Накрутка лайків в Инстаграме – методи і сервіси

Instagram – всесвітньо відома серед користувачів різного віку, соціального статусу. Дана соціальна мережа об’єднує всіх користувачів, кожен знайде цікаві акаунти. Instagram відмінна майданчик для розміщення своїх публікацій, як фотографії, так і відео.

Розміщуючи свої публікації на майданчику instagram, багато хочуть бачити під ними велика кількість лайків. Невеликий екскурс по лікнепу для тих, хто не знає, лайк – це позначка «подобається», її ви залишайте, коли клікаєте на сердечко під публікацією будь-якого користувача instagram. Саме за кількістю лайків в инстаграме можна відстежити активність ваших передплатників і тих, кому просто цікавий ваш профіль.

Щоб отримати лайки досить поділитися публікацією, підписати її, мати передплатників, а головне аккаунт в instagram. Початківці блогери ставлять дуже часто питанням, як набрати лайки в инстаграме, щоб не заблокували профіль, і число передплатників збільшувалася.

Сьогодні в статті ми розповімо, для чого потрібні лайки, які можливості вони відкривають. А найголовніше висвітлимо, які методи накрутки існує, які сервіси є ефективними та популярними. А також можливо безкоштовно накрутити «сердечка» під публікації, не використовуючи ніяких програм і сервісів і як зробити накрутку безпечною, щоб не заблокували.

Накрутка лайків в Инстаграме  методи і сервіси

Важливість живих лайків

Живі лайки в инстаграме в великій кількості – це мрія кожного блогера, персони, яка хоче стати знаменитою. Чому саме «живі»? Тому що сердечка до ваших фотографій ставлять акаунти реальних людей, а не боти. Давайте, подивимося, навіщо потрібні лайки в Instagram.

 • Це відмінний спосіб привернути увагу цільової аудиторії, якщо у вас, наприклад, бізнес – профіль Instagram. Кількість відміток подобається, це показник свого роду визнання. Багато відомих особистості для просування своєї сторінки намагаються накручувати лайки, щоб вивести свої публікації в розділ популярні.
 • Накрутка лайків в инстаграме – це відмінний інструмент просування товару, послуг, особистого блогу. Розкручувати свій інста аккаунт необхідно постійно, якщо ви хочете використовувати його для додаткового заробітку.
 • На просторах Instagram дуже часто торговими марками, офіційними профілями ювелірних брендів або відомими особистостями, проводяться конкурси серед передплатників, які вимагає поставити лайк і залишити коментар.
 • Більше лайків, вище ймовірність прояву активності на вашій сторінці.

Увага! Чим більше лайків, коментарів під вашими фотографіями та відео, тим вартість реклами на вашій сторінці буде вище. Не забувайте ще про один важливий чинник як передплатники, які повинні бути активними. Основний дохід після накрутки таких показників, як позначка подобається і збільшення підписаних на вас людей, рекламні кампанії приносять непоганий додатковий дохід.

Накручені «сердечка» можуть підняти вашу сторінку в пошуковій системі на перші позиції у людей, які їм будуть користуватися. В основному одна з найбільш популярних причин, по якій молоді початківці блогери хочуть більше відміток подобається на свої пости і публікації – це особисті амбіції. Кожна накрутка приносить свою користь, так, наприклад, накрутивши лайки, один раз, витративши свій особистий час або певну грошову суму, ви забезпечите рекламу свого бізнесу, послуг, товарів і найголовніше залучите потенційних клієнтів і просто нових підписаних на вас акаунтів.

Читайте також:
Як дивитися анонімно історії Instagram: з Айфона, Андроїда і комп'ютера, програми

Таким чином, можна зробити невеликий висновок, що кожен самостійно приймає рішення, накручувати чи ні, але плюсів більше, як ми бачимо. Але як ми бачимо, що накрутка — це не тільки витратний інструмент, але і приносить прибуток.

Накрутка лайків в Инстаграме  методи і сервіси

Методи накрутки лайків

Кожен хоче легких грошей, однак спочатку треба витратитися. Про те, як набрати лайки в инстаграме і які способи накрутки існують, читайте нижче. Виділяють три методи накрутки:

 • Ручний – займає багато часу, в найкращому випадку пару місяців, а іноді і рік, і більше, якщо самостійно підійти до розкручування профілю;
 • Автоматичний – вона працює набагато швидше, результат себе довго чекати не змусить. Всі дії відбуваються без вашої прямої участі з використанням спеціальних програм і сервісів.
 • Щоб самостійно зробити накрутку лайків безкоштовно, якщо немає грошей, то скористайтеся рекомендаціями:

  • Якщо профіль закритий, то змініть параметри і відкрийте його, зробіть доступним для всіх.
  • Додавайте свої особисті універсальні фотографії, створюйте каруселі, колажі. Використовуйте фільтри для обробки фото, вони абсолютно безкоштовні в Instagram. Якщо завантажуєте чужі картинки, відео відомих людей або з популярних груп, то обов’язково відзначайте, де взяли контент. За плагіат можуть забанити профіль.
  • Підписуйте свої матеріали і розставляйте хештегі, із зазначенням популярних посилань. Придумуйте красиво опис, який може зачепити читача і якщо не за картинку, то за прочитані слова він поставить вам свою позначку мені це подобається.
  • Проявляйте активність самі, не соромтеся ставити червоні сердечка, залишайте коментарі, підписуйтесь.
  • Визначте час, коли краще всього розміщувати свої пости і ділитися фотографіями. Коли ваші передплатники найбільш активні.
  • Відзначайте місця на карті, вказуйте географічне положення, де було зроблено фото або знято відео, за цими мітками, теж можуть знайтися ті, кому буде цікава ваша сторінка і ваш контент.
  Читайте також:
  Що це фокус в Instagram і як ним користуватися?

  Самий популярний і поширений спосіб, який використовують багато новачків – це взаємні лайки. Як він працює, давайте розберемося. Ви додаєте публікацію або створюєте новий пост, підписуєте його і розставляєте хештегі. Під хештегом пишіть без зайвих пробілів і знаків пунктуації взаємні лайки, взаємні підписки. Массфоловінг працює безкоштовно. Він гарантує тільки живі позначки «мені подобається» і живих передплатників. Ті, хто користується таким методом, витрачає ні мало часу для безкоштовної накрутки лайків. А в цілому, якщо ви не плануєте заробляти, то багато лайк – це просто підтримка вашого самолюбства.

  Сервіси збору лайків

  Крім ручної накрутки, можна використовувати спеціальні сервіси, які створили саме для цієї мети. Працювати з ними легко і просто, зрозумілий інтерфейс. Сайти для накрутки instagram знаходяться у вільному доступі.

  Важливо! Варто обходити стороною сервіси, які пропонують послугу накрутки instagram дешево. Підозріло низькі ціни, бувають там, де використовує в основному боти. Від ботів мало пуття. Їх сторінки згодом видаляються, відповідно зникають і всі дії, пов’язані з обліковими даними.

  Багато сервіси володіють відмінними характеристиками від дешевої накрутки instagram своїми функціями і вибірковістю. При виборі сервісу варто звернути увагу, щоб працював сервіс з живими передплатниками, а не тільки з ботами. Також на захист від бана, це актуально для знову зареєстрованих користувачів. Через чур висока активність на вашій сторінці може викликати підозру і тоді ваш профіль просто заблокують. Певні сервіси працюють тільки з майданчиком Instagram. Якісні програми, які дійсно виправдовують свою вартість, надають налагоджений чіткий порядок дій, автоматично розсилаються коментарі, лайки і підписки. Це відмінні характеристики сервісів по накрутці живих сердечок.

  Якщо у вас не вистачає часу самостійно розбиратися у всіх нюансах і розкручувати цей напрям, то за певну грошову суму можете найняти контент – менеджера. Ця людина буде просувати вашу сторінку, і задіяти всі необхідні інструменти. Вам достатньо просто оплатити його працю.

  Читайте також:
  Як зв'язатися з Instagram адмінами - за телефоном: якщо не можу увійти

  Як збільшити лайки в инстаграме з допомогою спеціальних сервісів? Дійсно, використання даних програма накрутка відбувається в рази швидше і ефективніше. Наведемо кілька додатків і розповімо, як вони працюють. Doinsta, Zengram, Instaplus, Pamagram, Jetinsta – ці сервіси об’єднує висока ступінь якісної автоматизації, унікальні функції, налагоджена система, деякі з них доступні і актуальні для використання в бізнесі. Do Insta – цей сервіс користується популярністю серед користувачів Instagram, тому що сервіс працює тільки з даної майданчиком. Оплата здійснюється одноразово в розмірі 1000 рублів. Така вартість обумовлена повністю автоматичною роботою. Сервіс самостійно контролює ваш підписки і відписки, а також лайки. Ресурс працює анонімно, без додаткових софтів, встановлюється на телефон. Працює навіть, якщо ви поза зоною дії мережі. Легкий і простий інтерфейс. Спрямований ресурс тільки на цільову аудиторію. Саме цей ресурс фаворит багатьох відомих блогерів, торгових центрів, кафетерій, банкетних залів.

  Zengram відмінний професійний сервіс для просування вашої сторінки. Без вашої участі самостійно програма контролює весь перерахований вище процес. Зазначає, що сподобалися коментарі, публікації. Володіє розширеними налаштуваннями, наприклад, проводить аналіз активності передплатників, має функцію очищення від ботів і стеження за лайками чужих акаунтів. При додатковому розширенні сервіс сумісний з роботою блогів.

  VKTARGET – просуває на рекламі ваші публікації. Налаштування дуже гнучкі. Ціна прийнятна. Аудиторію охоплює широким колом. Працює ця програма за наступною схемою. Пишуть коментарі і залишають позначки сердечка живі користувачі. Тому що дана біржа надає роботу. На ній можна заробити на виконанні завдань, отримувати кошти і виводити їх. Вивести ви можете суму від 25 рублів.

  Скільки коштують лайки в инстаграме питання складне, тому що конкретної відповіді на нього немає. Все залежить від обраного вами ресурсу, біржі. Дешеві лайки instagram не надають надійності, так як велика ймовірність, що вони від ботів. Якщо ви вважаєте, що залучили достатню кількість увагу до своєї сторінці та підвищили рівень активності, то накрутку лайків можна припинити. Як зупинити цей процес? Варто звернутися до налаштувань.

  Моя довідка - Корисні поради