Накрутка передплатників у Инстаграме безкоштовно і швидко з телефону і комп’ютера

Накрутка передплатників у инстаграме – питання, популярний для користувачів, які займаються просуванням профілю в інсте. Приріст абонентів необхідний. Особливо, якщо людина прагне швидко отримати прибуток. Отримувати їх природним чином мало хто бажає. Це займає багато часу. Виникає потреба накрутити користувачів. Зробити це можна різними способами. Кожен варіант варто розглянути детальніше. У статті описані популярні методи отримання маси користувачів.

Накрутка передплатників у Инстаграме безкоштовно і швидко з телефону і компютера

Як накрутити передплатників у инстаграме з телефону безкоштовно?

Накрутка передплатників у Инстаграме безкоштовно і швидко з телефону і компютера

Варіантів, як отримати потрібну кількість передплатників, багато. Є законні методи і ті, що порушують правила инсты. Присутні платні і безкоштовні варіанти. Власник сторінки самостійно визначає, які варіанти підходять.

Основні способи накрутки передплатників

Представлені методики базуються на програмах. Подібних пропозицій безліч. Щоб отримати потрібний результат і не нашкодити гаджетом, варто використовувати тільки перевірені утиліти. Сервіси діляться на два виду:

 1. Надають опції купівлі передплатників.
 2. Імітують рухи в мережі.

Подібні портали вимагають оплати. Вона знімається за тимчасової період. Є безкоштовні програми. Робота полягає на виконанні завдань. Щоб отримати додаткові передплатників, потрібно виконати легкі дії:

 • Підписка на сторінки;
 • Проставлення відміток Подобається;
 • Виконання репоста;
 • Залишення коментаря.

За виконання подібних завдань, людина отримує бали. Їх можна витрачати на отримання потрібної кількості передплатників. На деяких порталах подібні бали купуються за гроші.

Не рекомендується зловживати використанням таких методик. Залучається цільова аудиторія. Є ризик отримати безліч порожніх сторінок. Через деякий час їх доведеться видалити. Сторонні додатки рекомендується використовувати тимчасово. До досягнення першої тисячі осіб. Далі слід піти природним шляхом.

Як накрутити передплатників у инстаграме безкоштовно з комп’ютера?

У ПК отримати масу нових людей легко. Для цього потрібно використовувати спеціальні утиліти. Більшість платні. Але у кожної є безкоштовні лайт-варіанти.

Вони не забезпечують швидкості, але дають повільний і вірний результат. Знайти подібні додатки легко. Потрібно зайти в спеціальний магазин додатків. На офіційний сайт обраного ПО.

Програма для накрутки передплатників

Популярною утилітою для збільшення переглядів вважається Памаграм. Використовуючи її, можна вирішити, як накрутити передплатників у инстаграме безкоштовно. Користувачів приваблює зручний, грамотно продуманий інтерфейс. З ним впорається навіть починаючий користувач.

Налагодження та запуск способу накрутки передплатників на сторінку соціальної мережі здійснюється так:

 1. У спеціальному полі слід прописати дані облікового запису инсты.
 2. Вибираються бажані дії активності – лайки, відписки і підписки.
 3. Додаються затребувані хештеги, які використовує ЦА.
 4. Додаються шаблони коментарів або залишаються вже встановлені в шаблони. Вони будуть випадковим чином з’являтися під публікаціями.
 5. Слід знайти і додати потенційних покупців або клієнтів.
 6. Додаються спеціальні мітки геолокації. Це місця, де бувають представники ЦА.
 7. Встановлені налаштування на комп’ютері зберігаються.

Додаток запустить обробку інформації і почне необхідні дії. Від користувача потрібно лише періодично заходити на сторінку. Дивитися статистику і проводити перенастроювання. Додаток працює 24 години в добу. У активоване період утиліта буде приводити передплатників, клієнтів і нових друзів.

Щоб не викликати у соціальній мережі негативної реакції, час від часу опцію з коментарями варто відключати. Оптимальним варіантом розкрутки вважається залишення 2-3 коментарів під однією публікацією. Якщо виразів буде більше, це буде розцінюватися як спам при просуванні.

Передплата здійснюється через попередньо поставлені популярні хештеги. Програма активується під певними сторінками. Через добу автоматично активується платна опція відписки.

За цей період люди вже встигають вивчити профілі і поставити лайки. Якщо хтось зацікавив, здійснюється взаємна підписка. Кількість коментарів і підписки можна встановлювати самостійно. Робиться це через меню Налаштування активності в телефоні.

Чим небезпечна накрутка передплатників в Instagram?

Накрутка передплатників у Инстаграме безкоштовно і швидко з телефону і компютера

Часте і надмірне використання сторонніх програм може викликати підозри у служби комфорту і безпеки соцмережі. Якщо не дотримуватися обережності і міру при використанні хороших утиліт, можна зіткнутися з такими неприємностями:

 • Бан. Здійснюється швидка блокування фейків. Інструмент постійно удосконалюється;
 • Зниження довіри від реальних людей. Звичайна людина не зможе добре ставитися до тих власникам сторінок, які хитрують;
 • Масова відписка. Кількість порожніх сторінок відразу зменшується після виявлення проблеми.

Отримати подібні неприємні наслідки нікому не хочеться. Користувачу варто використовувати на початковому етапі. Застосовувати потрібно строго обмежено.

Як набрати передплатників у инстаграме без накрутки?

Бажаючи не зіткнутися з баном і вийти в топ, слід використовувати природні методи накрутки. Щоб отримати входить аудиторію, потрібно виконувати такі дії:

 • Визначається мета ведення та просування сторінки. Сюди можна віднести створення контактів. Налагодження вигідної співпраці. Забезпечення взаємодії з клієнтами та майбутніми покупцями. Також це може бути зростання продажів. Розширення аудиторії через коментарі;
 • Вивчаються профілі конкурентів у додатку. Тут важливо зрозуміти, чим сторінки відрізняються. У чому полягає успіх. Важливо взяти найкраще;
 • Публікуючи пости і фото на першому етапі, не потрібно відразу чекати стрімкого успіху. Увагу людей і їх довіру заслуживаются довго. Якщо публікації збирають без сторонньої допомоги десяток сердечок, не потрібно впадати у відчай. Тут важливо набратися терпіння і що б не трапилося, продовжувати розпочату;
 • Розміщуючи пости, потрібно виявити ті, які викликають інтерес – інформаційні, новинні та освітні. На них треба робити ставки;
 • Активність на сторінці instagram потрібно піднімати регулярно. Для цього рекомендується проводити конкурси та опитування. Оптимального результату тут можна досягти, якщо давати призи за підсумками заходів.

Дані варіанти нерідко не дають результату. Варто переглянути тактику ведення сторінки онлайн. Впровадити щось нове або прибрати з переліку заходи не приносять результату дії.

Підводячи підсумки

Щоб досягти в соціальній мережі instagram популярності, не варто використовувати заборонені незаконні методи. Краще не купувати передплатників і лайки. Найбільших і швидких результатів можна досягти при використанні законних, природних методів, як набрати масу передплатників у инстаграмм без накрутки. Може немає часу бути самостійно займатися накруткою живих передплатників. Можна звернутися до професіоналів по просуванню акаунтів.

Моя довідка - Корисні поради