Накрутка передплатників у Инстаграме. Все що потрібно знати

Розвиток сторінки у соціальній мережі вимагає великих вкладень. Мова йде не стільки про фінанси – якщо швидкість набору аудиторії для вас не важлива, можна взагалі не витрачати гроші. Трата часу виходить куди більше. А час – той ресурс, який не можна заповнити. Тому важливо знати абсолютно всі способи набору фоловерів. Як не дивно, в цьому ділі допомагає навіть накрутка передплатників у Инстаграме.

3 ситуації, коли потрібно накрутити передплатників в Instagram

Не варто вважати цю статтю рекомендацією до дій. Куплені передплатники – плацебо. Вони згодом принесуть вам тільки шкоду, тому не вдавайтеся до такого способу набору аудиторії регулярно. Велика кількість ботів (а вони будуть, навіть якщо ви придбаєте саму дорогу послугу на спеціалізованому сервісі) призведе до того, що соціальна мережа почне різати охоплення, перестане показувати акаунт у рекомендаціях цільової аудиторії.

Однак, є випадки, коли накрутка може бути корисна:

 1. На деяких біржах реклами для того, щоб викласти себе в якості рекламної площадки, потрібно мати певну кількість фоловерів. І якщо, наприклад, потрібно 10 000, а у вас є 9 900, буде великою трагедією, якщо ви купите ще 100? Не буде, якщо до цього ви до такого варіанту не вдавалися. Важливий відсоток фейків, він повинен бути невеликим. Але, якщо у вас саме така ситуація, ви повинні розуміти, що цінник у профілів з поганим охопленням досить низький. Краще витратити більше сил і отримати живих цільових передплатників.
 2. Ви тільки почали роботу, і потрібно отримати певний «стартовий капітал» довіри користувач. Хороший варіант, якщо ви в додаток до парі сотень фальшивих передплатників запускаєте таргетинг чи співпрацюєте з блогерами.
  Накрутка передплатників у Инстаграме. Все що потрібно знати
  І те, потім вам потрібно буде потім позбутися від цих користувачів, щоб просування проходило ефективніше.
 3. Ви шахрай, і вам потрібно в найкоротші терміни створити видимість профілю з ТОПа. Такі акаунти рідко існують довго, а значить і на здоровий набір аудиторії часу немає. Шахрайство – погано. Пам’ятайте це. Сподіваюся, вам не доведеться накручувати передплатників у брудних цілях.

Основи ефективної накрутки

Основа ефективної і корисної накрутки – не зловживати нею. І я не жартую. Багато роботизованих сторінок передплатників дуже негативно впливає на розкрутку. Але я можу виділити ще кілька важливих пунктів.

 1. Є кілька способів накрутити лайки, передплатників і навіть коментарі. Це сайти в інтернеті і програми. Що вам більше підійде – вирішуйте самі. Якщо сервіси працюють в хмарі, софт активний лише поки комп’ютер включений. Але при цьому програми зберігають всі ваші дані на пристрої, ризик втратити акаунт Instagram.
 2. Сервіси бувають двох видів: біржі активності і своєрідні інтернет-магазини, де можна придбати пакет послуг. Перші дозволяють отримати необхідну і безкоштовно, а другі надають тільки платні послуги.
 3. Можна отримати бажане і платно, і безкоштовно. Необов’язково витрачати гроші на цю послугу. Але пам’ятайте, що найчастіше, чим більше ви заплатите, тим швидше і якісніше будуть фоловерів.
  Накрутка передплатників у Инстаграме. Все що потрібно знати
 4. Накрутка принесе користь лише в тому випадку, якщо ви не будете використовувати такі сайти постійно. Це дуже зашкодить вашому Инстаграму.
 5. Без просування в онлайн просторі ніякої користі від профілю ви не отримаєте. Аккаунт з кількома тисячами передплатників, п’ятьма переглядами і трьома лайками виглядає смішно. А для того, щоб підтримувати ілюзію натуральності, вам потрібно буде витрачати або багато часу, або грошей.
Читайте також:
Криптовалюта і Instagram: чи варто чекати?

Сервіси накрутки передплатників

Важливо знати, які конкретно сайти надають послуги якісно, швидко і не обманюють. Про те, наскільки важливо отримувати живих людей в передплатники, я вже говорила вище і не раз. Я можу дати вам три сайту, на яких можлива накрутка передплатників у Инстаграме.

Розглянемо сервіси, які працюють як інтернет-магазини:

 1. Likemania. Тут ви можете отримати, зрозуміло, не тільки передплатників. В інтерфейсі є також можливість вибрати, кого ви хочете отримати: живих людей або роботів. Різниця в ціні досить велика.
  Накрутка передплатників у Инстаграме. Все що потрібно знати
 2. Socelin. Загалом-то, і тут механіка та ж, що і в попередньому випадку – вибираєте потрібний пакет послуг і оплачуєте. Хіба що вручну вибрати кількість не можна. Але можна написати розробникам і попросити індивідуальний тариф. Різниця у вартості тут також велика – якщо на Лайкмании 100 роботів буде коштувати 50 рублів, то тут – 95.
  Накрутка передплатників у Инстаграме. Все що потрібно знати
 3. Soclike. Цінник тут досить низький, всього 95 рублів за сотню високоякісних передплатників. Однак, судячи з відгуків від користувачів, сюди можна звертатися. Хоча коментарі замовляти я б не радила.

Накрутка передплатників у Инстаграме. Все що потрібно знати

Більш якісна накрутка передплатників

За гроші можна отримати щось краще, ніж просто фальшиві передплатники. Існують сервіси комплексного просування, методи яких не особливо чисті – вони підписуються, лайкають і коментують від вашого імені, привертаючи увагу потенційних передплатників. Якщо при цьому у вас цікавий контент, вони підпишуться. У підсумку ви отримуєте аудиторію краще, і по факту це виходить дешевше. На плавний приплив передплатників і лайків за допомогою накрутки у вас піде більше грошей, ніж на місяць для розкрутки сайту.

Отже, я можу порадити наступні варіанти:

 1. Zengram. Тут мені дуже подобається інструмент Інста-шпигун. Він дозволить стежити за конкурентами та навчитися на їхньому досвіді. Він, правда, не входить у вартість. Хоча вона досить низька щодо інших варіантів, становить 699 рублів за місяць. Тріал триває 7 днів.
  Накрутка передплатників у Инстаграме. Все що потрібно знати
 2. Pamagram. Масслайкинг, массфолловинг і масскомментинг, все по класиці. Вартість складає 990 рублів на місяць без знижки і 792 з нею. На пробний період також відводиться 7 днів.
  Накрутка передплатників у Инстаграме. Все що потрібно знати
 3. Tooligram. Цей сайт стабільніше курсу рубля – його вартість вже дуже довго тримається на рівні 1000 рублів в місяць. Дуже зручно організований парсер для відбору «жертв».
Читайте також:
Як подивитися закритий профіль Instagram: 4 ради

Накрутка передплатників у Инстаграме. Все що потрібно знати

Чому не варто накручувати передплатників безкоштовно?

Звичайно, є і безкоштовні методи. Наприклад, так звані біржі активності. Там ви лайкаете інших користувачів, заробляючи бали. За них потім купуєте ті чи інші послуги. Однак, вдаватися до цього варіанту варто лише в тому випадку, якщо ситуація зовсім відчайдушний, і грошей немає навіть на життя.

 

Причини наступні:

 1. Довго. Не завжди завдання виконуються швидко. Тому час отримання послуги може розтягнутися. Та й на заробіток внутрішньої валюти буде йти по кілька годин на день. Це – нераціональне використання часу.
 2. Небезпечно. Такі сайти практично завжди вимагають отримання логінів та паролів, тому сторінка може піти до шахраїв. Звичайно, є варіанти і у вигляді програм, але це велика рідкість. Я знаю тільки один такий софт.
  Накрутка передплатників у Инстаграме. Все що потрібно знати
 3. Боти. Не всі такими інструментами користуються з основної сторінки. Багато заводять спеціальний аккаунт для заробітку балів. Так що, в підсумку ви отримаєте багато ботів.

Як збільшити кількість передплатників стандартними способами?

Є й інші варіанти для отримання фоловерів. Раз вже мова про накрутку, то і способи я опишу для отримання фальшивої аудиторії.

 1. Хештегі. Є багато міток для взаємного піару. Наприклад, #follow4follow. Але хештегі можна використовувати і розумніше – якщо вийдете в ТОП по тому чи іншому тегу ймовірність покращення статистики висока. Однак, це буде не дуже швидко.
  Накрутка передплатників у Инстаграме. Все що потрібно знати
 2. Взаимоподписка. В інших соціальних мережах і на форумах є спеціальні теми і гілки, в яких люди залишають свої ніки, і всі бажаючі підписуються.
 3. Конкурси. Це – неоднозначний спосіб просування. Саме тому він потрапив у цей список. Багато підписуються на акаунти з розіграшами та конкурсами тільки заради халяви, і потім не проявляють жодної активності на них. Так що, ймовірність отримати живу аудиторію 50 відсотків.
 4. Взаимопиар. Це – безкоштовна реклама у партнерів. Більше тут сказати, загалом-то, нічого.
Читайте також:
Як додати музику в сторіс Инстаграма?

Ліміти на накрутку передплатників

Якщо ви все ж вирішили використовувати безкоштовні варіанти і заробляти бали лайками, потрібно знати обмеження. Вони наступні: 30 лайків, коментарів і підписок/відписок у годину, якщо новий акк, і 60, якщо йому більше півроку.

Накрутка передплатників у Инстаграме. Все що потрібно знати

Коли ви просто купуєте фоловерів, ці ліміти не мають значущості. Куди важливіше динаміка їх приходу і відсоток ботів. Різкий стрибок дасть зрозуміти адміністрації, що ви накручуєте. А багато ботів не дозволить надалі нормально рухатися.

Отже, накрутка в соціальних мережах, незважаючи на всі її згубний вплив на просування, все ще жива і користується попитом. Інструментів, що допомагають з цим, багато. Вони реалізовані як у вигляді сайтів, так і у вигляді софту. Крім цього, ви можете використовувати різні хештегі. Однак, куди корисніше буде витратити час і сили на просування – якщо ви накручуєте аудиторію, серед неї в будь-якому випадку будуть боти. А сторінок з ботами адміністрація ріже охоплення. Так що, вибір робіть самі: чи варто накручувати фоловерів або віддати перевагу розкрутку? Вибір очевидний.

Запитання наших читачів

Накрутка передплатників у Инстаграме. Все що потрібно знати#1. Що вибрати: накрутку або комплексне просування?

При накрутці можлива песимізація трафіку і навіть бан. Сервіси комплексного просування діють акуратно, до того ж призводять до вас не ботів, а живих передплатників.

Накрутка передплатників у Инстаграме. Все що потрібно знати#2. Сервіси комплексного просування або купівля передплатників?

Зрозуміло, сервіси комплексного просування, ми рекомендуємо Zengram. Вони дозволяють збільшити саме цільову аудиторію. Тобто, в результаті у вас в профілі будуть люди, які почнуть лайкати публікації і коментувати їх.

Накрутка передплатників у Инстаграме. Все що потрібно знати#3. Як заощадити на накрутці?

Можете вибрати безкоштовні сайти, але їх якість часто залишає бажати кращого. Або вибрати щось типу Soclike, де цінник досить низький. Але економити на даній послузі не варто – чим вище якість, тим менше ймовірність, що ви втратите сторінку, над якою працювали.

Якщо хочеш задати питання або висловити свою думку — напиши в коментарях. А також дивись корисне відео по темі.

Моя довідка - Корисні поради