Накрутка переглядів в Инстаграме: додамо собі популярності

У соціальних мережах є кілька показників популярності, популярності: лайки, коментарі, передплатники. Коли мова йде про відеороликах, це, звичайно, перегляди. В Instagram навіть не показується кількість позначок «Мені подобається» — передплатникам відразу показується цифра, що означає те, скільки чоловік подивилися ролик. Поговоримо про таку річ як накрутка переглядів в Инстаграме.

Які перегляди можна накрутити в Инстаграме?

Де взагалі існують перегляди в Інсте? Звичайно, можна було б порахувати і публікації, адже в статистиці по посту є така метрика. Але ми будемо вважати виключно ролики. Список буде досить великий:

 1. Історії.
 2. Відео.
 3. Трансляції.
 4. IGTV.

Накрутка переглядів в Инстаграме: додамо собі популярності

Саме тут кількість показів має важливість. В інших розділах контенту сторінки куди важливіше буде охоплення.

4 онлайн-сервісу для накрутки переглядів

Накрутка переглядів потенційними рекламодавцями і передплатниками у Інсте сприймається менш підозріло, ніж лайків та коментарів. Однак, не на всіх сервісах є можливість накручувати на відео.

Ось список сайтів, які зможуть нас виручити:

 1. Likemania. Тут ми можемо розкрутити відео та історії. Зрозуміло, це буде не безкоштовно. 500 переглядів відео буде коштувати 80 рублів, а історій – 85. Причому, коли йдеться про video, можна вибрати, живі користувачі будуть або боти.
  Накрутка переглядів в Инстаграме: додамо собі популярності
 2. Socelin. Сервіс працює так само, як і попередній. Цінник тут, правда, вище. Розкрутити відеоролик на 500 показів буде коштувати або 400, або 250 рублів. Чому так? Коли я дивлюся на сайт з браузером в повноекранному режимі, ціна коштує 250 рублів. Коли зміщують його вліво, на половину екрану, цінник різко підскакує. Не знаю, з чим це пов’язано. Однак, це цікаво. Я ніколи ще не зустрічала такий баг. З Історіями все краще – стільки ж показів обійдеться в 260 рублів.
  Накрутка переглядів в Инстаграме: додамо собі популярності Накрутка переглядів в Инстаграме: додамо собі популярності
 3. Soclike. А тут ми можемо розкрутити IGTV. Тут накрутка переглядів в Инстаграме обійдеться в 250 рублів за тисячу.
  Накрутка переглядів в Инстаграме: додамо собі популярності
 4. Ad-social. Тут накручувати покази в Instagram в прямому сенсі не вийде – немає такої опції. Можете використовувати лайфхак, нехай і досить сумнівний – вставити URL «цілі» і замовте лайки на ролик. Але краще все-таки піти на сайт, в якому є спеціальна функція.
Читайте також:
Як дивитися приховані історії в Инстаграме: покрокова інструкція

3 сервісу комплексного просування, де можна накрутити перегляди

Сервіси комплексного просування дуже часто спливають у пошуку, коли ви хочете знайти підходящий інструмент для Instagram. Чи можна з їхньою допомогою розкрутити відеофайл? У якомусь сенсі, так. Ці сайти дозволяють показати ваш обліковий запис цільової аудиторії. Якщо контент їх зацікавить, вони, звичайно, не тільки підпишуться, але і будуть дивитися пости. Вже останні точно глянуть. Тому, якщо хочете з допомогою таких інструментів отримати покази, залиште ролики в верху сторінки. Загалом-то, це – щось на кшталт лайфхака. На даний момент немає спеціального сайту, який буде називатися якось ніби Mir prosmotrov Instagram. Сайти комплексної розкрутки ніколи не були повністю безкоштовними.

У будь-якому випадку, перейдемо до конкретних інструментів:

 1. Zengram. Це хороший сайт, який має значну клієнтську базу. Вартість послуг 699 рублів в місяць. Працює, як і аналоги, з допомогою масових дій – масслайкинга, массфолловинга і так далі.
  Накрутка переглядів в Инстаграме: додамо собі популярності
 2. Tooligram. Тут є як хмарний сайт, так і програма. Що віддати перевагу, вирішуйте самі. Сайт обійдеться в 199 рублів на місяць, прога – у 1199.
  Накрутка переглядів в Инстаграме: додамо собі популярності Накрутка переглядів в Инстаграме: додамо собі популярності
 3. Funinsta. Є різні пакети. Нам допоможе швидше той, який включає «Підтвердження». Він обійдеться в 790 рублів за місяць, можна буде підключити тільки 1 аккаунт. Також під кнопкою «Доп. Послуги» можна знайти блок з накруткою. Тут 1000 показів ролика буде коштувати 299 рублів.
  Накрутка переглядів в Инстаграме: додамо собі популярності

Варто накручувати перегляди?

Звичайно, коли людина хоче придбати у вас рекламний пост, в першу чергу він дивиться не на кількість показів, а на охоплення. Однак, якщо в цілому статистика сторінки доступна тільки вам, то інформація про те, скільки разів люди бачили ваше відео, відкрита – замість лайків під постом написано число переглядів. Так що, накрутка переглядів відео в Instagram допоможе привернути увагу потенційних рекламодавців.

Читайте також:
Що таке слайдер эмоджи Instagram та як його використовувати?

 

Розкрутка ж історій може допомогти лише в тому випадку, якщо вона стабільна, для того, щоб підняти вартість реклами в сториз. Або просто для того, щоб відчути себе важливими.

Скільки потрібно накрутити переглядів, щоб вийти в ТОП?

На відео, як і на публікації з фотографіями, поширюються одні й ті ж правила для виходу в ТОП у видачі по хештегу. Тому важливо не стільки їх кількість, скільки динаміка зростання. У ТОП потрапляють ті пости, лайки, коментарі, охоплення і покази яких різко підскакують. Тому загальною кількістю морочитися не варто.

Накрутка переглядів в Инстаграме: додамо собі популярності

Ліміти на накрутку переглядів

Шахрайство з роликами щодо безкоштовно, тому що яких-небудь обмежень на нас не накладено. Та це було б і нерозумно, адже Ютуб не ставить за рамки того, скільки годин відео нам можна дивитися і скільки переглядів ми можемо набрати. Так що, бана або пессимізації трафіку можна не чекати.

Накрутка переглядів історії в Инстаграме – не таке вже й корисне заняття. Єдине, чим вона може допомогти, на мій погляд – якщо запускати її регулярно, можна буде дорожче продавати рекламу в сториз. Відео в цьому плані куди краще – це щось на зразок аналога публічної статистики, щоб справити враження на майбутніх рекламодавців. Але в цілому ці цифри в статистиці не особливо важливі. Так що, накручувати чи ні, вирішувати вам.

Запитання наших читачів

Накрутка переглядів в Инстаграме: додамо собі популярності#1. Чим може допомогти велика цифра під відео?

Це – свідчення для потенційних рекламодавців, що є сенс як мінімум запитати у вас скріншот статистики. Так що, роль у цього виключно декоративна.

Накрутка переглядів в Инстаграме: додамо собі популярності#2. Сервіси накрутки або комплексного просування? Що вибрати?

Читайте також:
Безкоштовні лайки в Инстаграме

Друге, тому що, якщо ви пустіть гроші на такі сайти, то отримаєте цільову аудиторію, яка потім регулярно буде дивитися сториз і відео.

Накрутка переглядів в Инстаграме: додамо собі популярності#3. У чому небезпека використання таких інструментів?

Бана ви, звичайно, не отримаєте. Але, як завжди, існує ймовірність натрапити на шахраїв і втратити гроші або профіль.

Щоб висловити свою думку або поставити запитання — пишіть в коментарі. А також дивіться корисне відео по темі.

Моя довідка - Корисні поради