Накрутка в Instagram — чому небезпечно?

Накрутка в Instagram — чому небезпечно?

3 причини проти «сірих» Інста-сервісів

Використання сірих сервісів Instagram може призвести до ряду неприємних наслідків. З даної статті ви дізнаєтеся, чи виправданий цей ризик. Що може статися?

Втрата доступу до особистого профілю

Авторизація на сторонньому сервісі передбачає введення особистих даних. По суті, ви самі передаєте конфіденційну інформацію зловмисникам – логін (або адресу електронної пошти) і пароль. І не варто дивуватися, якщо ваш аккаунт швиденько приберуть до рук.

Тіньовий бан/падіння обхватів

Instagram може запросто визначити користувачів, які вдаються до накруток і інших нечесних методів просування профілю в мережі. За будь-яке порушення правил юзеру загрожує покарання. І якщо вам пощастить уникнути повного блокування акаунту, то тіньовий бан ніхто не відміняв.

Втрата статистики

Припустимо, ви використовували сірий сервіс для збору статистичних даних про особистій сторінці і не тільки. Instagram робить все можливе для того, щоб такі сервіси канули в Лету. І коли вибраний вами сервіс перестане працювати, всі дані будуть втрачені. А ось збір нової статистики на іншому сервісі почнеться з моменту підключення. Ви ризикуєте втратити багато чого.

«Сірий» сервіс. Що це таке?

Подібні сервіси функціонують через приватне API Instagram. Іншими словами, вони лише роблять вигляд, що є офіційним додатком для аудиторії популярної майданчики. Щоб почати роботу з сервісом, потрібно ввести логін і пароль. Новачок благополучно введе особисті дані для авторизації, вважаючи, що все безпечно. Але це не так.

Як визначити «сірий» сервіс? Зверніть увагу на його функціонал:

 • Массфолловинг, масслайкиг та інші автоматичні дії;
 • Робота з Direct на ПК;
 • Відкладений постинг;
 • Аналіз на ботів;
 • Вивантаження фоловерів.

Запам’ятайте ці пункти. Якщо ви помітите хоча б один з них, будьте певні – перед вами «сірий» сервіс. На деяких зарубіжних сервісах дійсно наявна автопостинг, і він є безпечним для вашого облікового запису. Однак у Росії таких сервісів не знайти.

У кожного инстаграммера залишається право вибору:

 • Віддати перевагу автопостингу та іншим зручним функцій, піддаючи особистий аккаунт великому ризику;
 • Проводити дії самостійно. Ви витратите більше часу, але будете повністю впевнені в безпеці свого профілю.
 • Використання «сірих» сервісів не залишиться таємницею для Instagram. За порушення внутрішніх правил системи вам може загрожувати тіньової бан.

  Замість «сірих» сервісів рекомендується використовувати дозволені інструменти. Їх функціонал нічим не гірше!

  Як обчислити безпечні сервіси

  «Білі» сервіси функціонують через Фейсбук. Можливо, комусь це здасться занадто складною схемою, але правила однакові для всіх. Увійдіть у Facebook, щоб почати роботу.

  Накрутка в Instagram — чому небезпечно?

  Дозвольте Facebook передачу даних про вашій сторінці сервісу.

  Накрутка в Instagram — чому небезпечно?
  Накрутка в Instagram — чому небезпечно?

  Потім Фейсбук передає сервісу токен (спеціальний ключ) для запиту особистих даних користувача. Ви вводите логін і пароль, але ця інформація залишається недоступною для самого сервісу.

  Вище зазначені кроки, які характерні всім білим сервісів. Якщо таких не пропонувалося, ви маєте справу з шахрайським проектом.

  Що робити, якщо ви неодноразово використовували сірі сервіси?

  Напевно знайдуться ті, хто за місяці і навіть роки використання «сірих» сервісів не відчував ніяких труднощів. Так чому б не користуватися зручним функціоналом? Ви повинні розуміти, що сервіс може «зникнути» в будь-який момент. Instagram старанно бореться з подібними проектами.

  Припустимо, повне блокування вам не загрожує. Однак тіньовий бан не дасть заробляти пристойні гроші. Охоплення впадуть в рази. Якщо з цією сторінкою пов’язаний ваш бізнес, а не просто lifestyle, то використовувати «сірі» сервіси – це все одно що сидіти на пороховій бочці.

  Моя довідка - Корисні поради