Накрутка передплатників у Инстаграме платно і відповідні сервіси

Аудиторія в соціальних мережах – дама досить примхлива. Мільйонну аудиторію отримують або профілі знаменитостей, або ті, хто роками наполегливо працює над контентом і використовує чітку стратегію просування. Однак, для тих, хто не хоче працювати сильно заморочуватися з роботою над профілем, а аудиторія потрібна, існує накрутка передплатників у Инстаграме платно.

Коли краще накручувати лайки за гроші?

Взагалі накрутка, що платна, що безкоштовна, не принесе реальної користі. Куплені користувачі не будуть проявляти інтересу до вашої сторінці, не куплять у вас товар, а рекламодавці зрозуміють, що щось тут нечисто. Однак, є випадки, коли має сенс купувати людей. Наприклад, в початку просування. Потенційні передплатники так влаштовані, що порожні акаунти Instagram не вселяють довіри. А ось на ті, у яких є хоч якась аудиторія, підписуються охочіше. Але ось що вибрати: платно або безкоштовно? Все залежить від того, хочете ви отримати бажане швидко або дешево.

Накрутка передплатників у Инстаграме платно і відповідні сервіси

Чи небезпечна платна накрутка лайків і передплатників

Адміністрація соціальної мережі стежить за тим, щоб там було якомога менше шахрайства. І один з пунктиків – накрутка. У чому може полягати її небезпека в Instagram? Якщо ви не знаєте обмежень, накладених на аккаунт сервісом, великий ризик втратити профілю. Отримувати бани де б це не було не приємно. А в соцмережі, де у вас список цікавих людей і публікації з важливими моментами життя, це може і зовсім дорівнювати смерті. Однак, це мало кого лякає, і такий спосіб отримання передплатників все ще актуальне для багатьох. Ліміти наступні: новим користувачам видається 30 лайків, коментарів і підписок/відписок на годину, а тим, хто на сайті більше півроку, 60.

Читайте також:
Завантажити старі версії Instagram безкоштовно

Чому платна накрутка так відрізняється за ціною?

Коли ви зайдете в онлайн-сервіс для того, щоб прицінитися, помітите, що послуги можуть відрізнятися за ціною навіть на одному сайті. І вартість залежить від того, купуєте ви живих людей або роботів. Звичайно, реальні користувачі цінуються більше. Їх цінність настільки висока, що такі інструменти пропонують гарантію, як на який-небудь телефон. Не рік, звичайно, але все ж.

Накрутка передплатників у Инстаграме платно і відповідні сервіси

Підбірка сервісів для якісної платній накрутки лайків

Для початку нас чекає перегляд сервісів комплексного просування. Вони стоять на межі між способами розкрутки та звичайної купівлі фоловерів, тому що працюють через масові дії – масслайкинг, массфолловинг і масскомментинг. Так вони й потрапили в цю статтю. Зрозуміло, такий функціонал платний.

 

 1. Zengram. Тут є не тільки модуль масових дій, але і додатковий функціонал. Придатна фішка – Инсташпион. Допомагає стежити за конкурентами та навчитися на їхньому досвіді. Вартість послуг за місяць становить 699 рублів. І це ще недорого.
  Накрутка передплатників у Инстаграме платно і відповідні сервіси
 2. Tooligram. Хороші можливості для добору «цілей». Коштує це задоволення 499 рублів на місяць за хмарний сервіс і 1199 за повноцінну програму.
  Накрутка передплатників у Инстаграме платно і відповідні сервіси
 3. Pamagram. Цінник тут середній. Без знижки це 990 рублів, зі знижкою – 792. В плані можливостей все цілком стандартно.
  Накрутка передплатників у Инстаграме платно і відповідні сервіси

Підбірка дешевих сервісів для накрутки

Зараз ми перейдемо до варіантів, які більш швидкі і не вимагають плати в тисячу, наприклад, за раз. Однак, ця дешевизна оманлива. По-перше, попередні варіанти дають цільову аудиторію. По-друге, якщо там ви платите за місяць, то тут за раз. Так що, реально це дешевше, думайте самі.

 1. Likemania. Простий інтерфейс і багатий функціонал, ось що ми можемо знайти тут. Класної фішкою є автолайки. Оплативши цю послугу, ви зможете отримувати відмітки «Мені подобається» і коментарі на стільки майбутніх постів, скільки ви виберете. 100 ботів обійдуться в 50 рублів, а живих – 120.
  Накрутка передплатників у Инстаграме платно і відповідні сервіси
 2. Bosslike. Цей пункт не зовсім в тему. В першу чергу це біржа активності, де ви заробляєте бали і витрачаєте на себе. Але ви можете також закинути гроші на рахунок і спростити роботу. Так що, тут ви можете купити лайки в Инстаграме і створити завдання, щоб накрутити їх. І це може вийти дешевше, ніж в інших варіантів у списку. Але ви не зможете керувати тим, це будуть живі люди чи ні.
  Накрутка передплатників у Инстаграме платно і відповідні сервіси
 3. Socelin. Просто вибираємо пакет послуг і оплачуємо його. Тут також є можливість оформити підписку на лайки, якщо ви регулярно накручуєте і їх теж.
Читайте також:
Як в Инстаграме відповісти на коментар користувача?

Накрутка передплатників у Инстаграме платно і відповідні сервіси

Накрутка передплатників у Инстаграме платно – кращий варіант для людей, у яких немає часу. Чому? Дивіться, аудиторія набирається у людей, які працюють над своїм контентом і просуванням. Це витратна за часом робота. Можна отримати бажану послугу безкоштовно, витративши якийсь час. Якщо людині простіше витратити гроші, він збереже час. І це не погано. Але не зловживайте накруткою, тому що вона реальної користі не принесе.

Запитання наших читачів:

Накрутка передплатників у Инстаграме платно і відповідні сервіси#1. Як накрутка шкодить профілю?

По-перше, ці фолловери не будуть проявляти активність на сторінці і нічого не куплять, якщо ви щось продаєте. Це мертвий вантаж. По-друге, серед накрученого може бути великий відсоток ботів. Щоб цього уникнути, користуйтеся сервісами просування по типу Zengram, щоб накручувався тільки жива аудиторія.

Накрутка передплатників у Инстаграме платно і відповідні сервіси#2. Що нас чекає, якщо ми порушимо правила соціальної мережі?

Бан. Тому навіть при платній накрутці будьте обережні. Краще всього використовувати сервіси комплексного просування, наприклад, Tooligram. Вони враховують ліміти сервісу і захистять вас від такої безглуздої втрати облікового запису.

Накрутка передплатників у Инстаграме платно і відповідні сервіси#3. Сервіси комплексного просування або накрутки?

Звичайно, перше. По-перше, вони виходять дешевше. За комплексне просування ви платите за місяць. За накрутку ж – тільки за один раз. По-друге, у випадку з Zengram, Памаграм і аналогами ви отримаєте цільову аудиторію.

Якщо залишилися питання — пиши нам у коментарях. А також дивись корисне відео по темі.

Моя довідка - Корисні поради