Накрутка лайків в Инстаграме онлайн instaved.ru

 • 2 Біржі по накрутці
  • 2.1 Bosslike
  • 2.2 VKtarget
  • 2.3 Cashbox
  • 2.4 Forumok
 • 3 Комплексна розкрутка
  • 3.1 Pamagram
  • 3.2 Instamaxi
  • 3.3 Zengram
 • 4 Безкоштовна накрутка без завдань
 • Сервіс для накрутки не завжди означає виконання завдань і оплату власної розкрутки накопиченими балами. Є інша опція – пряма оплата за послуги розкрутки. Накрутка лайків в Инстаграме онлайн живими користувачами зручна тим, що ваш профіль не можуть заблокувати, адже фактично це робите не ви, а інші люди. На відміну від використання бот-профілів, які регулярно видаляються адміністрацією, а разом з ними йдуть їхні лайки на вашій сторінці.

  Краще вибирати сервіс накрутки, який має багато відгуків, а також перевірений користувачами. Зазвичай, чим новіше сервіс, тим більше з ним проблем.

  Перед тим як приступати до збільшення лайків, переконайтеся, що ваш профіль дійсно готовий до збільшення сердечок і наповнений якісним контентом. Бажано, щоб текст і фото в постах були унікальними і цікавими читачеві.

  Якщо штучно збільшувати лайки на сирому продукті, це не призведе до популярності, адже накрутка – це лише старт для подальшого розвитку бізнесу іншими способами. Її мета полягає в тому, щоб показати потенційним передплатникам, що інтерес до цього запису вже є, а значить продукт якісний. Якщо це не так, накрутка не буде мати сенсу, а виявиться лише марною тратою грошей.

  Накрутка лайків в Инстаграме онлайн instaved.ru

  Накрутка лайків без завдань

  Без завдань, не використовуючи біржі, збільшити лайки можна тільки платно. Не поспішайте засмучуватися, це не так дорого, як ви могли подумати, до того ж у багатьох додатків діють акційні пропозиції для тих, хто робить замовлення на велику суму.

  Likemania

  Крім базових функцій: збільшення лайків, передплатників і коментарів Likemania пропонує додатково замовити накрутку переглядів історій і відео. Кількість лайків, які можна замовити, змінюється в залежності від періоду використання програми.

  Читайте також:
  Як приховати історії від чужих Инстаграмі

  Накрутка лайків в Инстаграме онлайн instaved.ru

  Тут існує 2 опції: накрутка ботами і живими людьми. Перша буде коштувати дешевше, проте важливо розуміти, що в разі видалення ботів їх підписки і лайки пропадуть. Тому для нових передплатників факт штучного збільшення сердечок буде очевидним.

  Накрутка лайків в Инстаграме онлайн instaved.ru

  100 лайків від живих користувачів стоять 18 рублів, а від ботів – 13 рублів. Різниця невелика, тому ми пропонуємо скористатися першим варіантом.

  Markapon

  Markapon діє і для інших соціальних мереж. Цей сервіс по накрутці не вимагає реєстрації, тут необхідно заповнити форму підписки, яка забезпечує автоматичне надходження лайків. Пропонують три тарифу на підписку, найдешевший коштує 690 рублів. В ньому ви отримаєте по 150 лайків на 30 фото.

  Накрутка лайків в Инстаграме онлайн instaved.ru

  За фактом тариф не сильно відрізняється ціною від Likemania, просто тут ви не можете вказати кількість лайків і заплатити тільки за нього. Вам пропонують оплатити тариф, вибрати фото, куди потрібно проставити лайки, потім просто спостерігати, як ваші фото сиплються сердечка.

  Winlike

  У Winlike також реєстрація не є обов’язковою умовою, а функціонал сайту досить простий. Потрібно заповнити форму, де ви повинні вказати кількість лайків і спосіб накрутки – ботами або живими людьми. Ціна буде змінюватися від цих двох параметрів.

  Біржі по накрутці

  Щоб не витрачати власні кошти, можна безкоштовно скористатися біржами для накрутки лайків. Суть проста: ви виконуєте завдання, а натомість отримуєте бали, які в подальшому використовуються для власного просування.

   

  Тут також важливо використовувати великі біржі. Для більш ефективного результату використовуйте кілька бірж відразу, адже так можна швидше отримати потрібну кількість лайків, а разом з цим – необхідну аудиторію.

  Bosslike

  Bosslike пропонує накрутку в найпопулярніші соціальні мережі. Ви можете заробляти бали, виконуючи завдання в різних соціалках, а потім всі їх витратити на розкрутку Инстаграма. Для накрутки доступні сердечка, коментарі і передплатники. Також тут є платна накрутка. Ви купуєте бали, а потім витрачати їх, куди вважаєте за потрібне. Чим більше балів ви купуєте за один раз, тим нижче собівартість одного бала.

  Читайте також:
  Як робити продають пости в Instagram

  Накрутка лайків в Инстаграме онлайн instaved.ru

  VKtarget

  Накрутка лайків в Инстаграме онлайн може безкоштовно відбуватися за допомогою цього сервісу. Тут до виконавців підвищені вимоги, а тому і якість роботи тут відповідне. VKtarget пропонує розкрутку у всіх соціальних мережах, однак вартість для Инстаграма буде вище у зв’язку зі специфікою роботи.

  Cashbox

  Безкоштовна накрутка лайків в Инстаграме онлайн надається на Cashbox, проте він має ряд власних відмінностей. Тут обов’язкова реєстрація. Сервіс зручний тим, що можна не тільки безкоштовно накручувати лайки або передплатників, але і створювати ряд інших завдань. Наприклад, написання коментарів під певний пост. Вартість завдання замовник визначає самостійно, а тому можна ставити ту, що здається підходящою.

  Накрутка лайків в Инстаграме онлайн instaved.ru

  За виконання завдань біржа перераховує на ваш аккаунт кошти, які в подальшому ви можете використовувати для розкрутки власного профілю.

  Forumok

  Безкоштовно накрутити лайки можна за допомогою Forumok. Унікальність даного сервісу полягає в тому, що тут є унікальні соціальні мережі, яких можна зустріти на інших біржах. Можна також самостійно створювати окремі завдання, спрямовані на написання коментарів або перегляд історій в Инстаграме. Тим не менш, тут є можливість оплати звичайної накрутки в соціальних мережах.

  Комплексна розкрутка

  Комплексна розкрутка увазі під собою просування Инстаграма, при якій не порушуються правила цієї соціальної мережі. Цей спосіб зручний тим, що автоматично працюючі програми не дозволять вашого аккаунту потрапити в список заблокованих, втративши, таким чином, всіх напрацьованих передплатників.

  Pamagram

  Pamagram використовує унікальний підхід – він накручує лайки і підписки виключно з міста, який вказаний в профілі. Це допомагає профілю виглядати органічно, а тому поява активності не виглядає як підозріла діяльність для адміністрації.

  Накрутка лайків в Инстаграме онлайн instaved.ru

  Instamaxi

  Instamaxi зручний тим, що перші 5 днів підписки тут безкоштовні, при бажанні можна її продовжити або відмовитися від послуг. Головна відмінність – наявність націлювання, а також функція автоматичного відписки.

  Читайте також:
  Старі акаунти Facebook (Фейсбук)

  Zengram

  Zengram — один із сервісів з найбільш автономної роботою. Користувачеві тут лише необхідно додати перелік конкурентів, і програма автоматично займеться розкруткою за виставленими параметрами. Мінус сервісу те, що доведеться хоча б раз витратити час на створення бази конкурентів для подальшого її використання. Краще поступово поповнювати базу, щоб збільшувати аудиторію і знаходиться в постійному пошуку свіжих передплатників.

  Безкоштовна накрутка без завдань

  Реферальні програми присутні на більшості бірж для розкрутки і зручні тим, що не доводиться витрачати власний час. Їх схема роботи така: ви залучаєте людей за власною посиланням, а потім отримуєте до 20% доходу, який вони отримують. При цьому гроші від реферальних програм можна витрачати на розкручування власного профілю. Тобто, ви залучаєте інших людей, вони роблять роботу і вам нараховуються бали. Ви можете користуватися відсотками і просувати свої соціальні мережі, недоплачуючи при цьому зі своєї кишені.

  Такий підхід вигідний у тому випадку, якщо у вас вже є цільова аудиторія (хоча б 10 чоловік). Вони повинні не тільки перейти по вашому посиланню, але і активно виконувати завдання. Із-за невеликого відсотка від виконаних іншим користувачем завдань, краще запросити максимальна кількість людей, які напевно будуть активними. В інших випадках накопичення балів буде йти дуже повільно, і, врешті-решт, робота виявиться неефективною.

  Якщо ви спробували накруточку одним із інструментів, але у вас все одно залишилися питання — пишіть їх у коментарях! А також дивіться відео про те, як користуватися Памаграмом для розкрутки.

  Моя довідка - Корисні поради