Накрутка переглядів в Инстаграме – платні і безкоштовні способи

Instagram – соціальна мережа, яка користується високою популярністю серед любителів погортати у вільний час стрічку активності передплат, дізнатися по – швидкому зіркові новини, які вийшли новинки, що модно носити, список можна продовжувати довго.

Крім фотографій, багато блогери, популярні спільноти заливають в свій контент відеоролики тривалість не більш 30 секунд. Чим більше переглядів, тим вище популярність ролика, а відповідно і аккаунта, який його опублікував. Просування акканута дуже довгий і трудомісткий процес, якщо використовувати тільки внутрішні інструменти мережі instagram. Щоб швидше розкрутити свою сторінку і збільшити кількість заповітних цифр під відео, вдаються до допомоги сторонніх сервісів, сайтів і додатків. Які накручують не тільки лайки і передплатників, але і перегляди відео.

Для чого накручують лайки і передплатників все знаю і як це зробити теж всім відомо. Ми постараємося розкрити, як можна глибше для чого потрібна накрутка переглядів відео в инстаграме, і які способи реально використовувати без шкоди для своєї сторінки.

Накрутка переглядів в Инстаграме   платні і безкоштовні способи

Навіщо накручувати перегляди

Щоб розкрутити свою сторінку в instagram, необхідно не лише працювати на залучення нових передплатників, але на збільшення переглядів і лайків на опубліковані вами відео. Накрутку переглядів в инстаграме варто робити в таких випадках:

  • Якщо просуваєте свій профіль для подальшого заробітку.
  • Якщо хочете, щоб у підписаних на вас людей склалося враження популярності вашого контенту. Чим більше відміток сердечок на ваших відео або переглядів, тим швидше і охочіше на вас будуть підписуватися інші користувачі;
  • Якщо хочете просто бути першим у своєму оточенні, потішити своє самолюбство.

Увага! Велика кількість переглядів може вивести ваш аккаунт в розділ топ, тоді це підвищить увагу до вашого профілю і приверне нових передплатників цільової аудиторії.

Щоб потрапити в розділ рекомендовано, ваш відеоролик повинен набрати по можливості максимальну кількість переглядів. Потрапляючи в рекомендації, ваш відеоролик забезпечить приплив нової цільової аудиторії. А найголовніше це будуть живі коментарі та живі передплатники. Тому що від ботів результативність не буде довговічною. Щоб кожен цікавиться міг дивитися ваші відеоролики, профіль повинен бути відкритим. А контент цікавим, яскравим і підкреслює індивідуальність вашої сторінки.

Читайте також:
Продаваний пост в Інстаграм: як написати (ТОП-12 способів) + 7 фішок

Платні та безкоштовні способи накрутки

Накрутка переглядів історії в instagram існує платна і безкоштовна. Ми розглянемо способи накрутки переглядів відео і їх відмінність один від одного. Щоб накрутити цифри під відео, необхідно буде скористатися спеціальними сервісами накрутки.

Почнемо з платних способів збільшення кількості переглядів. За певну плату сервіси протягом місяця працюють автономно. Відкриває наш список всім відома програма Doinsta. Програма хороша тим, що від вашого імені виконує всі дії, які спрямовані на просування. Вона підвищує інтерес до вашої сторінці, живі, підписані на вас профілі і ще не підписані, будуть ставити лайки, писати коментарі та ділитися ним. Перевага даного сервісу три тестових дні, які надаються безкоштовно. Потім пройдіть процедуру реєстрації, налаштовуєте програму під себе, вказуєте акаунти суперників, оплачуєте місячну вартість вище 1000 рублів і чекаєте результат. Програма здатна працювати без вашої активної участі, передбачена автоматична накрутка в instagram.

Zengram – сервіс платний, але має найдовший тестовий режим 5 календарних днів. У тестовому режимі абсолютно безкоштовно instagram можна накрутити передплатників, лайків і звичайно переглядів. Виключає, а точніше блокує бани, з усіх можливих сервісів, залучає тільки живих передплатників в найкоротші часові терміни. Функціонал однаковий ще з однією програма Pamagram. Ставлять взаємні лайки, відповідають на залишений під вашою публікацією коментар. Але у Pamagram немає тестового періоду. Послугами онлайн сервісу може скористатися будь-який бажаючий. Вартість за весь року становить близько 5 тисяч рублів, а в місяць близько 500 рублів.

З допомогою онлайн сервісу весь процес відбувається набагато швидше і якісніше, тому що залучається в основному тільки цільова аудиторія.

Накрутка переглядів instagram без реєстрації на якомусь сервісі і безкоштовно, можлива тільки з внутрішніми інструментами соціальної мережі. Наприклад, використання в описі публікації хэштегов. Таким чином, ваша публікація відразу потрапляє в певну категорію і це полегшує її пошук. У хэштегах, бажано використовувати популярні слова. Також залучити інтерес до нового відео можна, розмістивши його в сториз і з закликом рекомендувати його всім до перегляду.

Читайте також:
6 потрібних реквізитів для Інста-блогера
Моя довідка - Корисні поради