Накрутка лайків в Инстаграме онлайн

Накрутка лайків в Инстаграме онлайн

Накрутка лайків в Инстаграме зобов’язана бути тільки живими людьми. Турецькі сайти та інші сумнівні біржі, які пропонують безкоштовну або дешеву накрутку — пряма дорога до бану вашого облікового запису. В який вкладено стільки сил! Ви гарно фотографуєте, заливаєте змістовні пости, підписуєтеся на інших користувачів Instagram і постійно проявляєте активність на їх сторінках, але не отримуєте заповітної віддачі? Тоді саме час задуматися про накрутці лайків.

Примножити їх можна самостійно або за допомогою спеціальних сервісів. У цій статті ми проллємо світло на найпопулярніші способи накрутки.

До речі! Всі сервіси для накрутки лайків в Instagram (Instagram) вже об’єднані в один великий рейтинг. І ми з гордістю заявляємо, що Cashbox.ru входить в топ-лідерів цього ринку в Рунеті!

Навіщо накручувати лайки в Instagram?

Більшість користувачів сприймають дану соціальну мережу як майданчик для розміщення фото-контенту, проте порожні і однотипні кадри навряд чи зможуть привернути увагу багатьох людей. Набагато краще, якщо аккаунт в Instagram містить звичайні відеозапису, «бумеранги» та корисні пости. Сервіс розвивається досить швидко, а разом з тим повинні прогресувати та його користувачі.

Накрутка лайків в Инстаграме онлайн

Старожили цієї мережі знають, як розкрутити аккаунт без особливих зусиль. Вони вже не вважають кількість лайків, коментарів та передплатників, оскільки всі показники популярності сторінки зростають з кожним днем. А от новачкам часто бракує належної уваги. Навіть самий крутий і якісний контент може залишатися непоміченим довгий час. Щоб цього не сталося, необхідна якісна накрутка!

Читайте також:
Як оформити Instagram аккаунт для припливу клієнтів і грошей?

Що дає накрутка Инстаграма?

Популярність фото і відео в Insta визначається не тільки кількістю переглядів, але і «схваленням» зацікавлених користувачів. Якщо під записом мало лайків, ніхто не вважатиме її привабливою. Кожен Like в копилочке власника сторінки впливає на приріст абонентів і хорошу репутацію» аккаунта в цілому. Безумовно, кожен зареєстрований користувач може спробувати накрутити лайки самостійно, але це занадто затратно по часу і малоефективне заняття. Набагато дієвіше скористатися для цієї мети сервісом накрутки.

Для чого це потрібно?

 • Підвищення популярності. Хочете стати знаменитим на всю соціальну мережу та за її межами? Як не дивно, але саме лайки і фолловери виводять звичайні акаунти в Insta ТОП. Чим більше лайків, тим більше шансів стати для когось кумиром і просто впізнаваною особою.
 • Підвищення самооцінки. Ніщо так не покращує настрій і думка про власну персону в Instagram, як лайки. Увагу інших користувачів буде приємно кожній людині, якій є що привнести в цей світ.
 • Залучення клієнтів. Заробіток в Інтернеті за допомогою соціальних мереж – достатньо поширене явище в наші дні. Накрутка лайків допоможе не тільки зацікавити потенційних клієнтів у запропонованих товарах/послугах на сторінці, але і підвищить рівень їх довіри. Хочете заробляти більше? – спробуйте накрутити лайки за допомогою сервісу.
 • Додатковий заробіток. Користувачі розкручених Інста акаунтів з великою кількістю лайків під постами обожнюють заробляти гроші на розміщенні публікацій рекламного характеру. Треба визнати, багатьом вдається це чудово! Про такому легкому і високому заробітку мріють сотні тисяч людей в усьому світі, але для цього доведеться постаратися.

Накрутка лайків в Инстаграме онлайн

Як накрутити лайки в Instagram?

На новій сторінці досить складно створити високу активність. В даній соціальній мережі існує ряд обмежень, які не дозволяють власникам акаунтів займатися швидкої розкруткою. Деякі порушення правил призводять до блокування аккаунту. І якщо ви звичайний середньостатистичний чоловік (не селебріті), заробити перші лайки буде нелегко.

Читайте також:
Найбільша кількість передплатників у Инстаграме: топи за напрямами!

Самостійні методи розкрутки сторінки підходять лише тим, хто готовий чекати дуже довго. Можна витратити купу часу на те, щоб забезпечити собі мінімальну популярність. Хочете швидко накрутити лайки? – скористайтеся спеціальним сервісом.

Накрутка лайків в Инстаграме онлайн

Корисні поради по накрутці на біржі:

 • Накрутка лайків «зі сторони» не загрожує користувачеві блокуванням. Саме тому доцільно використовувати кілька сервісів одночасно – бажаний результат досягається набагато швидше;
 • Для роботи на сервісі заведіть робочий аккаунт. На основній сторінці не повинно бути занадто багато передплат, інакше інтерес з боку рекламодавців знизиться;
 • Накручуйте лайки в денний час доби. Вночі активність на сервісах падає. Мало завдань – мало лайків. Кількість реальних користувачів також збільшується у вихідні дні.
 • Інструкція по накрутці лайків в Instagram в сервісі CashBox.ru

  1. Увійти в особистий кабінет на CashBox.ru

  Накрутка лайків в Инстаграме онлайн

  2. Додати завдання в розділі «Соціальні мережі»

  Накрутка лайків в Инстаграме онлайн

  3. Розмістити завдання для соц.мережі «Instagram»

  Накрутка лайків в Инстаграме онлайн

  4. Встановити ціну і кількість лайків, а також інші параметри

  Накрутка лайків в Инстаграме онлайн

  5. Оцінити результат накрутки в Инстаграме

  Накрутка лайків в Инстаграме онлайн

  Якщо у вас немає часу або бажання возитися з завданнями на безкоштовних біржах, рекомендуємо звернутися в платні сервіси по накрутці лайків в Instagram.

  Ви отримаєте миттєвий результат та заощадите масу вільного часу. Платна накрутка особливо актуальна для представників різних компаній і організацій, що займаються просуванням своїх послуг/товарів в соціальних мережах. Скористатися привабливою опцією може кожен бажаючий!

  Моя довідка - Корисні поради