Накрутка Вконтакте: лайки, друзі, коментарі, передплатники груп і репости

У статті розглядається інструкція по самостійному просуванню сторінки або групи в соціальній мережі Vkontakte

Чи знаєте ви, чому одні сторінки успішно просуваються ВКонтакте, а інші – ні? Тоді давайте поговоримо про накрутці лайків, підписок, друзів і репостов ВКонтакте.

Працює накрутка ВКонтакте?

Важлива умова ефективності від накрутки різних соціальних сигналів це активність аккаунта, тобто максимально схоже на природне поведінка користувача, що здійснює накрутку.

Групи та сторінки, вміст яких постійно лайкають і репостят передплатники і учасники, найбільш популярні у рекламодавців (аудиторія спільнот з великою кількістю учасників і малою кількістю лайків та репостов, як правило, нецікава купують рекламу).

Накрутка корисна для нових спільнот, в групи із зовсім невеликою кількістю учасників, нові вступають не так активно. Крім того, для виведення спільнот в топ накрутка є найзручнішим інструментом.

Важливо, щоб співтовариство було цікавим, з регулярно оновлюваним контентом, різні конкурси, опитування та призи допоможуть у цьому. Цікавий контент підсилить ефект від покупки різних цільових дій в соціальних мережах.

Небезпечно накручувати ВКонтакте?

Все залежить від обсягів і віку групи. Для нової групи 50-100 нових учасників в день буде безпечним кількістю, надалі кількість вступаючих можна збільшити до 200.

Розкручені сторінки і групи дозволяють заробити:

 • розміщенням рекламних матеріалів;
 • публікацією сплачених постів;
 • продажем різних товарів і послуг;
 • реалізацією власного продукту.

Види показників

Друзі – користувачі, які взаємно підписані на сторінки один одного.

Лайки («Мені подобається») – значок у вигляді серця, що показує, скільки користувачів схвалили запис, фото, відео чи коментар.

Передплатники – люди, які підписалися на паблік або додалися в групу; також люди, які подали заявку в друзі, але користувач не прийняв заявку.

Репости («Розповісти друзям») – спосіб ділитися контентом (постами, відео, фото). Запис, яку репостят, можна розмістити на особистій сторінці в паблике або групі, а також відправити особистим повідомленням іншому користувачеві.

Види постів ВКонтакте:

Пости – безпосередньо сама запис з тією чи іншою інформацією: з текстом, фото, відео, посиланням і т. д.

Фото – фотографії можна розміщувати в альбомах і на сторінках, репостить.

Відео – аналогічно з фото, відеозаписи можна сортувати за альбомами, розміщувати на сторінці і репостить.

Пряма трансляція – нова функція ВКонтакте. Дозволяє вести стріми і отримувати грошову підтримку від глядачів.

Репости посилань з сайтів корисні для пошукового просування, так як є сигналом для пошукових систем про те, що сайт корисний для користувача.

Терміни ВКонтакте:

Група – співтовариство. Групи бувають відкриті (користувачі можуть вступати самі) і закриті (доступ за запрошенням).

Паблік – публічна сторінка. По функціоналу близька до групи, але на відміну від неї в паблік можна розсилати запрошення, як в групу.

Накрутка передплатників під ВКонтакте

Передплатники – це ваше все під ВКонтакте. Чим більше охоплення аудиторії, тим вище ймовірність знайти хорошого рекламодавця. Крім того, при пошуку груп або користувачів вище у видачі розташовуються ті сторінки, у яких більше передплатників або друзів.

Подивитися передплатників ВКонтакте можна прямо на сторінці користувача, групи або пабліка:

Накрутка Вконтакте: лайки, друзі, коментарі, передплатники груп і репости

А ось як можна дізнатися, скільки живих передплатників у співтоваристві ВКонтакте:

Накрутити самостійно передплатників можливо, але це довге і непросте заняття. Доведеться розсилати запити в друзі (обмеження – 50 запитів у добу) і запрошувати користувачів в групи (40 запрошень на день). Враховуючи, що не кожен прийме запрошення, придбати самостійно 1000 друзів або членів групи вийде через декілька місяців. Тому краще
користуватися сервісами: користувачі будуть охоче вступати в групи і ставати друзями, якщо побачать, що у сторінки велике число передплатників.

Накрутка лайків ВКонтакте («Мені подобається»)

Лайки ВКонтакте – це прояв активності користувачів. Ця активність потрібна, щоб показати, що сторінка (або група) жива, що користувачам подобається контент. Також лайки часто отримують для перемоги в конкурсах.

Лайки можна знайти скрізь: під аватаром користувача, під записами, відео та фото. Наприклад:

Накрутка Вконтакте: лайки, друзі, коментарі, передплатники груп і репости

Самостійно отримувати лайки складно. Доведеться завести багато фейкових акаунтів, або клянчити лайки у інших користувачів. І те, і інше вимагає колосальних витрат часу і сил, тому автоматичне підвищення кількості лайків через сервіси – найкраще рішення.

Накрутка коментарів під ВКонтакте

Якщо ви залишаєте можливість коментувати свою сторінку, паблік або групу, то коментарі там повинні бути. Але що робити, якщо ніхто з користувачів не наважується написати першим? Звичайно, імітувати бурхливу діяльність, щоб користувачі бачили, що група або сторінка жива, тут цікаво, тут є спілкування.

Коментарі під постом виглядають так:

Накрутка Вконтакте: лайки, друзі, коментарі, передплатники груп і репости

Самостійно генерувати коментарі ВКонтакте – це, як і у випадку з накруткою лайків, справа, яка самостійно не осилити. Писати коментарі самому собі – нерозумно. Краще скористатися сервісами, щоб коментаторами виступали інші користувачі.

Накрутка репостов Вконтакте

Репост – це дуже важливий параметр отримання популярності ВКонтакте. А для пабліка – це чи не єдиний (за винятком прямого одержання передплатників) спосіб привернути аудиторію.

Ось так виглядає кнопку репоста:

Накрутка Вконтакте: лайки, друзі, коментарі, передплатники груп і репости

Збільшувати кількість репостов поодинці майже неможливо, потрібно залучати до цього сервіси, притому такі, на яких репостом займаються не боти, а реальні люди. Від «живих» репостов набагато більше користі: з них приходять зацікавлені користувачі.

Програми для розкрутки аккаунта ВКонтакте


Програми – незамінні помічники в просуванні сторінок ВКонтакте. Чи ні?

Quick Sender

http://quicksender.ru/

Програма з великим функціоналом… але тільки в повній платній версії.

Переваги:

 • дозволяє отримувати будь-які показники;
 • обходить захисту і капчі ВКонтакте;
 • підтримує парсинг (вибір цільової аудиторії).

Недоліки:

 • безкоштовна версія малофункціональна;
 • платна версія коштує від 1300 руб.;
 • обліковий запис може бути забанений.

Viking Inviter

http://viking-studio.com/product/inviterplus

Непогана програма для отримання передплатників і друзів.

Переваги:

• додає в основному живих людей, а не ботів;

 • інтуїтивний інтерфейс.

Недоліки:

 • безкоштовна версія урізана;
 • платна версія коштує від 2700 руб.;

• не можна купувати лайки і репости.

БроБот

http://brobot.ru/

Зручна програма для залучення друзів, груп і лайків.

Переваги:

• безкоштовна версія не урізана у функціях;

 • проста для освоєння.

Недоліки:

• у безкоштовної версії можна працювати тільки з одним записом;

 • не підтримує піар репостов.

Розкрутка ВКонтакте за допомогою сервісів


Навіщо встановлювати зайве, якщо можна успішно просувати сторінку
ВК через сервіси?

SMOfast

https://smofast.com/

Сервіс пропонує накручувати все, що завгодно: лайки, репости, передплатників, віджети. Але потрібно виконувати завдання, вступати в групи і підписуватися на чужі акаунти, що займає неадекватно велику кількість часу. Або доведеться платити: 1 руб. – 1 лайк, 2,5 руб. – підписка, 2 руб. – репост, 1 крб. – додавання в друзі.

vLiker

http://vliker.ru/#/

Ще один сервіс із серії «ти мені – я тобі». Можна отримати будь-які показники, але не пропонує супроводу сторінок лайками та репостами. Можна не займатися рабською працею, а просто купити. Актуальні ціни: 1 руб. – лайк, 1 крб. – підписка, 1 крб. – репост, 1 крб. – додавання в друзі.

Cashbox

https://cashbox.ru/

Чесний сервіс: тільки живі люди, які не перетворяться в «собачок» та гарантія на виконання завдань вчасно. А це означає, що обліковий запис або паблік не буде заморожений адміністрацією ВК через підозри в некоректні методи розкрутки. Cashbox пропонує всі види просування для ВКонтакте: 0,13 руб. – 1 лайк, 0,9 руб. – підписка, 0,9 руб. – репост, 0,65 руб. – додавання в друзі.

Накрутка Вконтакте: лайки, друзі, коментарі, передплатники груп і репости

Довіртеся Cashbox – станьте власником пабліка-мільйонника!

Підсумок

Як бачите, розкрутка ВКонтакте – справа цікава. Але, яку б тактику просування ви не вибрали, пам’ятайте, що основа успіху в розкручуванні сторінки – це терпіння. Навіть з рекламою в інших пабликах та отриманням передплатників доведеться почекати, поки сторінка стане цікава рекламодавцям. І не забувайте про якість контенту: без нього залучити живих передплатників неможливо!

Моя довідка - Корисні поради