Накрутка переглядів в YouTube (Youtube)

Накрутка переглядів в YouTube (Youtube)

У даній статті ми спробуємо розібратися, яку роль в просуванні відіграє накрутка переглядів в YouTube, і які методи використовують користувачі мережі.

Ще не так давно цим «трюком» грішили власники нових каналів. Це могли бути звичайні люди, що створюють аматорський контент. Вони прагнули наростити первісну аудиторію і підвищити активність передплатників. Вони гналися за лайками, репостами і коментарями. І зовсім не факт, що за цим стояли грандіозні плани. Так, баловство заради реалізації скромних амбіцій.

На сьогоднішній день можна сміливо заявити про те, що накрутка переглядів Ютуб стала нормою навіть для великих компаній і брендів. Це незамінний інструмент для розкрутки в різних соціальних мережах. І якщо подібні методи потрапляють в «загашнику» професійних підприємців, то це багато про що говорить.

Накрутка переглядів відео на Ютубі — для чого?

Перегляди – це так званий показник якості і придатності контенту. Чим більше переглядів, тим позитивніше це позначається на завойовує популярність відеоролику. Сумніваєтеся в цьому?

Тоді згадуйте, як самі реагуєте на контент з безліччю лайків. І часто дивіться ролики, які нікому не подобаються? Користувачі не люблять витрачати час на розчарування і «шлак», тому довіряють думці більшості. Якщо відео дивляться, значить, воно дійсно містить щось цікаве, корисне і захоплююче.

Якщо фолловери активно оцінюють відео в перші години після його розміщення на каналі, контент може стати трендовим. В цьому випадку система почне просувати його далі. Тут діє принцип «сніжної грудки». Успішні компанії витрачають величезні бюджети на просування контенту на популярному відеохостингу, бо прагнуть до самого «солодкого» результату.

На підмогу користувачам приходять різні сервіси в Інтернеті, на яких розміщуються рекламні завдання. Хтось вкладає в це особисті кошти, а хтось – отримує додатковий дохід шляхом їх виконання.

Не можна не згадати і про внутрішній пошук системи. Чим більше переглядів набирає відео, тим вище його конкурентоспроможність в ніші. На YouTube можна зустріти десятки, сотні і навіть тисячі схожих матеріалів. Кожне відео займає своє місце в загальному рейтингу. І ось тут починається справжня гонка за лідерство. Всі хочуть опинитися на вершині, але на одній лише удачливості далеко не виїхати.

Давайте розглянемо, яким чином можна підвищити ключові показники на Ютуб.

Сервіси для накрутки Youtube (YouTube)

Як вже говорилося раніше, накрутка переглядів відео на Ютубі може здійснюватися за допомогою спеціальних бірж із завданнями для звичайних користувачів. Юзер виконує певну дію і одержує за це грошову винагороду. Найпоширеніші завдання: поставити лайк, написати коментар підписатися на канал, переглянути відеоролик до кінця.

Бувають навіть випадки, коли видеоблогеры добровільно замовляють дизлайки собі на канал. Вони роблять ставку на чорний піар. З одного боку, це великий ризик. З іншого боку, на війні всі засоби хороші. Накрутка переглядів Ютуб купити доступна всім бажаючим.

Замовник поповнює внутрішній баланс, щоб купити накрутку переглядів на YouTube. Якщо немає бажання або можливості витрачати на це свої гроші, їх можна заробити аналогічним шляхом. У цьому випадку замовник тимчасово стає виконавцем. Коли потрібна сума накопичена, амплуа на сервісі змінюється назад. До цієї можливості вдаються багато людей.

Щоб вибрати оптимальний сайт для накрутки переглядів на YouTube, рекомендується порівняти вартість даної послуги на різних сервісах.

Платна накрутка переглядів на YouTube:

 • Cashbox.ru – на цьому сервісі працює багато виконавців, тому виконання завдань протікає швидко.

  Займає першу сходинку в рейтингу, оскільки є найбільш бюджетним варіантом серед сервісів високої якості.

 • Vktarget.ru – тут можна замовити накрутку для різних соціальних майданчиків.
 • Qcomment.ru – цей ресурс можна назвати дешевим, однак на те є свої підстави. Тут працюють відповідальні користувачі. Скільки коштує накрутка переглядів на YouTube? Вартість 1 перегляду варіюється від 5 до 15 руб.

Інші сервіси:

 • Soclike.ru
 • Vkmix.com
 • Socgain.com
 • Like4u.ru
 • Ytuber.ru
 • Prospero.ru
 • Seosprint.net
 • Vto.pe

Окремо звертаємо вашу увагу, що тут можна переглянути: всі сервіси накрутки переглядів Youtube (YouTube) — з відгуками, характеристиками, вартістю та іншими важливими параметрами.

Ви ознайомилися зі списком сайтів, основною перевагою яких є дешева накрутка переглядів на Youtube і не тільки. Якість наданої послуги може різнитися. Переходимо до сайтів іншого виду.

Накрутити живі перегляди Youtube (YouTube)

Припустимо, ваш канал на відеохостингу вже здобув популярність і вийшов на новий рівень. У цьому випадку ризик може бути невиправданим. Своє «дітище» не захоче втратити жоден адекватний чоловік. При цьому відмова від накрутки може призвести до великих втрат іншого характеру. Як же бути в такому випадку? Вам потрібні живі перегляди YouTube купити. Для цього можете самостійно пошукати гідні і перевірені ресурси на просторах Всесвітньої павутини», або скористатись нашою наступною рекомендацією.

Накрутка реальних переглядів на YouTube – це те, чим славиться сайт Cashbox.ru. Він стане прекрасним помічником, як для новачка, так і для досвідченого користувача.

Користувач замовляє послугу «накрутка живих переглядів на YouTube». Що він одержує взамін:

 • Протягом першої години буде виконаний основний обсяг дій. Строк на живі перегляди Ютуб: 24 години.
 • Лічильник системи і аналітика сервісу позитивно відреагують на перегляди з утриманням YouTube. Стало бути, сайт забезпечує якісне виконання завдань.
 • Накрутка переглядів Ютуб живими користувачами є абсолютно безпечною для вашої каналу. Ви можете не переживати про те, що його заблокують.
 • Примітно, що деяких юзерів бентежить цінова політика даного сервісу, оскільки всі «дешеве» асоціюється у людини з чимось поганим. На конкретному прикладі це зовсім не так!

  Сервіс не женеться за наживою, а намагається знайти якомога більше постійних клієнтів. І їм це вдається сповна, оскільки накрутка візуальних переглядів на YouTube користується величезною популярністю. Нехай вартість накрутки вас не бентежить. Сайт працює чесно і має бездоганну репутацію.

  Де замовити послугу «накрутка годин переглядів на Ютуб» і багато іншого? Для цих цілей створені сервіси нативної реклами. Вони також певною сполучною між рекламодавцями і користувачами соціальних мереж.

  Як це працює? Ви розміщуєте на сайті нове завдання з додаванням посилання на потрібний контент. Користувач розміщує цей ролик (або інший матеріал) в особистому профілі.

  Де замовити/заробити?

 • Cashbox.ru
 • Seedmotion.com
 • Seedr.ru
 • Як бачите, отримати живі перегляди YouTube і перегляди з утриманням Ютуб не так вже складно.

  Безпечна накрутка переглядів на Youtube

  Ви повинні розуміти, що позитивний результат може забезпечити тільки безпечна накрутка переглядів на YouTube. Але чи всі онлайн-сервіси працюють чесно? Звичайно ж, це не так! Інтернет кишить різними «Шарашкиными конторами», і заперечувати це безглуздо. Ваше завдання – зуміти відрізнити гідний і «прозорий» ресурс від шахрайського проекту. Для цього досить вдивитися в деякі деталі. Давайте розглянемо ці нюанси докладніше.

  На що звертати увагу при виборі сайту, якщо користувачеві знадобилася накрутка переглядів каналу YouTube?

 • Зверніть увагу на зміст сайту і його оформлення. Ви бачите безграмотний текст і дизайн від п’ятикласника Іванка із ЗОШ №65? Мабуть, це не кращий варіант для замовлення послуги. Якщо ресурс викликає невеликі сумніви, пошукайте відгуки в Інтернеті.
 • Чудово, якщо обраний вами сервіс співпрацює з авторитетними платіжними системами (WebMoney та інші). Вони перевіряють законність діяльності сайтів і ніколи не зв’язуються з сумнівними проектами, оскільки дорожать своєю репутацією.
 • Хороші сервіси завжди дають користувачам гарантії. Приміром, вони обіцяють ту або іншу компенсацію при неналежному виконанні завдань. Якщо подібна інформація не розміщена на увазі, зверніться з цим питанням в техпідтримку. Робіть висновки тільки після отримання відповіді. Накрутка переглядів на Ютубі онлайн не спустошить ваш гаманець до самого дна, але це не привід давати шахраям шанс. Будьте пильні!
 • Припустимо, умови роботи сервісу вам сподобалися. І вам як і раніше потрібна накрутка переглядів на YouTube онлайн. У цьому випадку рекомендується створити тестовий замовлення (на мінімальну суму). Це дозволить зробити остаточні висновки про роботу сайту.
 • Моя довідка - Корисні поради