сайт або форму зворотного зв’язку.

Читайте також:
Не працює прямий ефір Инстаграме: на телефонах Андроїд і Айфон

Налагодження та запуск реклами в сторіс Instagram самостійно

В макетах для реклами в Сторіс можна брати картинки із пов’язаного аккаунта в Instagram, стокові або скористатися розміщеними на Facebook. Окремо завантажують шаблони, підготовлені заздалегідь.

Що ще потрібно знати – рекомендації

В процесі створення, користувач може помилитися з зазначеними даними, забути поповнити рахунок кампанії. Рекламний показ припиняється, а власнику сторінки регулярно приходять повідомлення.

Якщо, після видалення створеного макета реклами оповіщення продовжують надходити – звернутися в технічну підтримку.

Налагодження та запуск реклами в сторіс Instagram самостійно

Instagram запустив функцію просування Історій в самому додатку. При цьому, багато рекламодавців стикаються з помилками: не підходить формат, проблема з платежами або публікація була створена давно.

Як виправити помилку:

 • перейти в «Налаштування» — Кампанія і перевірити поточний стан рахунку. Поряд із заблокованим акаунтом буде стояти знак оклику;
 • формат зображення не походить. Спробувати сторонні сервіси створення шаблону;
 • час публікації. Щоб оновити дату створення зображення, досить відредагувати її у будь-якій з доступних додатків.

Також, потрібно уважно стежити за заповненням полів. Якщо запис пройшла модерацію і допущена до публікації – редагувати її не можна. Доведеться заново ставити просування і редагувати до початку розміщення.

Зробити рекламу в Сторіс Инстаграма можуть лише власники бізнес-профілів. Власнику сторінки доступні параметри: переходу, охоплення, цільова аудиторія.

Потрібно регулярно перевіряти стан фінансового облікового запису, щоб не відбулося списання за продовження рекламної кампанії. Внести кошти можна з допомогою PayPal або банківської карти міжнародного формату: Visa, MasterCard, СВІТ.

Моя довідка - Корисні поради